Ilość komentarzy: 3259
Oceny: +17147
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
14.03.2014 / 03:52:58
pare petard i juz prezerywaja mecz. a u nas to trzeba wyjebac kilka bram, powyrywac kilkaset krzeselek i zaczac sie nawalac, zeby cos takiego mialo miejsce. oczywiscie decyzja sluszna. chlew trzeba tepic.
cul de sac
Zarejestrowany od: 1410 dni
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +5467
Atlético Madryt
11.03.2014 / 12:12:53
Zwykłe bydło, które przychodzi na mecz tylko po to, by zepsuć widowisko i w poszukiwaniu afery, ewentualnie ponaparzać się z kibicami drużyny przeciwnej, w ogóle nie zainteresowane meczem - dla połowy użytkowników tej strony to i tak "wierni kibice", którzy tworzą "magię futbolu"...
TomekRM
Zarejestrowany od: 1280 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +169
11.03.2014 / 14:49:11
To Turcy ich nie zrozumiesz...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Trabzonspor - Fenerbahce SK 0:1 11.03.2014 wynik: 0:1 (przerwany) z dnia 11.03.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Inne"w wysokiej jakości transmisji na żywo.