Zarejestrowany od: 1405 dni
Ilość komentarzy: 867
Oceny: +777
14.03.2014 / 23:09:55
Żartyujesz sobie? Porównujesz Viktorie Pilzno z ówczesnym Deportivo? W tej parze rywalizacji awans jest już pozamiatany, co zresztą przyznają otwarcie Czesi
Szantymen1234
Zarejestrowany od: 1114 dni
Ilość komentarzy: 379
Oceny: +2322
14.03.2014 / 18:08:06
Wysokie zwycięstwo Lyonu, jedną nogą są już w ćwierćfinale. Jednak dla Viktorii Pilzno wcale nie oznacza to braku szans na awans. Ten wynik trochę przypomina mi wynik 1 meczu Milanu i Deportivo La Coruña w sezonie LM 2003/2004. Wtedy Milan wygrał 1 mecz 4:1, ale w rewanżu na El Riazor przegrali 4:0 i odpadli z turnieju. Jeśli Viktoria zagra podobnie to może awansują, a jeśli nie to Lyon już może myśleć o meczach Ligue 1 i ćwierćfinałach LE.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympique Lyon - FC Viktoria Plzen 13.03.2014 wynik: 4:1 z dnia 13.03.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.