Zarejestrowany od: 1576 dni
Ilość komentarzy: 236
Oceny: +1945
19.03.2014 / 03:27:19
jesli chodzi o to czy byl karny czy nie bylo takich problemow jest coraz wiecej,sedziowie popelniaja bledy i uchodzi im to na sucho dlaczego wszyscy mysla ze powinno sie karac pilkarzy niech wprowadza monitoring albo niech placa pokrzywdzonej druzenie przez sedziego odszkodowanie skorumpowani i nie umiejacy wykonywac swojego zawodu pajace jebac mafie fife
Amator domin
Zarejestrowany od: 1177 dni
Ilość komentarzy: 218
Oceny: +984
Manchester United Polska
17.03.2014 / 19:35:18
tylko jedno boli Daniel S.-nurek,we wszystkich juz ligach aktorstwo ?!
17.03.2014 / 11:31:12
Na tym przykładzie widać jak wiele w zespole znaczy dobry trener, dobry taktyk i dobra motywacja. Manchester United ma przecież bardzo dobrych piłkarzy a mimo to nie idzie im dobrze. Po Mojemu wina leży tylko i wyłącznie po stronie całego sztabu szkoleniowego który został zmieniony po odejściu Sir Alexa. Jak tu oglądać LM bez United w następnym sezonie? :(

Oceny: +1885
Argentyna Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund Fiorentina Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
17.03.2014 / 00:03:50
Kiedy wreszcie zacznie się karać za wymuszenia karnego (Sturridge)? Jeżeli piłkarz nie zostanie ukarany żółtą kartką za próbę (podczas meczu), to wtedy na podstawie zapisu wideo powinno się ukarać piłkarza. W mojej opinii karą co najmniej dwóch meczy. Niech wie, że kara jest nieunikniona. Wtedy może będzie mniej aktorskich popisów, a więcej ducha sportu.

Od dawna kibicuję Liverpoolowi, ale to co zrobił Sturridge, czy to co robi non stop Suarez, niszczy wizerunek tego klubu.

Ostatnio Cesare Prandelli nie powołał Daniele de Rossiego na mecze towarzyskie reprezentacji Włoch za to, że podczas meczu ligowego uderzył przeciwnika (za co nie został ukarany). Kiedy wreszcie zacznie się karać tych, którzy może nie używają pięści, ale jednak wypaczają wyniki meczów?
Lewy77
Ilość komentarzy: 480
Oceny: +3065
Liverpool FC
17.03.2014 / 13:09:29
jako kibic Liverpoolu przyznam racje. Jednak chwile potem Stu był faulowany w polu karnym i sędzia 11 nie zagwizdał :)
Grand00
Zarejestrowany od: 1593 dni
Ilość komentarzy: 788
Oceny: +5242
Polska
17.03.2014 / 13:35:50
Dokładnie. Chyba już się bał gwizdać kolejnego karnego, ale powinien być.
czyzu
Zarejestrowany od: 1405 dni
Ilość komentarzy: 116
Oceny: +626
17.03.2014 / 10:42:59
Zgadzam się, jednak muszę zauważyć że Suarez bardzo się ostatnimi czasy zmienił, i dawno nie widziałem sytuacji w której próbowałby wymusić rzut karny. W tym meczu zachował się wręcz przeciwnie, przy stanie 0-0 był dwukrotnie kopany przed, jeśli mnie pamięć nie myli, Vidica, a mimo to za wszelką cenę starał się utrzymać przy piłce.
mrskee
Zarejestrowany od: 1373 dni
Ilość komentarzy: 516
Oceny: +2740
17.03.2014 / 18:37:23
Luis jest bystrym chlopakiem. Najwyrazniej zrozumial, ze nurkowanie przynosi wiecej strat niz korzysci. Sam stwierdzil, ze sie zmienil i zrozumial wiele rzeczy. Dlatego m.in. postanowil przedluzyc kontrakt i powiedzial, ze zostanie w Liverpoolu niezaleznie od tego czy LM bedzie w tym roku, czy nie. Troche jeszcze jakby czasem zbyt teatralnie upada kiedy kiedy jest faulowany, przez co sedziowie mysla, ze sciemnia, ale i tak jest znacznie lepiej niz bylo.
kuzmin96
Zarejestrowany od: 1227 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +373
FC Barcelona Lechia Gdańsk
16.03.2014 / 22:57:22
Sturridge jak nic nurkował. Chyba 20 razy oglądałem powtórkę tego wślizgu i Vidić go nawet nie dotknął dobrze, a ten runął na ziemie jakby stracił nogi. Ogólnie żal oglądać takich aktorów. Reszta meczu ogólnie dobrze zagrana przez Liverpool , a Manchester trochę więcej precyzji, bo najgorzej nie zagrali.
biedren
Zarejestrowany od: 1360 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +372
Portugalia
17.03.2014 / 00:06:36
Przykro mi, kibicuje ManU, ale niestety ManU zagralo raczej kiepsko, tak naprawde nie stworzyli zadnej dobrej okazji do strzelenia bramki, to ze maja wielkie gwiazdy jak widac o niczym nie swiadczy, jak dla mnie najlepiej gral Mata, Ronney sie staral ale bez efektu, RVP mial kilka okazji to strzaly nawet w swiatlo bramki nie byly :( niestety nie wiem czym to spowodowane, ale jak dla mnie mecz bez taktyki czy jakiejs wizji
Plague
Ilość komentarzy: 856
Oceny: +7741
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund
16.03.2014 / 22:12:46
Jestem kibicem przede wszystkim dobrych meczyków i nie mam ulubionej drużyny, ale dobrze że Gerrard nie strzelił trzeciego karnego, bo Sturrindge chamsko położył się na trawie. To on powinien dostać żółć a nie Vidić. Wkurwia mnie takie nieuczciwe zachowanie, kładą się pod karne jak cioty.
Dwa pierwsze ewidentne - trzeci z dupy.
Lewy77
17.03.2014 / 13:10:41
a nie widzieliście że chwile potem był faul w polu karnym na Stu i sędzia nie zagwizdał ?
mrskee
17.03.2014 / 17:51:04
widzieliscie, ale tu mowa o 'dajwie' Stu, przez ktory wylecial Vidic.
banaroo
Ilość komentarzy: 487
Oceny: +3468
Arsenal Londyn Lechia Gdańsk
17.03.2014 / 09:40:19
moje zdanie jest dokładnie identyczne. Fajnie obejrzeć dobry futball, ale sturrige ..brak słów..
mrskee
16.03.2014 / 22:44:09
Jako kibic Liverpoolu musze sie z toba zgodzic. Sturridge perfidnie polecial i powinien dostac zolta zamiast Vidica.
16.03.2014 / 20:59:00
Live z powrotem na topie aż miło patrzy się na ich grę w tym sezonie (a stawiam że nie pokazali jeszcze wszystkiego na co ich stać i dopiero w przyszłym będą faktycznie groźni). Mogę tylko pogratulować świetnej pracy przy odbudowie zespołu.

z drugiej strony mamy giganta w kryzysie, gra Manchesteru w tym sezonie jest fatalna, gdy na początku sezonu starali się grać ładną piłkę i zwyczajnie brakowało trochę szczęścia, tak teraz jedynie grają na "afere" (tj. bij byle w pole karne a może coś z tego będzie) sporadyczne klepki (zwykle na swojej polowie) wolne tempo konstruowania akcji i przede wszystkim przewidywalny schemat ich budowania. Wielu broni DM ale myślę że to niestety menager ponosi za to winę... nie ma co się czarować praktycznie ten sam skład zdobył rok wcześniej mistrzostwo... Tylko wtedy był z nimi SAF który nawet z gó**a bicz ukręci. Sezon można już spisać na straty jednak w góre serca bo będzie następny!

WE LOVE UNITED! WE DO!!!
WE LOVE UNITED! WE DO!!! Oooooo UNITED WE LOVE YOU!!!!!

No trochę z dupy te karne niektóre :D.

Ps. Nie kibicuje ani dla tych, ani dla tych, więc moja cena jest obiektywna.
16.03.2014 / 19:55:21
a sezon temu MU grał co innego mają takich kolesi w napadzie i obrona świetna, grają tam goście których nazwiska wymienił by każdy przeciętny kibic piłki nożnej a grają jakby i ktoś ruchał w szatni przed mecz aż mi ich żal
KysiuS
Zarejestrowany od: 1696 dni
Ilość komentarzy: 3315
Oceny: +17698
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
16.03.2014 / 19:12:54
juz po pierwszych 10 minutach meczu wiedzialem, ze moje MU dostanie ostry wpierdol. niewymuszone straty i bezsensowne wrzutki. te wrzutki to widac taktyka Moyesa, bo to jedyna rzecz jaka graja jego pilkarze przez caly sezon. nie wiem jak mozna takich technikow zamienic w takie drewno.

sraczka & rzygi. az mi oczy krawia jak patrze na to co obecnie prezentuje moj ulubiony klub ;/
edwardinho
Zarejestrowany od: 1299 dni
Ilość komentarzy: 161
Oceny: +1658
Manchester United PSG Borussia Dortmund AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia FC Barcelona KSZO Ostrowiec
16.03.2014 / 18:57:55
Życzę Manchesterowi powodzenia w odrabianiu strat w meczu z Olympiakosem przy takiej grze :D
KysiuS
16.03.2014 / 19:14:32
MU moze uratowac to, ze Olympiacos byc moze sie spali. grecy juz nie przyjada na OT po to, ze moga sprawic sensacje. przyjezdzaja jako wielcy faworyci do awansu. mysle, ze moga psychicznie nie wytrzymac tymbardziej, ze doswiadczenia do oni nie maja w takich rozgrywkach.
blowo0001
Zarejestrowany od: 1574 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +33
16.03.2014 / 18:50:07
mecz czasami zacięty ale żeby sędzia się nie mieszał Vidic nie powinien czerwonej dostac
/ -24
Clattenburg to kompletny idiota. Nie kibicuję żadnemu z tych klubów, nawet bardziej lubię Liv, ale sędzia zjebał mecz. Pierwszy karny tak, był. 2 karny nie, i tu przesadził. Mógłby podyktować karnego gdyby chwilę wcześniej nie podyktował tego 1. Ale wtedy za dużo oddał drużynie Liv, i to było bardzo niesprawiedliwe. Z 3 karnym to samo co z 2. Sturridge szukał nogi Vidicia, i mimo że ten nie trafił w piłkę to Daniel ewidentnie szukał jego nogi co zrobił bardzo sprytnie, i karny należałby się gdyby nie podyktował tego 1 karnego a potem 2. Mark Clattenburg nie powinien sędziować meczy w PL w ogóle, a już na pewno nie mecze takiej klasy. To samo było kiedy Chelsea przegrywała z United w zeszłym roku. Gol ze spalonego w doliczonym czasie gry, 2 czerwone dla Chelsea, w dodatku ewidentnie niezasłużone (przynajmniej ta Torresa). KROWY DOIĆ NIE SĘDZIOWAĆ
czyzu
Oceny: +626
16.03.2014 / 19:00:04
Powiedz mi proszę, najlepiej zacytuj, daj linka, cokolwiek - gdzie w przepisach gry w piłkę nożną znajduje się adnotacja mówiąca o tym, że w meczu dla jednej drużyny można dać tylko jeden rzut karny? Po stwierdzenie "drugiego karnego nie powinien dawać, no chyba że nie byłoby pierwszego" jest najśmieszniejszą rzeczą jaką tu przeczytałem :) Jeżeli będzie 10 fauli w polu karnym, należy się 10 rzutów karnych, koniec, kropka. Co do trzeciego karnego rzeczywiście Daniel symulował, ale gola nie było więc wychodzi na jedno. MU się pewnie od czerwa odwoła więc Vidic może zagra następne spotkanie. A że grali w 10 przez 13 minut - powinni grać w osłabieniu od 34' minuty, ręki Rafaela, więc i tak wyszli na plus. Zresztą wszystkim hejtującym - MU oddało jeden celny strzał na bramkę. Powodzenia z wygrywaniem meczów w takim stylu.
Cannibal
16.03.2014 / 20:23:38
/ -15
I nie mówię że Liv nie zasługiwało na wygraną. Zasługiwało, i powinno wygrać. Odnoszę się tylko do sędziego króty jest kompletnym idiotą i nie zna się na robocie.
Cannibal
16.03.2014 / 20:22:51
/ -14
Nie chodzi o to że nie można. Tylko ze był dyskusyjny. Jones popychał ale to można było podciągnąć pod grę ciałem. Takie coś można gwizdnąć poza polem karnym, nie wewnątrz. Rzut karny byłby adekwatny gdyby ten 1 nie został podyktowany, ale bez tego to za dużo od siebie dodał zawodnik Liv
tomek_s85
Ilość komentarzy: 1481
Oceny: +3779
Olympique Lyon PSV Eindhoven
16.03.2014 / 19:20:53
Nie gadaj z nim bo jest troche nawiedzony:)
Cannibal
16.03.2014 / 20:24:30
Powiedział ktoś kto wali do plakatu Messiego
tomek_s85
16.03.2014 / 20:37:09
Ze co...?:) jestes smieszny:) nie jaraj sie tak tym wszystkim bo swiata nie naprawisz:) a ci zylka peknie:)
Cannibal
16.03.2014 / 21:12:46
Świata nie naprawię... Wiesz że to co mówisz nie ma najmniejszego sensu? No cóż. Zostawię cię z twoimi rozmyślaniami, bo lepiej żebym ich nie słuchał. Oszczędź ich i mnie i innym.
tomek_s85
16.03.2014 / 21:46:38
nie rozumiesz???:) ech...to co tu ci pisac po raz 50:)
matisow206
Oceny: +17
16.03.2014 / 18:42:46
2 karny został podyktowany słusznie popchną go ręką
kwiotek999
16.03.2014 / 18:18:55
cos mnie sie wydaje ze twoje dziecinstwo bylo koszmarem,zaslugujesz na wiecej sorry zainteresuj sie czyms innym bo pleciesz bzdury jak bys ogladal inny mecz, YNWA
luko
Zarejestrowany od: 1542 dni
Ilość komentarzy: 1257
Oceny: +7033
16.03.2014 / 18:13:45
Teraz wszyscy po nim jadą a jesli w przyszłym sezonie (o ile Moyesa nie zwolnią ) MU zdobędzie jakiś puchar Anglii, lub zakończy BPL w pierwszej czwórce to wszyscy go będą porównywać do Fergusona i znajdzie się multum osób które "przepowiedziały" taki scenariusz :D
pedrakar
16.03.2014 / 17:34:03
zarząd mu widzi co się dzieje z tym zespołem czy oni mecze z przed 20lat ogladają i myslołą że to teraźniejszość
Szantymen1234
Zarejestrowany od: 1173 dni
Ilość komentarzy: 379
Oceny: +2322
16.03.2014 / 17:29:45
Jeżeli Moyes nic nie zmieni w United to niedługo może im grozić strefa spadkowa...
Tomas83
Zarejestrowany od: 1578 dni
Ilość komentarzy: 476
Oceny: +3777
Manchester City Zagłębie Lubin
16.03.2014 / 17:28:59
Dać Rooneyowi podwyżkę bo zarabia tylko 300 tys. funtów tygodniowo:)
Kamil 99
Zarejestrowany od: 1539 dni
Ilość komentarzy: 251
Oceny: +1555
16.03.2014 / 17:26:04
Man U jest w tym sezonie beznadziejny.Grają najgorzej od 20 lat co najmniej.TRAGEDIA !!!!
fukushima115
Zarejestrowany od: 1380 dni
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +793
Polska
16.03.2014 / 17:14:54
najbardziej gowniany player jaki moze być... czy nikt nie moze zrobić skrótu z polski?? i na innym playerze, gdybym tylko umiał i miał na czym... nie dość ze ruski to jeszcze tnie
Aroniero
Zarejestrowany od: 1606 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17454
16.03.2014 / 17:07:18
Ale jaka sprawiedliwość: 2 karne słuszne = gol. 1 karny z symulki = słupek.
16.03.2014 / 16:59:46
Niech Moyes zostanie, ja tam go bardzo lubię.
messi123456
Zarejestrowany od: 1170 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +134
16.03.2014 / 16:56:09
na hat tricka nie strzelił żal mi tego united olimpiacos tak samo ich pojedzie hahahahahah
Mrbakusinski
Ilość komentarzy: 98
Oceny: +880
16.03.2014 / 16:51:46
/ -12
Za jakiś czas jak Moyesowi będzie szło coraz lepiej to wszyscy się zgodzą, że to dobry wybór, a teraz, mieszanina błota i Moyesa, nieładnie tak, dajcie Chłopakowi czasu
Bobassso
Zarejestrowany od: 1264 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +689
Liverpool FC Borussia Dortmund Wisła Kraków FC Barcelona
16.03.2014 / 16:50:03
minusujcie, hejtujcie, mowcie co chcecie... ale dzisiejszy mecz Wisły z Legią był 10x lepszy od tego widowiska... ManU nawet sie nie postawil, Liverpool ich poprostu niszczyl w kazdym miejscu na boisku :P
vanpersie98
Zarejestrowany od: 1191 dni
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +496
Manchester United Legia Warszawa Pogoń Szczecin
16.03.2014 / 16:45:03
Sturridge piękna symulka przy trzecim karnym :)
Tuniekrpk
Zarejestrowany od: 1233 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: +388
16.03.2014 / 16:44:00
Brawo Liverpool MU nie istnieje w tym sezonie. !
nowy123s
Ilość komentarzy: 316
Oceny: +2630
16.03.2014 / 16:40:14
W niecały rok Moyes z jednej czterech najlepszych drużyn na świecie zrobił pośmiewisko, zmarnował wieloletnią pracę Fergusona. Gdyby miał chociaż gram honoru to już dawno podałby się do dymisji.

Piłkarze też nie są lepsi. Grać tak nieodpowiedzialnie... to nie ma o czym mówił.

Wstyd i jeszcze raz wstyd.
Mate 8
Ilość komentarzy: 677
Oceny: +5537
16.03.2014 / 16:37:50
Celebracja Gerrarda z pocałowaniem kamery , jak za dawnych meczy z MU :)
Ukłony Steve ;)
naczelnik
Zarejestrowany od: 1205 dni
Ilość komentarzy: 473
Oceny: +2772
16.03.2014 / 16:36:31
Najbardziej przereklamowany piłkarz ligi Angielskiej - Januzaj - podobno miał to być magik ale chyba ten z Paktofoniki... gdy leciał
daniel54
Zarejestrowany od: 1297 dni
Ilość komentarzy: 126
Oceny: +1719
16.03.2014 / 16:58:11
spokojnie chłopak nie ma nawet 20 lat... i tak jest jednym z najlepszych piłkarzy MU, co pokazuję słabość ich kadry, pozdrawiam kibic CFC
Citizen
Zarejestrowany od: 1185 dni
Ilość komentarzy: 908
Oceny: +10142
Manchester City Polska
16.03.2014 / 16:35:08
To wy o niczym nie wiecie?! Przecież David jest agentem City! Jak na razie wykonuje fantastyczną pracę!
tomek_s85
16.03.2014 / 18:50:18
znowu jestes? teraz masz czas szczurze? bo pod przegranymi City zaszyles sie z bolem dupy i wstyd ci byli:) a teraz cwaniaczysz...ogarnij sie
Citizen
16.03.2014 / 16:33:36
Haha MUły jak zwykle zjebały. Wraca stary, dobry Manchester United.
tomek_s85
16.03.2014 / 18:55:51
ale z 2go ligowcem na pewno by nie przegrali
haha
Oceny: +880
16.03.2014 / 16:47:31
Popatrz na osiągnięcia MU i ManC i wtedy się odezwij, nie jestem kibicem klubów z Manchasteru, ale denerwują mnie tacy ludzie jak ty, koleżko
16.03.2014 / 16:36:10
stary dobry MU jechal City Live Arsenal Chelsea jak chcial....
komandor07
Ilość komentarzy: 80
Oceny: +591
Polska FC Barcelona
16.03.2014 / 16:32:50
nie przesadzaj sojomontol z tymi prezentami...Liverpool byl zespolem lepszym w tym meczu...szkoda MU to co sie z nimi dzieje w tym sezonie to az niewiarygodne Sir Alex potrafil poukladac i zmotywowac zespol Moyes widocznie tego nie potrafi ale co do meczu zasluzenie wygral LIV.moze i karne byly kontrowersyjne ale mie wziete z niczego nie mowiac juz o niepodyktowaniu ewidentnego karnego dla Liv...do konca bedzie ciekawie w lidze i to jest piekne;)a pozniej jeszcze jeden dobry mecz sie zapowiada Kanonierow z Kogutami...pozdrawiam..
Klasa światowa
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1379 dni
Ilość komentarzy: 4563
Oceny: +76757
16.03.2014 / 16:32:05
Szkoda że Gerrard nie zdobył hattricka..
16.03.2014 / 16:30:24
Liverpool gra wspaniały football brawo dla nich i Rodgersa , obyśmy utrzymali zwycięską formę jak najdłużej :)
YNWA !!!
bolo85
16.03.2014 / 16:30:11
Mata byłby bardziej potrzeby w Chelsea nawet na ławce niż w utd w pierszej 11.
korniszon14
Zarejestrowany od: 1604 dni
Ilość komentarzy: 198
Oceny: +1553
Chelsea Londyn Stade Rennes Legia Warszawa Polska Real Madryt
16.03.2014 / 16:30:01
United powinno zrozumieć, że im szybciej zwolnią moyesa tym lepiej. Muszą ryzykować bo gorzej już być nie może. W środę muszą wygrać dużą ilością goli z jakimś Olympiakosem żeby awansować do ćwierćfinału, a nawet jeśli awansują to z kim oni tam wygrają.Za chwile będą grali z City a myślę że to oczywiste jaki będzie wynik.Takiego Manchesteru to ja dawno nie widziałem
16.03.2014 / 16:27:25
To jest mistrz Anglii? no prosze was z takim składem i takie pizdy.
16.03.2014 / 16:26:20
Gerrard on zasługuje na wygranie Premier League :)
Jestem kibicem LFC ale to co zrobił Sturridge gdy nurkował to mi wstyd za The Reds tak się nie gra panie Daniel .
/ -48
Nie jestem fanem żadnej z drużyn, ale gdyby nie dwa prezenty od sędziego, Liverpool w tym meczu nic wielkiego by nie ugrał. Sprawiedliwość chciała, aby Gerrard nie wykorzystał trzeciego prezentu. Pokaz aktorstwa sprawił jednak, że United straciło Vidica. Czerwone Diabły zasługiwały moim zdaniem w tym meczu na coś więcej.
dext3rr
Oceny: +59
16.03.2014 / 16:30:52
Właśnie widać, jak to nie jesteś fanem żadnej z drużyn hejtując tylko Liverpool. Spiąłeś poślady tak mocno, że nawet maść już nie pomoże. PREZENTY OD SĘDZIEGO? To są podręcznikowe przykłady ewidentnych rzutów karnych, więc przestań pierdolić.
MjutMalina
Zarejestrowany od: 1276 dni
Ilość komentarzy: 239
Oceny: +1899
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
16.03.2014 / 16:24:17
Suraez pojebany. Najlepszy duet w tym sezonie - Suarez&Sturridge !!!
16.03.2014 / 16:21:54
ja pierdole, jak sobie pomyślę gdzie był w zeszłym sezonie MU a gdzie jest dzisiaj to doceniam kim był SAF
gruntball
Zarejestrowany od: 1175 dni
Ilość komentarzy: 1441
Oceny: -777
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Zagłębie Lubin Polska Śląsk Wrocław
17.03.2014 / 15:15:00
Mino to dobra drużyna,a myśle że odpuścili ten mecz bno trener nie ma wartościowych zmienników na te pozycje typu rooney .van persi i całej drużynie brakuje staminy a liverpool chyba który ich mecz gdzie wszzyscy zapierdalają jak naspidowani
gruntball
Oceny: -777
17.03.2014 / 15:16:59
Wujaszek BUCK i tak jest najlepszym menadżerem CHELSEA FC !!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester United - Liverpool FC 16.03.2014 wynik: 0:3 z dnia 16.03.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.