Oby tak reprezentacja polski grala, bo taka gra jaka pokazuje Barcelona to wirtuozja futbolu
Zarejestrowany od: 1137 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +73
17.03.2014 / 18:05:57
Ale naprawde taki mecz wzbudził w was emocje?Mi osobiście po 3 bramce sie znudził.
Plague
Zarejestrowany od: 1641 dni
Ilość komentarzy: 811
Oceny: +7352
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund
17.03.2014 / 16:31:50
Mam tylko nadzieję, że na el classico nie będzie symulowania, złośliwości, itp. itd. Bo jak obie drużyny tak będą się zachowywać, to będzie dupa a nie ładny mecz. Ja wolę się na zapas nie podniecać znając historie meczów obu ekip.
/ -36
I teraz wymienie wam wrzystkim wedlug kolejnosci trzech najlepszych pilkarzy swiata,nie patrzac na statystyki ale na gre.1.Leo Messi(Hejterzy z Realu moga sie nie zgadzac,ale taka jest prawda,on ma klej w nogach),2.Iniesta(Ten czlowiek jest niesamowity,ale Leo troszke lepszy)i trzecie miejsce to nie zaden Cr7,Ktory jest dobry w statystykach.Jest to Di Maria(to on napedza akcje Realu i daje kopa tej druzynie,jest bardzo dobry).Tyle z mojej strony.Jesli ktos nie zgodil sie z powyzszym to znaczy ze jest obludnym fanem realu,lub innej druzyny ktora ma urojony kompleks w glowie ze barcelona to cipki,ale jak widac tak nie jest wiec przyzwyczajcie sie ,ze to najlepsza druzyna na swiecie i w tej chwili nawet bayern by jej nie dal rady.bo obrona Barcy schodzi juz na bardzo dobra droge.Pozdrawiam.
najdowski2
Zarejestrowany od: 1441 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1425
FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
17.03.2014 / 16:08:08
Cos w tym prawdy jest... ja dam taki przyklad... moze glupi ale jest... niby Real jest w formie tak? I Bayern tez... a Barca niby ma zadyszke... jednak dlaczego jak ide obstawiac mecze to na Barce sa zawsze najnizsze kursy? Jesli ktos sie ze mna nie zgodzi, to ok. Wyrazam tylko swoj poglad.
Tuniekrpk
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: +388
17.03.2014 / 00:13:15
Gitara Zajebisty Meczyk Brawo Messi I ładna bramka iniesty .Teraz czekamy na Real !! VEB!!
Shanny
Zarejestrowany od: 1539 dni
Ilość komentarzy: 115
Oceny: +1246
Arsenal Londyn Legia Warszawa Polska
17.03.2014 / 00:03:34
nienawidzę Barcelony ale skurwysyny grają tak zajebistą piłkę, że nie wiem co mam powiedzieć po takim meczu to się nazywa chyba dobry teamwork
skuty Karol pozdrawiam
LEGIONISTA3
Ilość komentarzy: 2021
Oceny: +15144
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska

16.03.2014 / 22:39:56
Nie lubie messiego, ale trzeba przyznać, że skurwiel wchodzi w każdą obrone jak w masło bez wyjątków, nie pajacuję nad piłką jak CR czy inni "wirtuozi" ale piłka trzyma mu się nogi jak na kleju lewo, prawo jeeb !GOL TERMINATOR :)
16.03.2014 / 22:12:50
Wreszcie Barcelona na swoim normalnym poziomie. Piękne bramki Iniesty i Tello. Messiemu wróciła radość z gry i to widać. 371 goli dla Barcy. GENIUSZ !!!
Oby tak dalej. VEB ♥
CFC
Zarejestrowany od: 1247 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +3178
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt
16.03.2014 / 20:35:36
Bravo Barca, pokonacjie Real w pucharze króła.
wnw45
Ilość komentarzy: 4201
Oceny: +14788
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
16.03.2014 / 20:58:34
/ -40
wiadomo ze Real bo poza nimi to w tej lidze nikt nie gra....:)
jayebe
Zarejestrowany od: 1129 dni
Ilość komentarzy: 236
Oceny: +3171
16.03.2014 / 20:05:10
Brawo Barcelona! Świetnie się ogląda taką piłkę. Teraz nie ma co wpadać w hurraoptymizm, tylko zachować koncentrację i liczę, że Martino tego dopilnuje, bo z Rayo też było super, potem przyszło Sociedad, gładko z Almerią, a potem Valladolid. Ciekawe jaki skład wyjdzie na Real, ale oby trio Fabregas, Xavi, Iniesta zagrali od początku, jak z City.
MaxFCB
Zarejestrowany od: 1443 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +4533
16.03.2014 / 19:57:31
Po ostatnim ligowym meczu widać duże zmiany , dzisiaj nie było się do czego przyczepić ale też rywal nie był z najwyższej półki za tydzień będzie już jasne czy gramy jeszcze o mistrzostwo hipszanii czy też będziemy się bić z Atletico o 2 miejsce w tabeli , margines błędów już się skończył teraz każdy punkt jest na wagę złota . Dzisiaj jest wspaniale i niech ta forma trwa jak najdłużej się da ;)
VeB !!!
jayebe
16.03.2014 / 20:09:44
W meczach Barcelony problem jest taki, że czesto jak drużyna przeciwna strzeli wcześnie bramkę, to łapie wiatr w żagle i skutecznie się broni. Jak Barcelona rozpieczętuje rywala bramką, to zazwyczaj idzie gładko. Osasuna do pierwszego gola moim zdaniem też grała dobrze, a potem wyraznie slabiej
Czaro199424rm
Zarejestrowany od: 1125 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: -117
16.03.2014 / 19:41:56
/ -69
Ludzie co ci obrońcy brali... wie ktoś ??? tak obsranej obrony to chyba niewidziałem :D

Skoro samym przyjęciem piłki można sobie wypracować pustą bramkę to spoko :)

Z Realem tak gładko niebędzie

1.bramka Tello godna uwagi brawo chłopcze.

16.03.2014 / 20:20:17
Po 6:1 w Gelsenkirchen jakoś nie było widać pierdolenia o masakrycznie słabej obronie Schalke. Za to piania o zajebistości Madryckich grajków było aż nadto.
Ale przyszedł mecz na Calderon i już tak kolorowo nie było.
czarnyfcb
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +3
16.03.2014 / 19:39:40
To czekamy na zwycięstwo Barcy , a tak to świetny mecz barca zagrała chodź rywal nie był z najwyższej półki .
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1122 dni
Ilość komentarzy: 5099
Oceny: +31599
Wisła Kraków Polska Real Madryt
16.03.2014 / 19:26:29
no to zapowiada się ciekawe el clasico, barca pokazała swoją moc dobry mecz z MC i teraz świetny z osasuną, jednak liczę że Real wygra z nimi i zwiększy przewagę w primera division
obstawiam 2:1 dla realu ale nie zdziwię się że wynik będzie w drugą stronę
Aroniero
Zarejestrowany od: 1541 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17454
16.03.2014 / 19:24:28
Chciałem obejrzeć mecz, a nie trening strzelecki Barcelony.
16.03.2014 / 19:19:33
Brawo Barca, jest forma i teraz trzeba wygrac z Realem :)

/ -22
Oprócz tych dwóch strzałów reszta bramek padła po wejściu graczy Barcelony w bramke rywala (nudny już standard katalończyków)
Goku Jr.
Oceny: +6
16.03.2014 / 19:03:16
"UWAGA Gimby" serio Ja\znafcafutboolu ? z tego co napisales to widac ze sam tam chodzisz. Jak taki znawca futboolu z Ciebie to chyba powinienes wiedziec ze "Kristiano" pisze sie przez "C" :] a po 2 slownik duzo nie kosztuje :)
Anty Real 100%
Zarejestrowany od: 1510 dni
Ilość komentarzy: 280
Oceny: +1517
Argentyna Barcelona Polska FC Barcelona Athletic Bilbao Atlético Madryt Sevilla Rayo Vallecano Barcelona II
16.03.2014 / 21:04:45
"UWAGA Gimby" serio Ja\znafcafutboolu ? z tego co napisales to widac ze sam tam chodzisz.
Nie bądz taki złośliwy z tego co widze to on jest podstawówki .
16.03.2014 / 19:10:15
Dla tych wszystkich pedałów co mówili coś o końcu ery, itd, definitywny koniec będzie ale pereza w niedziele 23. pzdr
sebik34
Zarejestrowany od: 1251 dni
Ilość komentarzy: 482
Oceny: -1337
16.03.2014 / 19:20:26
/ -14
Spokojnie. To, że wygrali 1 mecz ze słabiakiem (nawet tak efektownie) nie oznacza że od razu wygrają PD, czy choćby następny mecz. Zapomniałeś już co było tydzień temu?
16.03.2014 / 18:55:57
Z tego co pamiętam,to przed pierwszym El clasico też leciały hejty na Barcę,że dostanie "wpierdol",także kibice Realu poczekajcie do niedzieli na oceny i na lekcje futbolu :)
VeB!
kuba95
Zarejestrowany od: 1314 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +295
16.03.2014 / 18:55:35
skromne zwycięstwo, czekamy na klasyk :)
niemam12lat
Zarejestrowany od: 1174 dni
Ilość komentarzy: 445
Oceny: +3925
16.03.2014 / 18:53:28
Nw które gole ładniejsze Iniesty, Tello czy 3 Messiego hehe :P Piękny mecz zobaczymy jak bd z Realem mam nadzieje że dobrze zagrają Xavi i Iniesta jak z City :D VeB !!! :)
najdowski2
16.03.2014 / 19:07:46
Martino bedzie mial bol glowy, kto za tydzien na lawie usiadzie? Pedro i Sanchez dobry mecz... szkoda Neymara. Moze tez by cos ustrzelil
/ -22
Możesz powiedzieć dlaczego Real obniżył loty? Bo wygrał?

16.03.2014 / 18:51:54
Jest już dobrze, ale prawdziwy sprawdzian czeka za tydzień. Przy takiej dyspozycji myślę, że zwycięstwo z Realem jest możliwe.
VeB
MjutMalina
Zarejestrowany od: 1211 dni
Ilość komentarzy: 239
Oceny: +1899
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
16.03.2014 / 18:51:40
Lajonel , twoj Real tylko zremisowal 2-2, wiecsie najpierw zastanow a pozniej pisz;
/ -11
Tak ale real grał na wyjeździe barca na stadionie osasuny zremisowała 0:0 ;)
16.03.2014 / 18:50:43
No i to mi sie podoba. Zadnych obiekcji, zadnych dyskusji. Barca wraca do formy. Teraz to Real niech sie zacznie nas bac! Brawo Barca, wracamy do gry. Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni! Pozdro fani Blaugrana
proremad
Zarejestrowany od: 1518 dni
Ilość komentarzy: 1758
Oceny: +15345
Wisła Kraków Polska Real Madryt Real Madrid II
16.03.2014 / 18:50:33
i dobrze że się wystrzelali przed El Clasico ;p HM!
P0lskaG0la
Zarejestrowany od: 1157 dni
Oceny: +166
16.03.2014 / 18:50:19
Brawo Barca to pogrom w strzelaniu bramek :D mecz z Realem zapowiada sie ciekawie
/ -53
Wynik robi wrażenie, ale jak na Real Madryt to może być jednak zdecydowanie za mało.
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1313 dni
Ilość komentarzy: 4418
Oceny: +73698
16.03.2014 / 18:47:47
/ 119
WOW!! Ale ich roznieśli.. Gratulacje i pozdro z Madrytu. ;)
najdowski2
16.03.2014 / 18:56:04
Jedyny kibic Realu , ktory ma szacunek do innych klubow. Szczegolnie do Barcy...
piotrek112
Zarejestrowany od: 1280 dni
Ilość komentarzy: 49
Oceny: +146
16.03.2014 / 19:53:43
pfff jedyny lizodup co pod każdym skrótem musi być pierwszy żeby nazbierać najwięcej pozytywów, co do tego 'jedyny kibic Realu z szacunkiem do Barcy' to przegiąłeś bo gwarantuje Ci, że jest takich osób mnóstwo bez parcia na udzielanie się na meczyki.pl ale wy->ciągle te same osoby jak psy w klatce gryziecie się o błahostki jakieś a tacy z was kibice jak...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Osasuna 16.03.2014 wynik: 7:0 z dnia 16.03.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.