Ilość komentarzy: 17
Oceny: +50
Ruch Chorzów
29.03.2014 / 20:08:38
Żal mi sędziego. W 1 połowie powinien być rzut karny dla Ruch no ale sędzia nie widział 2 połowa to już całkiem porażka błąd sędziego spalony jak byk było widać masakra może sędziowie niech idą na szkolenia ponownie ;)
user24
Zarejestrowany od: 1459 dni
Ilość komentarzy: 875
Oceny: +817
28.03.2014 / 23:27:23
Bo w ekstraklasie nie ma klubów z ambicjami. Mecze są nudne jak flaki w oleju. Dopiero od niedawna słyszy się w człowych klubach ekstraklasy (Lech, Legia) o zmianach w sposobie zarządzania, strategii rozwoju itd. Dlatego ta nasza ekstraklasa jest taka słaba. Kluby sportowo, finansowo i organizacyjnie się nie rozwijają, bo prezesi myślą krótkotrwale, tylko o swoich potrzebach na finansowanie z dochodów klubu innych projektów. Wymiana zawodników nic nie zmieni jeśli jeśli nie zostaną zainwestowane pieniądze w ich lepsze szkolenie.
Aroniero
Zarejestrowany od: 1601 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17454
28.03.2014 / 23:10:45
Jak zobaczyłem wynik to pomyślałem, że Podbeskidzie z akcji tego 1 strzeliło, a to karny w dodatku z akcji na spalonym. Żal ten mecz.
Oceny: +2209
Dinamo Zagreb Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Torino Genoa Lech Poznań Polska Real Madryt
28.03.2014 / 21:37:27
Jej!!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Ruch Chorzów - Podbeskidzie 28.03.2014 wynik: 0:1 z dnia 28.03.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.