Ilość komentarzy: 93
Oceny: +98
Bayern Monachium
03.04.2014 / 17:44:41
heh zgadłem wynik tego meczu teraz raczej PSG w 1/2 . A każdy mnie tu punktował jak podałem jaki wynik może być i kto bedzie faworytem w tym meczu
03.04.2014 / 18:28:14
Zozol - 99 rocznik jesteś i taki głupiutki myslisz, że ktoś nie wie, że Ibra gra w psg?
lasek2222
Ilość komentarzy: 876
Oceny: +5897
Bayern Monachium Polska Olimpia Grudziądz
03.04.2014 / 16:28:52
/ -21
42% posiadania piły przez Chelsea wszystko wyjaśnia.
rafaaU1994
Zarejestrowany od: 1313 dni
Ilość komentarzy: 70
Oceny: +573
Arsenal Londyn
03.04.2014 / 16:09:17
Chociaz nie jestem fanem Chelsea, ja bym sie na miejscu PSG jeszcze nie cieszyl ;p chyba kazdy pamieta 1/8 finalu LM 2012 Chelsea - Napoli :P
niemam12lat
Zarejestrowany od: 1239 dni
Ilość komentarzy: 450
Oceny: +3962
Polska FC Barcelona
03.04.2014 / 20:36:17
Dokładnie a Chelsea udowodniła niedawno jak wygrywa sie u siebie 6:0 z Arsenalem więc PSG to jeszcze nie koniec ja wierze w Chelsea !!
Fives
Zarejestrowany od: 1248 dni
Ilość komentarzy: 4878
Oceny: +28429
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
03.04.2014 / 14:31:40
BRAWO PSG. Jeny, jak zobaczyłem, że cwelsi przegrali to sie zesrałem ze szczęścia xD
Oceny: +2709
Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Lech Poznań FC Barcelona
03.04.2014 / 13:49:21
Hazard dobrze pokryty i już Chelsea nie potrafi w ataku nic zdziałać, potrzeba im klasowego napastnika.
Wdzew
Ilość komentarzy: 279
Oceny: +1366
Widzew Łódź
03.04.2014 / 13:46:57
Co moze powiecie ze to wina sędziow? aa nie po prostu gorszy dzien? dupska wam kurwa sciska na mysl ze PSG wyeliminuje Chelsea
HAzard17 :
Oceny: -257
03.04.2014 / 15:52:25
To nie jest laliga zeby zwalac wine na sedziego frajerze.
Po co taki komentarz jak nikt nic nie pisal ze zawinil sedzia
Blue is the color
Zarejestrowany od: 1202 dni
Ilość komentarzy: 345
Oceny: +1554
03.04.2014 / 14:37:18
a czy ktos mowi ze to byla wina sedziow :D ? chelsea przegrala bo byla duzo slabsza w drugiej polowie i tyle, psg nalezalo sie zwyciestwo
CFC
Zarejestrowany od: 1312 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +3178
Chelsea Londyn Middlesbrough Juventus Turyn Lech Poznań Polska FC Barcelona Atlético Madryt
03.04.2014 / 13:46:48
Myślę że jak dadzą z siebie wszystko niebiescy to dadzą rade. 2:0 będzie bardzo trudno ugrać ale trzeba wierzyć dokońca
Sami sobie zawinili przy wszystkich bramkach
03.04.2014 / 13:02:37
kolejny tragiczny mecz a wynik jeszcze gorszy....
03.04.2014 / 16:38:03
srala messi to pastore nie porównujcie prosze was do tego skrzata ktory nic nie gra
AgentTomek
Zarejestrowany od: 1174 dni
Ilość komentarzy: 228
Oceny: +588
Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Real Madryt FC Barcelona
03.04.2014 / 10:19:21
"dal powod zeby sie oscar przewrocil" dolkadnie:) polecial do przodu jak z procy, zostawil specjalnie nogi, wymusil karnego...i lezy i kwiczy:) i jak pieknie podnosi glowke i zerka co sie dzieje:) tak jest karny! moge sie podniesc:)
AgentTomek
Oceny: +588
03.04.2014 / 10:11:57
barcelona ma ogorki w obronie ale chelsea to majstesztyk:) na dodatek do swojej bramki strzelaja
Bykuhaha
Zarejestrowany od: 1538 dni
Ilość komentarzy: 74
Oceny: +122
03.04.2014 / 10:07:05
mecz ibry sredni, cavani totalna porazka za to lucas , i lavezzi kozaki, jesli ibra nie zagra w rewanzu to powinni ich zamienic
Oceny: +69
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
03.04.2014 / 07:05:36
Pastore - Zlatan Style :) widać, że chłopaki dużo sie uczą od Szweda. Btw wiadomo juz coś na temat urazu Ibry?
HardDlaCiebie
Zarejestrowany od: 1496 dni
Ilość komentarzy: 109
Oceny: +304
Manchester United Ghana Torino Polska FC Barcelona Athletic Bilbao Sevilla Śląsk Wrocław
03.04.2014 / 15:59:20
Nie będzie grał przez 3 tygodnie:( .
toni
Ilość komentarzy: 1188
Oceny: +3204
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
02.04.2014 / 23:41:51
Ale Wpierdol Cwel$i dostala!Co ten the special zero seven myslal ze takim drewnem z przodu wygra mecz?Hazard kryty-Hazard i czel$i nie istnieje.
jayebe
Zarejestrowany od: 1194 dni
Ilość komentarzy: 237
Oceny: +3184
03.04.2014 / 11:52:38
nie mam nic do tych drużyn ale trochę słabe jest wstawianie $ w nazwie chelsea przy meczu akurat z psg...
02.04.2014 / 23:35:32
Byłem w szoku jak zobaczyłem jaką jedynastkę wybrał Murinho o tego meczu. Powinien postawić na bardziej doświadczonych i obytych z LM zawodników. Miało być ultra defensywnie (brak napastnika i 3 nominalnych stoperów w polu) a wyszło ultra beznadziejnie. Gra obronna bardzo zła jak i również ofensywna. Brak playmakera. PSG zagrało dobre spotkanie. Trochę wystraszyli się Chelsea po strzeleniu bramki, ale w 2 połowie zagrali już swoje. Szykuje się ciekawy w Londynie
TheBluesChelseaFC
Zarejestrowany od: 1164 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: -33
02.04.2014 / 23:34:26
Nic straconego myślę. Z Napoli dało się odrobić w 2012 więc teraz też można....
02.04.2014 / 23:01:41
W sumie to takiego wyniku sie spodziewalem, jednak myslalem, ze strzelcami bedzie duet Cavani - Ibra. Prawda jest taka, ze jesli Hazard nie ma swojego dnia badz jest odpowiednio pokryty, wtedy Chelsea gowno gra w ofensywie, mysle, ze kibice Chelsea zgodza sie z tym ze mna. ;). Coz jest jeszcze rewanz, jako kibic Manchesteru United jak i samej Premier League, licze ze wykorzystacie w rewanzu atut wlasnego boiska, no i wygracie te 2,3-0, powodzenia :).
02.04.2014 / 22:58:06
Bardzo dobrze kozacki wybik brawo PSG i zajebista brama Ezequiela !!!
/ -64
Jestem kibice Chelsea od 11 lat i co mi zrobisz???
Kielce92
02.04.2014 / 23:21:26
ale brak mozgu masz od urodzenia wiec to nie robi mi roznicy...
/ -12
Jestem kibicem Chelsea i mowie ze to bylo gowno mieszane z blotem. Podniecalem sie z karnego....moze na SB sobie przypomna jak gra sie w pilke. Mowie tu o Torresie, Schurlle i Luizie. I moge dodac ze Oscar tez nie za duzo. Oby brak Ibry cos pomogl....
02.04.2014 / 23:02:13
Grzech jest życzyć takiemu piłkarzowi jak Zlatan by nie zagrał... Jak zagra to gwałty jak nie i tak przejdą

02.04.2014 / 22:49:14
Patrzac po poziomie obu klubow i po stylu gry i jak sie ostatnio prezentuja: mozna bylo to przewidziec
kubaaaa
Zarejestrowany od: 1517 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +146
Polska Real Madryt
02.04.2014 / 22:47:39
Gdzie jest k***a trzecie bramka się pytam ?
02.04.2014 / 22:46:23
Bardzo dobry mecz PSG i zasłużone zwycięstwo. Chelsea bez argumentów z przodu, obrona to nie miejsce dla Luiza, środek pola bardzo słabo funkcjonował. Z taką grą odrobienie strat w rewanżu jest nierealne.
/ -27
Remis bardziej sprawiedliwy, dwie bramki psg wg mnie strzelone przez piłkarzy the blues, terry wykłada piłkę przy pierwszej, a Luiz wpakował drugą. Mimo wszystko liczę, że Chelsea nadrobi to. PSG zagrało świetnie w drugiej połowie, poszli za ciosem i zdobyli trzecią bramkę. Hazard świetnie w pierwszej połowie, ale on sam meczu nie wygra. Come on THE BLUES !