Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
Zarejestrowany od: 1197 dni
Ilość komentarzy: 828
Oceny: +6333
05.04.2014 / 16:39:39
City może i w Anglii rozdaje karty ale w europie już tak średnio.Szkoda że klub został zbudowany na kasie.Ale choć liga angielska średnio mnie interesuje fajnie żeby wygrał ją Liverpool i żeby w przyszłym roku oprócz ManU i Chelsea ktoś z Anglii się w europie liczył.
W sumie zdumiewające ManU z czołowych Angielskich drużyn gra najsłabiej ale mogą dojść najdalej bo 1-1 jest lepsze niz 1-3
cybuch14
Zarejestrowany od: 1641 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +692
Arsenal Londyn Lech Poznań
05.04.2014 / 16:29:51
Mecz wyrównany, 1. połowa dla Southampton, 2. zdecydowanie dla City.
W sumie, gdyby policzyć mecze w PL w tym sezonie, w których sędzia pomógł w znaczący ( podkreślam - znaczący) sposób Citizensom, to nie wiem, czy starczyłoby palców na obu rękach. Trochę ich było. Nie znaczy to, że City nie potrafi grać - wręcz przeciwnie. Tym większe zaskoczenie, po co sędziowie im pomagają? Mecze byłyby ciekawsze bez takich błędów. Pamiętam, jak grali z Liverpoolem, Live strzeliło, prawidłowy gol nieuznany, odechciało się oglądać tak klawe spotkanie... Mecz z Arsenalem - podobne sytuacje... Jeśli wygrają tytuł, zawsze będzie jakieś "ale", ale mimo wszystko są dobrzy, a sędziowie prawdopodobnie przekupni.
PS Chciałem podkreślić, iż jestem neutralnym kibicem względem Live i ManCity, lubię ligę angielską, nie jestem też ślepym kibicem, żeby nie widzieć, co w danych meczach się dzieje... Pozdrawiam, życzę obiektywizmu kibicom! :)
kwiotek999
Zarejestrowany od: 1510 dni
Ilość komentarzy: 236
Oceny: +1943
05.04.2014 / 16:25:22
/ -11
bul dupy to masz ty jako kolejny cudzoloznik w haremie ,niestety dla twojej wiadomosci nie obawiam sie o liverpool bo wtej chwili graja najlepiej i mistrzostwo jest juz prawie na anfield a przekonasz sie o tym po meczu na anfield jesli cie w ogole zobaczymy jeszcze i nie wytykaj palcami to niegrzeczny nawyk
05.04.2014 / 16:22:05
Zaczyna się sędzia to czy tamto(ale swoją drogą pięknie to rozegrali na 2-1) Ktoś ogląda skrót 3 minutowy i welki ekspert,ale nikt nie powie że karny na Toure ewidentny,Southampton miał przewage w pierwszej połowie,ale tak naprawde żadnej okazji 100% nie mieli,a w drugich 45min.to już dominacja Citizens.
naczelnik
05.04.2014 / 16:15:27
Kibicu Liverpoolu - owszem długo czekałeś aż twój klub będzie liderował w PL, lecz to nie oznacza, że teraz masz zachowywac się jak dziecko tylko dlatego, bo sędzia komuś nie gwizdnął karnego - CZEMU CIE NIE BOLI TO, ZE KOMUS SĘDZIA NIE GWIAZDNAŁ NP W SPOTKANIU STOKE - NEWCASTLE A AKURAT W MECZU CITY - SOUTH JUZ BOLI? Cieszcie się tym co macie, bo lepiej już może nie być.
Citizen
Zarejestrowany od: 1119 dni
Ilość komentarzy: 906
Oceny: +10152
Manchester City Polska
05.04.2014 / 16:14:57
City wygrało, sędzia trochę pomógł, ale wynik zasłużony. Również wielkie brawa za walkę dla Świętych, szkoda mi Jay' a Rodrigueza - zdrowia życzę. A City powolutku, powolutku po majtra. Trzeba się skupić teraz na Liverpoolu i wygrać na Anfield. COME ON CITY!
naczelnik
05.04.2014 / 16:06:16
Hahaha :D Zgadnijcie kto ma największy ból dupy w komentarzach?

mateo121222 - kibic Liverpoolu
kwiotek999 - kibic Liverpoolu

zaczyna się teraz obwinianie, bo im bliżej komuś do mistrza to tym większy ból dupy top 4
kwiotek999
05.04.2014 / 16:05:29
/ -10
dlaczego w wiekszosci o wyniku decyduja sedziowie ,moze lepiej bylo by bez nich,rozwiazac ten niewyksztalcono-niedojebany zwiazek sedziow z fifa na czele
/ -11
Manchester City może sobie kupować piłkarzy,mają kasę spoko.Ale żeby sędziów kupować? takiego spalonego to tylko ślepy by nie zauważył,widocznie ktoś nie chciał zauważyć.
Opekery
Zarejestrowany od: 1189 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +619
05.04.2014 / 15:53:12
Zdziwiło mnie posiadanie piłki a was ? dziwne to jest :D ale liczy się skuteczność ;)
japrycek
Zarejestrowany od: 1083 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: -41
05.04.2014 / 15:50:56
/ -16
Gdyby nie kontrowersyjny gol z trzy metrowego spalonego, Southampton spokojnie wygrało by ten mecz. Sędziowie wiedzą jak skutecznie podciąć piłkarzom skrzydła!
haladzieci
06.04.2014 / 10:54:58
chyba zartujesz...gdyby nie ten bląd sedziego, City i tak by spokojnie wygrało, pięknie sie pozniej rozkręcili i równiez uważam, ze punkty zasłużone, ale dopóki czegos nie zmienia w tym sedziowaniu, to niestety spiny pomiędzy kibicami będą zawsze
05.04.2014 / 15:50:06
Myślę, ze Southampton to swietna drużyna, zmiazdzyli City w pierwszej odsłonie potem ten dziwny blad, kto wie jakby sie potoczylo. Jednak druga polowa to juz popis City, 4 sytuacje 100, nie odgwizdany karny na Toure. Zasluzenie 3 punkty zostaly w Manchesterze.
kwiotek999
05.04.2014 / 15:46:21
ale parodia ,moze wystarczy zeby sedziowie sami wyszli i wygwizdali wynik,jesli to jest pilka nozna zamieniam ja na hokej
Citizen
05.04.2014 / 16:19:26
Nie wiem czyim jesteś kibicem, być może Liverpoolu, ale masz ewidentny, przysłowiowy ,,Ból dupy'' tak jak na tą chwilę obecni kibice Live. Ja zawsze uważałem, że kibice Liverpoolu to kibice z klasą, ale ty chyba od nich odstajesz. Najlepiej na sędziów zwalić, co nie?
mateo121222
Zarejestrowany od: 1237 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: +2528
05.04.2014 / 15:41:32
Wszystko ustawił gol z 2,5 metrowego spalonego.
Jaja sobie robisz...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Southampton FC 05.04.2014 wynik: 4:1 z dnia 05.04.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.