Jak oglądam mecze Barcelony to mi się płakać chce...
Ilość komentarzy: 256
Oceny: +1337
Arsenal Londyn Borussia Dortmund FC Barcelona
06.04.2014 / 09:15:38
zauważyłem że wielu kibiców nawet po wygranych ma dużo do powiedzenia ,nie wydaje mi się aby kibice Atletico narzekali że ich drużyna wygrywa nawet po słabej grze ... Messi nie tylko w tym meczu pokazuje że jak mu sieę nie chce grać to nie gra , Alexis powinien mu płyty przesyłać jak się biega i walczy z obrońcami jak się broni , najważniejsze jednak są 3 pkt i szybka regeneracja do środy bo jednak Betis zagrał dobry intensywny mecz
pilkarzyk123
Zarejestrowany od: 1557 dni
Ilość komentarzy: 7722
Oceny: +32063
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
06.04.2014 / 08:46:17
haladzieci,Jeszcze raz wielki szacun dla cb.
Nie znam nikogo na tej stronie co potrafi bronić Barcy będąc kibicem innej drużyny.
dzięki ;)
bardzo szanuję Barcelonę i marzę, żeby City stało sie tak wielkim klubem. kibice Barcy to naprawde swietni ludzie, za co też szacun dla Was, dlatego będę Was bronił, bo jak patrze na ataki zazdrosci i tony przeklenstw rzucanych w Wasza strone przez pseudofanów Realu...brak słów.
usztafe
Zarejestrowany od: 1123 dni
Ilość komentarzy: 532
Oceny: +4260
Wigry Suwałki
06.04.2014 / 13:13:21
Uważasz się za obrońcę pokrzywdzonych kibiców Barcelony, a sam masz prowokujący nick? Hipokrytka...
kamil-999
Zarejestrowany od: 1124 dni
Ilość komentarzy: 214
Oceny: +1273
Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Lechia Gdańsk
06.04.2014 / 07:15:13
2 karne Messiego były wykonane bez przekonania bez fanu który zawsze miał widać że coś mu się wypala
05.04.2014 / 21:11:06
Pewna wygrana Bacy ...a Betis już co naj rojk nie popatzy sb na Messiego i camp nou..hehe
naczelnik
Zarejestrowany od: 1144 dni
Ilość komentarzy: 473
Oceny: +2772
05.04.2014 / 21:08:37
Barca zagrała mizerny mecz, lecz 3 pkt są i to się liczy!
VeB123
Zarejestrowany od: 1089 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +375
05.04.2014 / 20:39:44
Słaby mecz w wykonaniu Barcelony :) ale ważne są 3 punk. Ale szybko trzeba naładować energię na bitwę w środe
big123
Zarejestrowany od: 1122 dni
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +746
Wisła Kraków FC Barcelona
05.04.2014 / 20:28:00
I jeszcze te roszady w składzie (atak) robi to beznadziejnie raz Neymar raz Sanchez raz pedro czasami Cesc czy któryś z nich zagra dobry mecz czy nie i tak gra co 2 mecze robi to bezmyślnie "bo musi sobie odpocząć !"
big123
Oceny: +746
05.04.2014 / 20:18:37
Jestem kibicem Barcelony .Ale to co się dzieje ..brak słów ciągłe karne dzięki którym wygrywają nawet jeśli są słuszne . błędy obrony to jakaś porażka .Gdy Martino przejmował Barce jeszcze coś w sobie mieli z tej dawnej dobrej drużyny ale teraz już z niej prawie nic nie zostało .
olsza94
Zarejestrowany od: 1469 dni
Ilość komentarzy: 139
Oceny: +986
Manchester United Polska
05.04.2014 / 23:38:07
Ostatnio właśnie zauważyłem bardzo dużo karnych dla Barcy i czerwonych kartek dla rywali. Masz rację.
Fives
Zarejestrowany od: 1188 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +25453
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
05.04.2014 / 20:27:09
Co ty pieprzysz... racja to nie ta sama drużyna co za Guardioli, ale skoro mają tyle karnych, tzn, że obrońcy drużyny przeciwnej sobie kompletnie nie radzą i potrafią zatrzymywać tylko faulami.
Jedynie do obrony można się tak NAPRAWDĘ przyczepić. Maszczerano to porażka.
05.04.2014 / 20:00:16
Piknikowa atmosfera na trybunach, to i piknikowa gra Barcelony. Naprawdę czasem ręce opadają, 90 tys ludu a tu piłkarzy słychać jak krzyczą. To samo się z resztą Realu tyczy. Mają okazję oglądać najlepszych na świecie piłkarzy, a emocje jak w curlingu. To już u nas konowały w ekstraklasie o niebo lepiej dopingowani są.
augustGTW
Zarejestrowany od: 1096 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +487
05.04.2014 / 20:05:39
w Hiszpani nigdy nie ma atmosfery, ale nie lepiej jest w Angli, gdzie ludzie siedzą jak w teatrze ;)
05.04.2014 / 19:59:19
Ważne że wygrali oni i Atletico i odliczanie do meczu o tytuł trwa... Jeszcze 5 kolejek
augustGTW
Oceny: +487
05.04.2014 / 19:59:06
Zwycięzców się nie ocenia ale bardzo słabo to wyglądało, pierwsza połowa to wyraźna przewaga, brakowało goli bo straszliwie pudłowali albo kluczowe podania były niedopieszczone, druga połowa to kompromitacja, nic nie grali, dno i wodorosty :) Tak jak pisałem wcześniej, że nie należy lekceważyć Betisu, moje słowa sprawdziły się, straszna nieporadność, gra na stojąco, a tylu strat dawno nie widziałem :) Kiedyś się przejadą tym lekceważeniem rywali i wygraniem meczu na leżąco ...
05.04.2014 / 19:57:00
z całym szacunkiem, jakim darze FCB, ale zagrali dziś jak sredniaki z Segunda...czy spadek formy czy po prostu max oszczedzanie sił przed LM?
karne jak dla mnie oba zasłużone
ps. Alexis cudownie osmieszył dziś rywali w polu karnym :D
cóż, licze ze z Atletico sie gładko rozprawicie :)
jamazur69
Zarejestrowany od: 1585 dni
Ilość komentarzy: 372
Oceny: +2254
Manchester United FC Barcelona
05.04.2014 / 19:56:48
Troche gorszy mecz w wykonaniu Barcy, rozumiem ze nie mozna grac wszystkiego na pelnych obrotach.
To byl mecz wydaje mi sie bardziej taktyczny.
Teraz mysle ze cala swoja sile pokaza przeciwko Atletico.
05.04.2014 / 19:55:36
oczywiście dla wrogów Barcy każdy karny to skutek podłożonego sędziego.
1 karny-noo nawet dla hejterów roku bedzie trudno do czegoś sie przyczepić
2 karny-noo ręka jak nic
haladzieci
05.04.2014 / 20:08:43
@piłkarzyk
nie ma sensu dyskutowac z takimi, dla nich karny zasluzony=karny dla Realu...ależ oni na Was jadem plują, masakra, chyba żaden klub na swiecie nie ma tak zawistnych kibiców :|
Obiektywny123
Zarejestrowany od: 1166 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +176
Widzew Łódź Real Madryt
05.04.2014 / 22:39:09
Twój nick mówi wszystko, masz kompleks na punkcie Realu i wyzywasz się w internecie na jego kibicach a prawda jest taka że kkibice Realu i Barcy są tacy sami.
haladzieci
05.04.2014 / 23:34:18
@Obiektywny (boże, co za nick!)
kompleks, jaki kompleks? kompleks druzyny, ktora nic nie wygrywa i tylko potrafi winic sedziego? a w życiu! juz kiedys tu pisałem, że znam wielu kibiców FCB, bardzo ich szanuję, są świetnymi i porządnymi ludźmi, a kibice Realu? wybacz, mam juz o nich wyrobione zdanie...wieczne płacze i lamenty..a szkoda, ale widac z niektorymi sie nie da :)
05.04.2014 / 19:52:11
To była jakaś tragedia a nie Barca.
Zamiast na luzie wygrać 3-0,4-0 to ci już myślami byli na Vincente Calderon.
Wygrać po 2 karnych i samobóju to jak dać sobie strzelić gola Rasiakowi.
Messi błąkał sie błąkał a 2 karny potwierdził jego dyspozycje w tym meczu.
Z taką grą 1/2 LM jest daleko daleko.
Ale dobrze że są 3 punkty.
Barca VeB
Ilość komentarzy: 260
Oceny: +2756
05.04.2014 / 19:56:24
Dokładnie. Wyszli na boisko jak by już wygrali. Szkoda Betisu bo zasługiwał na 1pkt.
05.04.2014 / 19:51:59
Barca chciała na stojąco wygrać a tak się nie da pierwsza połowa to spokojne pilnowanie gry ale w drugiej to już się gubili.Będą tu spiny i prowokacje jak przy 1szym karnym widać wyraźnie faul a drugi to tak obrońca w polu karnym to niech ręcę trzyma albo na jajach chroniąc je albo za tyłkiem chowojąc.Gdyby te 3 pkt nie były tak ważne dla Barcy życzył bym Betisowi choćby jednego.Dobrze zagrali i mieli straszliwego pecha.
Leeeeniiii
Zarejestrowany od: 1481 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +1043
05.04.2014 / 19:50:20
/ -18
Brawo, dwa kolejne karne - miłego świętowania ligi łebki.
baalla
Zarejestrowany od: 1423 dni
Oceny: +847
05.04.2014 / 19:54:18
To co sędzia ma nie gwizdać ewidentnych karnych bo tobie się coś nie podoba ?
Tylko jak dla realu sędzia daje karnego to jesteś zadowolony.
Barca VeB
05.04.2014 / 19:48:56
Trzeba powiedziec że mecz był tragiczny w wykonaniu Barcy. Pierwszy karny chyba bez żadnych kontrowersji obrońsa spóźniony to sie tak skończyło. A w drugim karnym to w sumie to samo. Błąd obrońcy. A Messi jeden z najsłabszych na boisku.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Betis Sevilla 05.04.2014 wynik: 3:1 z dnia 05.04.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.