85'

88'

90' +1

06.04.2014 / 13:55:14
No to odliczanie i tak trwa dalej... Jeszcze 5 kolejek i będziecie mogli oglądać mecz o tytuł hehe
06.04.2014 / 12:37:01
Nie bardzo mi się wierzy, że nikt nie zjechał dwóch karnych na początku dla Sociedad....
Ramos pięknie grał, możi tak to jest piłka ręczna....
No to się Real Sociedad posypał w drugiej połowie......
06.04.2014 / 07:24:06
Brawo Real fantastyczny mecz :) no widzę że w La Lidze wszystko się rostrzygnie w końcówce sezonu bedzie ciekawie :)
Oceny: +1273
Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Lechia Gdańsk
05.04.2014 / 22:33:25
Brawo Real ! Szkoda tylko, że nie mogę odtworzyć powtórek :/ Czy wam też nie może odtworzyć tych powtórek z playware ? Odtwarza mi wszystkie inne tylko nie te :( Macie jakiś pomysł ;) ?
Oceny: +588
Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Real Madryt FC Barcelona
05.04.2014 / 22:29:03
Barcelona ma najtrudniejszych rywali do konca sezonu, pozniej Real a najprostsza droge ma Atletico...tylko oni maja Barcelone na koniec. I cholera wie jak to sie skonczy...
05.04.2014 / 22:02:04
Dobry mecz Realu myślałem, że będzie trochę trudniej, ale na szczęście Real wygrał dość pewnie. Najpewniej z drużyn, które walczą o mistrzostwo choć mieli teoretycznie najtrudniejszego rywala :)
Szkoda tylko, że Benzema nie strzelił swojego gola bo na niego zasłużył :)
HALA MADRID !!
Salcos
Zarejestrowany od: 1708 dni
Ilość komentarzy: 937
Oceny: +9675
05.04.2014 / 22:01:17
Jedna rzecz jest dosyć zauważalna. Real Ancelottiego bez Ronaldo w pierwszej 11 gra całkiem inaczej od tego Realu już z Ronaldo i nie jest to gorszy Real... Można powiedzieć, że styl Carlo czyli klepanie to nie jest coś w czym może błyszczeć Cristiano. Nie wiem czy to dobrze ale odnoszę wrażenie, że Real we wszystkich meczach bez Cristiano grał "pewniej" i bardziej drużynowo, Benzema i Bale byli bardzo pewni siebie, strzały Karima zza pola karnego były naprawdę świetne a rzadko się go widzi strzelającego w ten sposób bo zwykle ... zwykle zgrywa do Ronaldo. Trochę mnie to martwi bo Ronaldo to wielki piłkarz ale czy jeden piłkarz powinien mieć aż taki wpływ na styl drużyny? Jak Cristiano jest na boisku to gra się pod niego, Benzema nawet nie pomyśli o strzale z daleka bo presja Ronaldo musi być ogromna. Żeby nie było, jestem kibicem Realu od dawna i nie mówię, że Ronaldo jest zły, po prostu .. pewne rzeczy widać gołym okiem a ktoś taki jak Ancelotti po dzisiejszym meczu musiał się tylko upewnić w tym o czym zapewne wie już od początku sezonu.
MaxGear
Zarejestrowany od: 1340 dni
Ilość komentarzy: 24
Oceny: +76
05.04.2014 / 22:21:54
Kolego kochany. Real zagrał bardzo dobry mecz,ale co Ty poruwnujesz gre Realu bez Ronaldo ??!! Zobacz sobie jakie bez niego były dziury na skrzydłach,a Real zagrał rzeczywiście solidny mecz,ale bazujący przede wszystkim na błędach Realu Sociedad .
POZDRO !!! :P
naczelnik
Zarejestrowany od: 1205 dni
Ilość komentarzy: 473
Oceny: +2772
05.04.2014 / 22:05:26
Juz to zauważyli komentatorzy 2 lata temu, gdy wspomnieli po wygranej realu 5:1, że Real wygląda lepiej bez Ronaldo, bo reszta może pokazac skrzydła.

Możecie mnie zjechać, lecz Ronaldo troche za dużo ma tam do gadania co do gry.
ManU123
Zarejestrowany od: 1608 dni
Ilość komentarzy: 411
Oceny: +3468
Manchester United Widzew Łódź Polska Real Madryt Pelikan Łowicz
05.04.2014 / 22:14:13
Nikt nie powinien Ciebie zjeżdżać, bo nie ma do tego powodu. Faktycznie Real gra bardziej swobodnie bez Ronaldo ALE jego indywidualny fenomen nie raz zadecydował i zadecyduje w ważnych meczach.
Suezir47
Ilość komentarzy: 1302
Oceny: +9328
05.04.2014 / 21:59:40
Znów się potwierdza to, że Real strzela więcej bramek w 2 połowie, dzisiaj 1 połowa - 1 bramka,2 polowa - 3 bramki.
piotrus8268
Zarejestrowany od: 1265 dni
Ilość komentarzy: 256
Oceny: +2521
Arsenal Londyn Wisła Kraków Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk
05.04.2014 / 23:12:43
w drugich połowach generalnie bramki padają znacznie częściej... nie tylko dla Realu
Klasa światowa
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1380 dni
Ilość komentarzy: 4564
Oceny: +76771
05.04.2014 / 21:59:27
Morata od kąd jest łysys to strzela. Brawo. ;)
05.04.2014 / 22:22:23
No i co z tego ? Walczyc trzeba do konca, a nawet jesli sie nie uda to zostaje nam Liga Mistrzow oraz Puchar Krola.. Dla nas wszystkich kibicow Realu liczy sie to, ze jest dobra atmosfera a gra wyglada obiecujaco ;) Nawet jesli przegramy w tym roku Lige, to za rok za dwa sa kolejne sezony.. A wtedy bedziemy jeszcze mocniejsi !! HM
GryfekGalacticos!
Zarejestrowany od: 1157 dni
Ilość komentarzy: 83
Oceny: +1003
Belgia Chorwacja Arsenal Londyn Manchester United Portugalia Real Madryt Hiszpania Lechia Gdańsk
05.04.2014 / 21:56:18
Dobry ciekawy mecz w wykonaniu Realu Madryt, mimo iż troche rezerwowy skład to ładnie sobie poradzili w teoretycznie najtrudniejszym meczu jaki im został do konca ligi.
05.04.2014 / 21:55:03
Zajebista 2 połowa Hala Madrid !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Suezir47
05.04.2014 / 21:53:52
Genialna obrona dzisiaj, Ramos grał tak dobrze, że nie pamiętam ostatni raz tak grał, bravo Real, piękna asysta Di Maria w końcówce meczu do Moraty, akcja rezerwowych w dzisiejszym meczu. I piękny wynik nawet bez Ronaldo,szkoda 2 poprzeczek, mogło być 6-0, Asysta Ramosa potwierdziła dzisiaj jego bardzo dobry występ. Teraz czekać na rewanż z BVB na Signal Iduna Park.Hala Madrid.
Leeeeniiii
Zarejestrowany od: 1542 dni
Ilość komentarzy: 64
Oceny: +1043
05.04.2014 / 21:50:42
Jak na grę cześciowo rezerwowym składem to pięknie.
05.04.2014 / 21:48:42
Piękny wynik! Teraz trzeba zdobywać bramki i mało ich tracić bo to może być kluczowe! Brawo Real, HALA MADRID! <3
Moorata! :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Sociedad - Real Madryt 05.04.2014 wynik: 0:4 z dnia 05.04.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.