Zarejestrowany od: 1136 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +17
13.04.2014 / 22:50:03
Frajerzy? Dlatego, że są w świetnej formie? Ich gra w końcu się układa, są jak na razie na pierwszym miejscu w lidze. Dlatego są frajerami? Sądząc po obrazkach jakie wrzuciłeś na swój profil myślę, że jesteś kibicem Barcy. Dlatego twój komentarz wgl mnie nie dziwi. Widzę, że ktoś tu nie u mnie przegrywać, nawiązuje tutaj do La Liga i LM. Gdybyś był prawdziwym kibicem to byś potrafił docenić lepszego rywala a nie ich od razu wyzywać. Po prostu Atletico w tym roku jest naprawdę mocne, ich gra naprawdę cieszy i mam nadzieje, że wygrają ligę i za kwalifikują się chociaż do finału LM, bo im się to naprawdę należy. Twój komentarz jest godny dziesięcioletniego dziecka który nie potrafi pogodzić się z tym, że jego wielka Katalonia po prostu jest słaba w tym sezonie i obwinia za to inne kluby. To tyle.

Malaga

Walka będzie toczyła się do ostatniej kolejni. Przecież nikt nie ma pewnej przewagi. Jeszcze wszystko się zmieni kilka razy.
13.04.2014 / 21:35:08
Jeszcze 4 wygrane i mistrz i oby nie było ciężej bez Costy
nowy123s
13.04.2014 / 21:30:02
/ -10
Nic jeszcze nie jest przesądzone. Atletico gra jeszcze z Barceloną.
nowy123s
13.04.2014 / 22:05:06
Tylko że Atletico w nastpnej kolejce gra na wyjeździe z Valencią, która walczy o 4 miejsce.

Zapoznajcie się z tabelą i dopiero się wypowiadajcie.
14.04.2014 / 19:38:21
Ty jakis naprawde debil jestes!! jaka valencia i jakie 4 miejsce hahaha a po za tym co to kurwa ma do rzeczy względem ostatniego meczu. sam sie zapoznaj z tabelą łbie ciężki
13.04.2014 / 21:36:57
jak ma 4 punkty przewagi to to ten mecz moze nie miec znaczenia przed ta kolejka moga zdobyc tytul durniu
/ -12
A Ty kolejny mistrz :D Jak przegra z Barceloną to Real się zrówna punktami i wygra bo lepszy bilans bramkowy ... :D
daniel.stetting
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +352
Borussia Dortmund Atlético Madryt Sevilla
13.04.2014 / 22:10:11
Poczytaj regulamin ligi, najpierw liczy się bilans bezposrednich spotkań, a tu Atletico ma wygraną i remis z Realem więc będzie miało pierwszą pozyję :)
Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
Costa,co on nie zrobi by gola strzelić.Był gotó złamać noge.