cholera, skąd oni biorą tych napadziorów, zawsze mają jakiegoś w życiowej formie, torres, aguero, falcao, teraz ten costa
Ilość komentarzy: 421
Oceny: +2204
AC Milan Polska Atlético Madryt Gwardia Koszalin
19.04.2014 / 11:45:05
ehhhh to jest aż żałosne przez tyle czasu atletico gra bardzo doba piłke a dopiero teraz wrzucają mecze z tą drużyną jako ważne mecze .... ta strona schodzi na psy tylko real i barca ......
PLSD
Zarejestrowany od: 1169 dni
Ilość komentarzy: 336
Oceny: +429
19.04.2014 / 10:55:54
Oglądam wszystkie mecze Atletico ,grają raz lepiej raz gorzej ale skutecznie za 3 punkty a tak sie wygrywa mistrzostwo .GZ.
Lechu4444
Ilość komentarzy: 3045
Oceny: +13406
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
19.04.2014 / 10:55:14
Barcelona będzie miała twardy orzech do zgryzienia, wygrać z Atletico i zapewnić Realowi mistrzostwo, czy przegrać i pozwolić aby to Atletico zdobyło tytuł, tak samo kibice Realu w ostatniej kolejce kibicować drużynie która gra przeciwko Barcelonie, czy kibicować Katalończykom. :P
Naalek
Zarejestrowany od: 1392 dni
Ilość komentarzy: 146
Oceny: +947
Lech Poznań Polska Valencia
19.04.2014 / 10:19:04
Słabo zagrało Atletico, dla mnie nie było widać różnicy pomiędzy tymi drużynami wczoraj. Nawet wydaje mi sie że Elche zagrało lepiej od Atletico ale zabrakło tam wykończenia. Z taką grą odpadnie Atletico z Chelsea i nie da rady wygrać ligi.
- Aston Villą - 15 strzałów, z tego 2 w światło bramki,
- Crystal Palace - 21 strzałów, z tego 2 w światło bramki, etc.

Banał, ale chyba należy go tutaj przypomnieć: nie ważne, czy jest się lepszą drużyną na boisku, ważne, kto strzela więcej goli.
Bozo
Zarejestrowany od: 1023 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +759
Arsenal Londyn Legia Warszawa
19.04.2014 / 09:18:54
Mysle, ze jesli barcelona zgubi po drodze jeszcze jakies punkty to moze podlozyc sie w ostatnim meczu Atletico tylko zeby Real nie zdobyl mistrzostwa, bo to napewno bedzie bardziej bolalo. A poza tym Atletico pokazuje ogromny charakter, walcza na dwoch frontach z takimi potegami, wielki szacunek i brawa dla Simeone za tak swietnie poukladanie druzyny. Mam nadzieje, ze zdabeda mistrza, a i bedzie to spora satysfakcja dla Davida Villi, ktorego tak nieladnie pozbyli sie z Barcelony.
Wizard123
Zarejestrowany od: 1033 dni
Ilość komentarzy: 110
Oceny: +1441
19.04.2014 / 08:40:20
To nie jest pełny skrót byście zobaczyli kontry gości i piękne parady Thibaut Courtois !!! :P

fanangelo1906
Oceny: +3
19.04.2014 / 08:39:59
Atletico ma jeszcze mecze u siebie z Malaga CF(11) i wyjazdy do Valencia CF(8),Levante UD(10) ,FC Barcelona (3)

Real ma jeszcze mecze u siebie z CA Osasuna(16) ,Valencia CF(8) ,Espanyol Barcelona(9) i wyjazdy do Real Valladolid(17),Celta Vigo(12)

Barcelona ma jeszcze mecze u siebie z Athletic Bilbao(4), Elche CF(15) ,Getafe CF(18),Atletico Madryt(1)i wyjazdy do Villarreal CF(6)

Według mnie mistrzem będzie Real Atletico straci punkty z Valencia i Barceloną a Barcelona może mieć problem z Villarealem odnośnie Realu trudniejszych przeciwników będzie miał u siebie ale Ronaldo już wraca także życze im mistrzostwa oraz zdobycia LM !!!
Aroniero
Zarejestrowany od: 1480 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17456
19.04.2014 / 00:04:12
Brawo Atletico. Trzymajcie tak dalej to utrzecie nosa 2 gigantom, które twierdzą, że wszystko im się należy. Jak sprzedacie Costę to przyjdzie do was Torres i mam nadzieję, że wasza siła nie spadnie.
DonaldDuck
Zarejestrowany od: 1026 dni
Ilość komentarzy: 159
Oceny: +2153
Inter Mediolan Polska FC Barcelona
18.04.2014 / 22:55:48
Jestem zamiłowanym sympatykiem Barcy, ale cieszyłbym się OGROMNIE jakby w tym sezonie mistrzostwo zdobyło Atletico. Liga stała by sie poprzez to ciekawsza i mniej monotonna, gdzie na początku sezonu pytanie jest tylko jedno, czy tytuł zdobędzie Barca czy real? Trzecia siła w Hiszpani jest potrzebna, niczym deszcz na pustyni !
18.04.2014 / 22:41:12
Jeszcze 3 zwycięstwa i jest mistrzostwo. Za tydzień najtrudniej bo Valencia na wyjeździe ale z Bilbao dali rade więc tam może też się uda. Potem Levante na wyjeździe i Malaga u siebie i jest szansa na świętowanie mistrzostwa :)
18.04.2014 / 22:47:29
Mecz to mecz, z każdym można stracić punkty, kibice Realu też się cieszyli jak Real wygrał 4:0 z Almerią. W lidze trzeba też sobie poradzić z tymi słabszymi a Elche nie jest najsłabszym klubem w Hiszpańskiej. Do końca będzie ciekawie.
LordStyrax
Ilość komentarzy: 391
Oceny: +4025
Polska Real Madryt Odra Opole MKS Kluczbork
18.04.2014 / 22:36:56
Atlético Madryt idzie po majstra jeszcze czekam na ich mecz z Valencja na Estadio Mestalla jak tam nie przegraja to bedzie juz z górki ale moga tam przegrać i na koniec jeszcze maja mecz z Barca bedzie ciekawie
18.04.2014 / 22:32:34
Co to za dyskryminacja Atletico?!! Czemu mecz nie jest podpisany tłustym drukiem?!! Jak gra Real lub Barcelona nieważne z kim to jest podkreślony skrót. Oby zdobyli mistrzostwo, nie wiadomo kiedy może być druga taka okazja.
18.04.2014 / 22:42:17
Ok, już jest niby podkreślony skrót.
da20d
Ilość komentarzy: 400
Oceny: +4200
18.04.2014 / 22:32:01
Brawo Atletico, widać, że co raz ciężej łapać im te 3 punkty co mecz ... nie mniej jednak, wierze z całego serca, że zdobędą mistrza.
Davex
Zarejestrowany od: 1133 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +2050
18.04.2014 / 22:31:27
Oj atletico chyba 1 miejsca w tym sezonie juz nie odda, trzeba im to przyznac - graja niesamowity sezon. Pozdro
Rivaldo
Zarejestrowany od: 1466 dni
Oceny: +4645
18.04.2014 / 22:24:44
/ -27
Rafał Wolski to najbardziej irytujący komentator ever, nie znoszę go po prostu, przemądrzały cwaniak podniecający się jakby nie wiadomo co się na tym boisku wyrabiało
Oceny: +297
Manchester United Liverpool FC PSG Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Legia Warszawa Polska Atlético Madryt
18.04.2014 / 23:16:32
hahahaha :D padłem...
Atletico, oby tak dalej. Są objawieniem w tym sezonie we wszystkich najważniejszych rozgrywkach. Wpiszcie się na karty historii tego klubu drodzy piłkarze. Jazda!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Atlético Madryt - Elche CF 18.04.2014 wynik: 2:0 z dnia 18.04.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.