czy ktos ma video z tej sytuacji jak reus zabiera lewemu karnego?
Oceny: +3581
Liverpool FC Borussia Dortmund GKS Jastrzębie Zdrój
20.04.2014 / 02:24:57
Sedzia w tym meczu co padake odwalal to to jest niemozliwe...
Co do meczu, noo to bramka na 1:0 - mozna dyskutowac, sa sedziowie co by nie uznali..
Bramka na 1:1 - cos z niczego.. Przy bramce na 2:1 juz cos zadzialalo, lewy znowu do pustej.
2:2 - znowu ta sama scena, mainz dostaje prezent i gol jak na tacy. Piszczek ladnie na 3:2, karny tez niezly... Tyle, ze to sie mialo skonczyc spokojnym 5:0 - kto ogladal mecz od 1 minuty do ostatniej ten wie.. ;) Utrzymac 2 miejsce, zajebista forma BVB!
banan5005
Zarejestrowany od: 1253 dni
Ilość komentarzy: 310
Oceny: +1844
Atlético Madryt
19.04.2014 / 23:33:37
Będzie wielka szkoda jeśli (nie daj Boże) Lewy znowu przegra rywalizację o króla strzelców 1 golem którego tym razem obrońca wybił mu ręką z siatki. A Reus nie powinien nawet myśleć o strzelaniu tego karnego. Na ale szkopy promują swojego.
/ -10
Może i wybił ręką co nie zmienia faktu że Lewy troche "przygwiazdorzył" bo miał dużo czasu i mógł zrobić co chciał. A jednak zamiast tego wolał efektownie wykończyć i mu niewyszło. Napastnikowi tej klasy nie przystoi marnować takich sytuacji.
luko
19.04.2014 / 23:48:21
Aha i jeszcze jedno. Jak Robert w tamtym sezonie strzelał każdego karnego ( albo prawie każdego) to mówiono że jest egoistą, "pcha się" na każdą jedenastkę itp.
sad1sta
20.04.2014 / 12:05:02
to lewy strzelal karne w poprzednim sezonie? cos nie wydaje mi sie, chyba blaszczykowski strzelal wiecej, ma ktos jakies statystyki kto ile strzelil karnych w bvb?
me harto de reir
Zarejestrowany od: 1006 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +215
19.04.2014 / 19:19:41
Karnego wywalczył Lewandowski więc on powinien go wykonywać. Ale gdzie oni go dopuszczą....
poker face@mu
Zarejestrowany od: 1217 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +5506
19.04.2014 / 19:16:46
Szczególne brawa dla Borussi , ponieważ Mainz to zespół który się bije o lige europy z Augsburgiem a Borussia zwycięża w dobrym stylu i wynikiem aż 4-2 a do tego Polacy stzrelają i to obaj i ad-riann polaczki to obraźliwe słowo które obraża Polaków a sam nim jesteś.
/ -42
Lewy powinien strzelać karnego!! jebany Reus !
sad1sta
19.04.2014 / 18:04:05
zwykle faulowany zawodnik nie strzela karnego, ale lewy tutaj faulowany nie byl, wiec reus mogl mu to zostawic...no ale lewy jest juz jedna noga w bayernie, wiec przyjazn z bvb sie powoli konczy, gdyby bvb go sprzedawalo to krol strzelcow w cv moglby troche podbic cene, ale jako ze idzie za darmo to nikogo to pewnie nie obchodzi czy lewy bedzie krolem strzelcow czy nie bedzie, lepiej podbic cene za reusa poprawiajac jemu statystyki
kazikkk04
Zarejestrowany od: 1060 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +60
Barcelona
19.04.2014 / 17:45:45
Sahin odjebał trochę przy drugiej bramce.
michal-maxi
Zarejestrowany od: 1034 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: -92
19.04.2014 / 17:45:28
wszyscy mądrzy wiedzą że żeby strzelić gola nawet na pustaka 101 razy trzeba być kotem laicy i wieśniaki prowokatorskie gimbusy hejterzy 5 letni hahah
LEGIONISTA3
Ilość komentarzy: 1987
Oceny: +14932
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
20.04.2014 / 11:24:38
nie rozumiem ale łapkę w górę dam bo święta
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 19.04.2014 wynik: 4:2 z dnia 19.04.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.