Zarejestrowany od: 1643 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: +198
02.05.2014 / 23:34:35
i znów błąd sędziego z 1. meczu (przy 1. bramce był spalony i podobno zagrał ręką) eliminuje zespół grający lepsze spotkanie i zasługujący na awans
toni
Ilość komentarzy: 1174
Oceny: +3188
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
02.05.2014 / 20:18:59
kosmoc , dramat vali , emery niezgodnie z przepisami podchodzi pod pole karne moze teraz to niz nie pomoze ale jakies odwolanie sie , bardzo frajersko traca ta bramke sevilla miala 1 syty i 2 pada gol.... coz benfica -sevilla 2-1 tak obstawiam.
Afro
Zarejestrowany od: 1061 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +662
Arsenal Londyn Piast Gliwice FC Barcelona
02.05.2014 / 19:27:32
Taki jest Football, czasem bywa niesprawiedliwy, trzeba się z tym liczyć, ale z drugiej strony dlatego jest taki piękny, nigdy nie wiadomo co się stanie do ostatniej minuty. Nigdy nie wolno się poddawać, zawsze walczy się do końca. Szacunek dla graczy Sevilli, że walczyli do końca, a Valencii życzę żeby w następnym sezonie doszli też tak daleko, a może dalej...
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32130
02.05.2014 / 16:55:50
Szkoda, że Valencia nie awansowała. Po raz drugi z rzędu pokazali, że potrafią się podnieść po dotkliwych porażkach na wyjeździe.
Zabrakło niewiele. Szacunek za walkę do samego końca.
Oceny: +613
Bośnia i Hercegowina Borussia Dortmund AS Roma Napoli Lech Poznań Polska Real Madryt
02.05.2014 / 10:32:50
Valencja nie umie grać na wyjazdach 0-4 na fc bazel 0-2 na sevili ale jak graja u siebie do dostają niezłego kopa!
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1303 dni
Ilość komentarzy: 7539
Oceny: -8897
02.05.2014 / 00:10:14
Ale frajerzy,zamiast sie skupic na grze,to mysleli juz z kim zagraja w finale.A to ciekawe,bo takie sytuacje maja miejsce czesto,a bezmozgi kopacze nie potrafia wyciagac wnioskow.
maestro3
Ilość komentarzy: 3593
Oceny: +20131
Manchester United
01.05.2014 / 23:54:30
w ostatniej minucie, do tego po rzucie z autu heh:D, szacun dla nich za gre do konca
cul de sac
Zarejestrowany od: 1411 dni
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +5467
Atlético Madryt
01.05.2014 / 23:37:39
81' meczu Juventus-Benfica - Wygląda na to, że finał Valencia-Juventus. Osvaldo strzela gola, a Valencia prowadzi w tym czasie 3-2 w dwumeczu. Kilkanaście minut później okazuje się, że ani jedna z tych drużyn w finale nie wystąpi, bo Pogba był na spalonym, a Mbia strzela 90+4'

01.05.2014 / 23:41:09
Też tak pomyślałem po meczu że wtedy już prawie był taki finał, a jednak trzeba się pogodzić z porażką.
Milanista21
Zarejestrowany od: 1059 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +86
01.05.2014 / 23:22:34
Valencia piękny mecz, naprawdę, ale brawa również dla Sevilli. Pokazali, że gra się do końca i nie odpuścili, pozostaje im z całego serca pogratulować finału, a Valencia - kto wie, może za rok? :P
01.05.2014 / 23:17:31
Fajna cieszynka trenera Sevilli, lubię tego trenera, szkoda Valencii, tyle ugrali i nic z tego.
01.05.2014 / 23:13:33
Czemu chamsko? Bo spełnili marzenia o finale?
Lidian
01.05.2014 / 23:30:50
Źle się wyraziłem. Po prostu szkoda mi ich, byłem za Nietoperzami w tym meczu i szczęście było tak blisko. Emocje już upadły, więc gratuluję Sevilli, bo pokazali, że gra się do końca. Taki jest futbol, nie mam nic więcej do dodania.
01.05.2014 / 23:12:03
Valencia z nieba do piekła...taki jest sport-pilka nozna, dlatego to kochamy ;)
PLSD
Zarejestrowany od: 1231 dni
Ilość komentarzy: 360
Oceny: +345
01.05.2014 / 23:10:20
/ -15
Brawo Valencja ,teraz rozwalić Sreal u siebie i będzie kit -pójdą za ciosem :)
mrrobert1125
Zarejestrowany od: 1199 dni
Ilość komentarzy: 828
Oceny: +6333
01.05.2014 / 23:03:44
Valecia zasłużyła na finał razem z Juve stworzyli by piękne spotkanie.
Sevilla zagrała piach strzelili farfocla i mają finał.
Szkoda kibiców na Mestalla wierzyli że z 0:2 mogą wyjść wyszli strzelili na 3:0 a tu takie coś się stało
01.05.2014 / 23:12:55
Podzielam Twoje zdanie, też chciałem meczu Valencii z Juve, tak to jest z tymi golami na wyjeździe.
szkoda Valenci w chuj
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Valencia - Sevilla 01.05.2014 wynik: 3:1 z dnia 01.05.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.