Zarejestrowany od: 1286 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +5507
12.05.2014 / 08:16:58
Piękna akcja Atletico gdzie graja długie podanie Costa zgrywa i felipe Luis huknął w poprzeczkę a co do tego Barcelona jeśli wygra z atletico to ma mistrza
cul de sac
Zarejestrowany od: 1413 dni
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +5467
Atlético Madryt
11.05.2014 / 21:56:27
Proszę Atleti, nie "zliverpoolujcie" tego mistrzostwa!
KoloToure
Zarejestrowany od: 1205 dni
Ilość komentarzy: 707
Oceny: +4653
11.05.2014 / 21:45:17
Co za osły, mieli tyle sytuacji i nie wykorzystali potknięcia Barcelony, aby zdobyć tytuł. Jeśli stracą na Camp Nou mistrzostwo to na własne życzenie.
AgentTomek
Zarejestrowany od: 1113 dni
Ilość komentarzy: 228
Oceny: +588
Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Real Madryt FC Barcelona
11.05.2014 / 21:36:52
Ale jaja :)
gimbus2005
Zarejestrowany od: 1238 dni
Ilość komentarzy: 744
Oceny: +6707
Manchester United Manchester City Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
11.05.2014 / 21:45:57
piszesz tak pod kazdym skrótem ;d
AgentTomek
Oceny: +588
11.05.2014 / 22:15:15
Tylko pod tymi trzema z hiszpanii:) jedni lepsi od drugich, cala trojka dala niezly popis
pietra1982
Zarejestrowany od: 1646 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: -2
11.05.2014 / 23:50:14
eurowizja a nie popis jak real przegra LM to razem z barca mogą zostać z hujem w dupie i dobrze
Labret
Zarejestrowany od: 1456 dni
Ilość komentarzy: 2094
Oceny: +16879
Manchester United Polska
11.05.2014 / 21:03:50
Caballero co dzisiaj wyjmował, to nie mam pytań.
maksior123
Zarejestrowany od: 1278 dni
Ilość komentarzy: 337
Oceny: +2303
11.05.2014 / 21:02:01
Będzie walka do końca Atletico ostatnio gra nie pewnie tak jak barca ale wszyscy wiemy jak to jest na końcu sezonu liderzy się potykają a ci którzy walczą o utrzymanie tryumfują ,,,,
11.05.2014 / 20:53:43
Powiem szczerze: jestem wkurwiony. Przez 2 ostatnie te najbardziej decydujące mecze Atletico straciło tyle bramek co przez ostatnie 12 meczy! Oby tylko nie zjebali sprawy tak jak to zrobił na własne życzenie Liverpool na finiszu PL. Teraz po remis/zwycięstwo na Camp Nou i majster w Madrycie. Wierzę, że się uda. Aupa Atleti!
Atletico zjebało sprawę :/
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Atlético Madryt - Málaga 11.05.2014 wynik: 1:1 z dnia 11.05.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.