Ilość komentarzy: 12
Oceny: +20
Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Real Madryt Atlético Madryt
26.06.2014 / 17:55:08
Gdyby Benzema strzelił karnego i jego gol po gwizdku został zaliczony to by ...........
RMadridFC
Zarejestrowany od: 995 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +1
Manchester United Bayern Monachium Real Madryt
23.06.2014 / 12:06:01
Szkoda że Benzema nie strzelił karnego. Byłby 1 na liście króla strzelców na dobry początek :D
futbolista21
Zarejestrowany od: 945 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: 0
22.06.2014 / 16:51:19
Francja może nieźle namieszać na tym mundialu, po przerwie od zwycięstw na imprezach międzynarodowych mogą osiągnąć coś podobnego, jak u niemców 8 lat temu i tego im życze
21.06.2014 / 13:22:30
Wszystko ładnie tylko że Honduras i Szwajcaria to nie są drużyny z górnej półki, a w QF czekają na trójkolorowych reprezentanci Niemiec, którzy są w tej chwili poza zasięgiem 95% drużyn na tym mundialu
pżyho
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +93
Tahiti
21.06.2014 / 16:13:50
niemcy? te cieniasy co zawsze przegrywaja w polfinale? juz wlochy sa lepsze.
szatankurwo
Zarejestrowany od: 1125 dni
Ilość komentarzy: 1558
Oceny: +3033
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
21.06.2014 / 13:10:00
W tym meczu mogło paść dwa razy tyle goli, przepiękne akcje z obu stron. Francja zasłużenie wygrała. Według mnie tylko Giroud powinien być w podstawowym składzie na każdy mecz.
Lidian
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 750
Oceny: +10180
Polska FC Barcelona
21.06.2014 / 13:08:37
Ale unlucky Benzemy... szkoda, że ten gol już po gwizdku, bo byłby ozdobą mistrzostw ;)
21.06.2014 / 12:13:46
Jestem bardzo zaskoczony przemianą drużyny narodowej z wielce nieudolnej, wracającej z poprzednich zawodów międzynarodowych bez zdobytej żadnej bramki na drużynę, która ma najwięcej strzelonych bramek obecnie na mundialu. Widać nawet kilku zawodników może mieć wpływ na całą grę drużyny. Każdego roku można znaleźć kilku zawodników, którzy lepiej nadają się do gry niż poprzedni reprezentanci, ponieważ tak to już jest, że nie ma w piłce monotonii, do tego tytuły trafiają do różnych piłkarzy i do różnych drużyn. Zapomnieli o tym V.del Bosque i nie wie o tym nasz trener narodowy który ciśnie wciąż te same powołania nie zauważając możliwości ogrania młodych chłopaków z reprezentacji U21 która mogłaby zaprocentować ciągłą grą i ogrywaniem się tej reprezentacji z seniorskimi drużynami i za kilka lat byłaby nieziemsko groźna... poświęciłbym te 3 lata okresu próbnego na rzecz późniejszej lepszej gry i zwycięstw niż dalej oglądał naszych obecnych reprezentantów na których nadzieje się jedynie kończą. Lepsze zło z ciekawym zakończeniem niż ciągłe rozczarowywanie się.

Ale wracając do Francji, to naprawdę jestem zdumiony ich stylem gry i skutecznością. Bardzo atrakcyjna piłka. W sumie to większość z tych akcji to kontry, ale mimo wszystko podobała się ich gra. Możliwe, że to właśnie oni okażą się czarnym koniem, ponieważ wątpię, aby ktokolwiek przypuszczał, że osiągną tutaj jakiś średni sukces. Życzę im powodzenia i niech bronią godnie honoru europejskiej piłki i zatarli nosa południowo-amerykańskim drużynom z ludnością 4 mln, które pogrążyły europejskie potęgi.
21.06.2014 / 11:56:16
osobiście tego meczu nie oglądałem, ale po tym skrócie mogę tylko żałować bo było dużo akcji i goli. Francja zasłużenie wygrywa ze Szwajcarią, poza tym gdyby nie ten karny którego Benzema nie wykorzystał to powinno być 6-2 dla Francji. A co do ostatniej bramki Benzemy to jak już ktoś napisał było to po końcowym gwizdku sędziego więc logiczne jest że się nie liczy.

21.06.2014 / 12:53:58
jakie bramki? ;d ta z Hondurasem to by samobój bramkarza, po strzale Benzemy piłka nie leciała w światło bramki więc jakim prawem miałaby być zaliczona na jego konto? ;d Tutaj ewidentnie Benzema nie slyszał gwizdka i strzelił 2 sekundy po nim , gwizdek słychać na filmiku. Już nawet realizator kamerę skierował na Deschampsa bo był koniec.
rekdz
Zarejestrowany od: 962 dni
Oceny: +811
Liverpool FC Polska
21.06.2014 / 10:33:25
Pięknie Francja, pokazała styl, który rozgromił i zrzucił ze sceny tiki-takę, czyli wyczekiwanie na przeciwnika, szybkie kontry i genialne wykończenie. Barcelona, Bayern oraz inne kluby zyskały wiele dzięki tiki-tace, jednak teraz wchodzi nowy styl. Zobaczymy co z tego wyniknie.
/ -10
jak Ekwador przejdzie dalej to się wścieknę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21.06.2014 / 02:17:44
Nikt Benzemie goli nie zabrał, ogarnijcie w końcu... dzisiejsza bramka była po gwizdku więc niby czemu sędzia miał zaliczyć?? A bramka z Hondurasem... Piłka po strzale Benzemy wychodziła w pole wiec jego strzał był niecelny bramkarz wbił sobie piłkę do bramki więc jak najbardziej był to samobój.
20.06.2014 / 23:15:01
Zobaczyłem, że jest ruski komentator i mi się odechciało oglądać...
20.06.2014 / 23:03:09
Mecz w ktorym padaly "najciekawsze" gole, takie inne po prostu:)
Aroniero
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17456
20.06.2014 / 23:02:32
Benzemę okradli już z 2 bramek hahahah. No ładnie, ładnie, ale nie dziwi mnie ten wynik to przez magię tego stadionu. Na tym właśnie stadionie padły już wyniki 1-5 Hiszpanii z Holandią i 4-0 Niemców z Portugalią.
Suezir47
Ilość komentarzy: 1204
Oceny: +8381
Polska Real Madryt
20.06.2014 / 23:00:22
Wynik jak w hokeja, Benzema mógł by mieć już 6 goli, gdyby wykorzystał karnego i jakby uznali bramke z Hondurasem dla niego a nie samoboja i dzisiaj, ale uderzyl po koncowym gwizdku. No szkoda. Według mnie trzy reprezentacje z Europy, ktore najlepiej narazie grają to: Francja,Niemcy,Holandia ciekawe co jutro z Ghaną pokarzą Niemcy.
alpitos12
Zarejestrowany od: 1324 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +358
Argentyna Brazylia Arsenal Londyn Borussia Dortmund AS Roma Legia Warszawa Polska FC Barcelona KSZO Ostrowiec
20.06.2014 / 22:55:44
spodziewałem się ciekawego meczu, ale nie aż tak, dzięki za wspaniałe widowisko :)
20.06.2014 / 22:54:31
Znowu zabrali gola Benzemie. A tak ładnie uderzył.
20.06.2014 / 22:54:21
Mecz na bogato, 7 goli było na co popatrzeć.
20.06.2014 / 22:57:36
Ostatnia nie uznana.. tak że 3 gole, 3 asysty.
mrrobert1125
Zarejestrowany od: 1137 dni
Ilość komentarzy: 828
Oceny: +6330
21.06.2014 / 06:36:13
I w świetny sposób zawalił stojąc w murze
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Szwajcaria - Francja 20.06.2014 wynik: 2:5 z dnia 20.06.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.