sheut
Ilość komentarzy: 502
Oceny: -207
27.06.2014 / 18:21:45
Dziwnie się poczulem po tym meczu. Nie spodziewałem się, że Portugalia i krystyna są tak słabi. Mozna powiedzieć, że Ghana sama sobie strzeliła 2 gole. Na MŚ wychodzi kto jest dobry, a kto nie. Nie wiem jakim prawem ludzie śmią mówić, że Krystyna jest najlepszy. Ten człowiek po raz n-ty pokazał, że jest za słaby na MŚ. Gdzie piłkarze tacy jak Ronaldo, czy Zidane ? Oni wyszliby na boisku w składzie z FC śmietnik i pokazali Krystynie jak się gra w pilkę. Szkoda, że Ghana przegrała, brakło im szczęścia co jest bardzo istotne na MŚ.
rudolf hess
Ilość komentarzy: 254
Oceny: -641
27.06.2014 / 16:56:16
No Woman No Cry łahahahahaha No Woman No Cry łahahahahaha No Woman No Cry łahahahahaha No Woman No Cry łahahahahaha No Woman No Cry łahahahahaha No Woman No Cry łahahahahaha
28.06.2014 / 07:32:46
spoko masz nick,ale portugalia to nie sa zadne pedaly,a CR7 ma taka dziewczyne ze mozemy sobie tylko o takiej pomarzyc,wiec raczej nie jest on pedałem :)
poZdro :)
Pogromca Rudolfa Hessa
Zarejestrowany od: 941 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: -1
Liverpool FC Bayern Monachium Juventus Turyn Wisła Kraków Benfica Lizbona Real Madryt
27.06.2014 / 20:51:27
specjalnie zrobiłaś sobie konto @pogromca rudolfa hessa i piszesz że jestem gimbusem i mam -100IQ no to z ciebie musi być domorosła pani profesor
27.06.2014 / 15:20:08
ja mam pytanie, bo w wielu komentarzach wyczytałem jka to bardzo szkoda jest ludziom Ghany...tylko z jakiego powodu jest tak ich szkoda ???
KoloToure
Zarejestrowany od: 1141 dni
Ilość komentarzy: 698
Oceny: +4581
27.06.2014 / 14:55:57
Po tym meczu wiem dwie rzeczy: 1)Że Ghana ma lepiej zgrany zespół od Portugalii, ale brakuje jej klasy i doświadczenia w kluczowych momentach meczu. 2) Że Eder to najlepszy napastnik świata i powinien być w 11- tce mistrzostw.
adryan
Zarejestrowany od: 1402 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +712
27.06.2014 / 01:08:21
Portugalia miała takie okazje, ze mogła wygrać 4-1 gdyby przynajmniej lepsza skuteczność Ronaldo. szkoda..
26.06.2014 / 20:56:54
Jesli ghana zagralaby z takim zaangazowaniem jak w poprzednich spotkaniach portugalia nie dalaby rady. Z reszta 2 gole praktycznie oddane...a w swietle tej afery Ghanczykow z premiami za mistrzostwa, samolotem z piebiedzmi wynik nie obiektywny. Najpierw kamerun teraz oni...
sheut
Oceny: -207
26.06.2014 / 20:27:00
Ghana miałą ogromnego pecha. Strzeliła sobie gola i podała przypadkiem piłkę do kRystyny, a on dobił, Szkoda, prezentowali w tych mś dobry poziom, ale nie udało im się wygrać.
claudia7
Zarejestrowany od: 1158 dni
Ilość komentarzy: 104
Oceny: +786
26.06.2014 / 20:26:26
dobrze ze portugali jedzie do domu, bo sie ich meczow nie dalo ogladac, chodz szkoda mi ghany, ale taka jest pilka
Benio123
Zarejestrowany od: 999 dni
Ilość komentarzy: 102
Oceny: +1107
26.06.2014 / 20:16:18
Szkoda,że ten pierwszy mecz z Niemcami tak spartolili.
26.06.2014 / 20:13:31
godne pożegnanie z turniejem z strony portugali ;) od początku im niestety nie szło jak należy.
odwazny
Zarejestrowany od: 1546 dni
Ilość komentarzy: 35
Oceny: -14
26.06.2014 / 20:11:04
Jak mozna przegrac w taki sposob meczu wiedzac ze od 55 minut germania im daje szans awansu??? Tego nie zrozumiem tym bardziej ze po wyrownajacej bramki mieli nie jedna sytuacje do strzelenia!!! To tak jak by biegali w maratonie sami a na koncu zajac 2 miejsce...Czyli bez SENS!!!
Takie rzeczy to tylko africanie moga zrobic,Szkoda!!!

Los_Karlos
Ilość komentarzy: 670
Oceny: +3625
Manchester City AS Roma Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska Benfica Lizbona FC Barcelona
26.06.2014 / 19:59:13
Ghana na wlasne zyczenie przegrywa. Najpierw smieszny samoboj, potem amatorski blad bramkarza. Szkoda Ghany graja fajnie, jednak pod polem karnym przeciwnika nie potrafia myslec, jak maja strzelac to bawia sie w drybling, jak maja podac to strzelaja itd. Co do Ronaldo to mozna powiedziec, ze wykorzystal ta najprostsza sytuacje, bo samych sytuacji na zdobycie bramki mial jeszcze pare.

Wybrzeze Kosci Sloniowej oraz dzis Ghane, chyba za bardzo przytloczyla presji, bo i jedni i drudzy odpadaja we frajerski sposob. Honoru Afryki bedzie bronic Nigeria oraz moze jeszcze Algieria, ktora bedzie dzis grac o awans z Rosja.
26.06.2014 / 19:58:41
Mało się nie popłakałem ze śmiechu, jak bramkarz odbił tą piłkę, chyba się zlitował nad C.Ronaldo i mu podał. :)
laola
Zarejestrowany od: 952 dni
Ilość komentarzy: 816
Oceny: +9061
Polska
26.06.2014 / 19:57:30
Ghana w pewnym momencie była jedną bramkę od awansu... Tak mi ich szkoda, żałuję że nie zagrali tak dobrze jak z Niemcami mieli by realne szanse na wygraną. A wyczyny Ronaldo ciężko skomentować, jak można nie trafić tylu świetnych okazji.
Oceny: +207
26.06.2014 / 22:07:43
No niestety pech, kazdemu sie zdarza, tak najprosciej opisac jego gre dzisiaj, ale szacun, ze probowal, staral sie, byl aktywny, nie poddawal sie, ta poprzeczka, ten sztrzal glowa, 1v1 - ale tu byl karny i tak ewidentny
26.06.2014 / 19:55:15
Szkoda Ghany. Pechowy turniej dla nich, kibicowałem im z całego serca!
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1253 dni
Ilość komentarzy: 4325
Oceny: +72121
26.06.2014 / 19:54:54
Ronaldo ma strasznego pecha na tych Mistrzostwach.. Dzisiaj mógł zdobyć conajmniej 3 gole.
26.06.2014 / 20:00:36
Pech niema tu nic do rzeczy. Poprostu zmarnował 3 "setki".
/ -14
Gdzie jest teraz ten gej przebrzydły marik który cały czas spamował, że Cristiano Ronaldo będzie miał 0 goli? I co marik bydlaku, łyso ci?
27.06.2014 / 01:53:09
oj, rozstrzelała się Krystyna jak Kałasznikow normalnie... szkoda że ślepakami. 1 bramka jak na gracza który niedawno zdobył Złota piłkę to cieniutko. Messi, Robben a nawe Geymar przyćmili poczciwą Krystynę na tych MŚ, taka prawda
26.06.2014 / 19:48:05
no brawo Cristiano pokazał kunszt naprawdę...
mateuszr23
Oceny: +978
26.06.2014 / 19:43:11
kur... po wyrównaniu zamiast atakować ostro to oni jak te cipy i mają teraz awans Amerykusy :/
huj ci w cyce
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Portugalia - Ghana 26.06.2014 wynik: 2:1 z dnia 26.06.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.