Ilość komentarzy: 61
Oceny: +652
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
29.06.2014 / 20:03:19
W tym meczu nie miałam faworyta i liczyłam na ciekawy mecz. Brawa dla obu drużyn. Trochę szkoda Chile..
klasyk
Zarejestrowany od: 1373 dni
Ilość komentarzy: 154
Oceny: +371
Manchester United Polska FC Barcelona Gibraltar
29.06.2014 / 19:11:21
Chile fajna druzyna i szkoda, ze ten ostatni strzal w poprzeczke, ale ze tak powiem: Oliwa sprawiedliwa
bo chyba wszyscy zapomnieli, ze Hulk strzelil gola, ktorego pan Lysa Pala nie zaliczyl.
Takze Brazylii sie nalezalo.
Potem jeden z drugim pisza ze fajnie pan Webb sedziowal. Serio?
Ten dupek nie powinien nigdy sedziowac takich powaznych spotkan. Ogladam lige angielska i tam zawsze tez cos musi odwalic. Juz nie chce przypominac jak dzieki jego decyzji Polska nie zakwalifikowala sie do mistrzostw a teraz zawolal reke gdzie Hulk w klacie ma 216cm i nawet jak sie zenil to zone przez prog na klate wzial.
29.06.2014 / 16:03:58
Kto był w końcu autorem pierwszej bramki w tym meczu:David Luiz czy też to było samobójcze trafienie?
korniszon14
Zarejestrowany od: 1545 dni
Ilość komentarzy: 198
Oceny: +1554
Chelsea Londyn Stade Rennes Legia Warszawa Polska Real Madryt
29.06.2014 / 12:38:54
Gratuluje Brazylii awansu do ósemki chociaż obawiam się że z takim graniem zostaną wygryzieni z mundialu przez pierwszą lepszą drużyne z czołówki
Pozdrawiam
lllukasz22
Zarejestrowany od: 1466 dni
Ilość komentarzy: 296
Oceny: +1263
29.06.2014 / 14:10:00
ja pierdole ale mnie wkurwiaja takie osoby jak ty mowisz ze przez pierwsza lepsza druzyne ? hiszpania anglia wlochy juz w domu baranie zajebany na tym etapie nie ma juz slabiakow kazdy moze wygrac z kazdym kiedy ty to zrozumiesz gimbie jebany
wnw45
Zarejestrowany od: 1647 dni
Ilość komentarzy: 4211
Oceny: +14839
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
29.06.2014 / 15:16:48
wez piwko pierdolnija bo cisnieniujesz fest.
29.06.2014 / 12:38:27
Fajny komentarz na koniec: Brazylia urwała się ze stryczka - dosłownie ;)
Oceny: +693
Brazylia Chelsea Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa Polska FC Barcelona Hiszpania
29.06.2014 / 10:12:14
/ -32
Po tym jak Hiszpania odpadla z turnieju kibicuje calym sercem na Brazylie. Bardzo sie ciesze z awansu do cwiercfinalu ale podziwiam druzyne Chile za walke i przede wszystkim za to ze nigdy sie nie poddaja. Ta druzyna ma wielki potencjal i dlatego wydaje mi sie ze na mundialu w 2018 moga sprawic duza niespodzianke swoim kibicom. Brawa dla jednych i dla drugich. Moim zdaniem najwieksze brawa i tak naleza sie bramkarzom: Claudio Bravo i Julio Cesarowi. Jakby nie oni to bramek byloby na pewno duzo wiecej i najprawdopodobniej karne nie bylyby potrzebne do roztrzygniecia wyniku. Barcelona bedzie miala dobry pozytek z Bravo. Ale najwazniejsze jest to ze Canarinhos graja dalej i licze ze odprawia Kolumbie do domu. A co do drugiego meczu Urugwajowi brakowalo Luisa Suareza. Dzisiaj jeszcze zeby Meksyk pokonal Holandie i bede zadowolony. Ale szkoda ze tak malo druzyn z Afryki wyszlo z grupy bo szczerze to uwielbiam afrykanskich pilkarzy i liczylem ze jeszcze przynajmniej WKS i Ghana wyjda z grup bo u nich sa najlepsze pilkarze Afryki.
29.06.2014 / 10:02:02
Ależ wy jesteście zabawni z komentarzami typu "Chile było lepsze".
Ja rozumiem, że szkoda wam jest tej drużyny, ale prawda jest taka, że nic nie pokazali w tym meczu.
Nawet jak obejrzy się powyższe skróty widać, że Brazylia prawie cały mecz ich ich cisnęła.
Były momenty, że sobie odpuścili bo ileż można napierać.
Chile skonstruowało dwie akcje w całym meczu i miałoby awansować dalej?
Chcielibyście taką drużynę w ćwierćfinale? No proszę was...
Wielce gadacie, że Brazylia na farcie wygrała.
Otóż nie. To Chile miało farta, że nie straciło więcej bramek w regulaminowym czasie.
A Brazylia miała pecha, że nie wykorzystała sytuacji.
Polecam obejrzeć jeszcze raz skrót meczu i porównać sytuacje bramkowe.
Oceny: -49
Santos Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Bayern Monachium Bayer Leverkusen Borussia Dortmund Schalke 04
29.06.2014 / 08:47:35
/ -20
Brawo BRAZYLIA zasluzyla na wygrana Szczegulne brawo dla Davida Luiza , Alexisa Sancheza i Julio Cesara

szkoda chile :(
wyeliminowali mi Hiszpanie,ale i tak wolalem zeby przeszli ta brazylie,ale trudno :( ta poprzeczka w 120 minucie,ech.... :(
a jutro Meksyk musi wyj.... holandie!!! :)
Oceny: +552
Arsenal Londyn Liverpool FC PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Atlético Madryt
29.06.2014 / 00:24:23
Szkoda mi trochę Chile świetnie grali na tych mistrzostwach no ale taka właśnie jest piłka nożna, emocje przy karnych wielkie i naprawdę jestem pod wrażeniem Cesara ładnie bronił nie ma co :D
No fajnie w typerze obstawiłem wynik 3:2 dla Brazylii tylko szkoda że taki wynik padł właśnie w karnych i nie zaliczą mi tego :/
siusiorek_PL
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 298
Oceny: +1828
28.06.2014 / 23:58:38
Brazylia wielkim faworytem meczu, a tu proszę, ledwo po karnych wygrali, do tego na farcie sporym (poprzeczka w trakcie meczu i słupek podczas karnego), w następnym meczu z Kolumbią odpadną ;p
28.06.2014 / 23:56:18
Bravo chili bravo brasilia ale pod wrazeniem jestem webba!!!
nawet bramki nie przyznal gospodarzom a wlasnie tego sie chyba wszyscy obawiali jak bedzie sedziowal no i dal rade!!!
Dodam ze nudny mecz i Baaaaaardzoooooooooo Duuuuuuuuuzzzzzzzoooooo Szciesciaaaaaaaaaaa Brasilia miala w tym meczu
28.06.2014 / 22:20:56
Chi-Chi-le-le ! Viva Chile ! a tak poza tym fajny mecz, naprawdę szkoda Chile, bo mieli nadzię do końca, że wygrają, według mnie oba zespoły zasłużyły na awans, ale niestety zawsze ktoś przegrywa... ;c
plichta
Zarejestrowany od: 1188 dni
Ilość komentarzy: 170
Oceny: -947
Argentyna Arsenal Londyn Bayern Monachium Polska FC Barcelona
28.06.2014 / 22:15:42
no co zrobisz Chile na pewno zostawiło dużo dobrego na tym mundialu .
Szkoda że trafiła im się Brazylia która ma cholernie dużo szczęścia.
28.06.2014 / 21:53:48
Ja jestem za tym aby Howard Webb poprowadził finałowe spotkanie, bo naprawdę świetnie sędziuje mecze. :)
28.06.2014 / 21:52:10
Chille to nie jest chłopiec do bicia jak Polska. Naprawde brawa dla nich i Brazyli tez za ciekawy mecz. A tak btw to brawa z mojej strony dla Neymara za wytrzymanie presi przy ostatnim karnym , nie zapominajac tez o Júlio Césarze za wspaniałe parady przy karnych :)
danielle
Zarejestrowany od: 1006 dni
Ilość komentarzy: 157
Oceny: +1480
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Real Madryt FC Barcelona Sevilla
28.06.2014 / 21:28:14
Po tym meczu trochę szkoda Chile. Nie byli znacząco gorsi od Brazylii.
izydor
Ilość komentarzy: 109
Oceny: -76
28.06.2014 / 21:23:03
to co wyprawiali sprawozdawcy przechodzi ludzkie wyobrażnie.tak jakby na boisku grała tylko Brazylia wstyd i żenada.
Oceny: +1003
Belgia Chorwacja Arsenal Londyn Manchester United Portugalia Real Madryt Hiszpania Lechia Gdańsk
28.06.2014 / 21:22:51
Brazylia płacze ze szczęścia po awansie po karnych z Chile - i to ma być przyszły mistrz świata? Nie sądzę. Mam nadzieję, że polecą w następnej rundzie.
Dozorca
Zarejestrowany od: 1378 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +1147
Manchester United Widzew Łódź Polska
28.06.2014 / 21:22:49
no szkoda Chile...mieli naprawdę fajnie zgrany zespół...
28.06.2014 / 21:19:16
Ja juz doszlo do karnych, to spodziewalem sie, ze Brazylia wygra. Brazylia miala lepszych wykonawcow no i Cesara, ktory potrafi wyczuc kierunek karnego. Patrzac na gre Brazylii, to z kims lepszym, kto ma lepsza ofensywe niz Chile(ktore mialo w tym meczu z klasowych grajkow tak naprawde tylko Sancheza oraz w pol zdrowego Vidala) Brazylia moze dostac baty. Szkoda tego strzalu napasnika Chile pod koniec, ktory trafil w poprzeczke. Chilijczycy swietnie zagrali w pressingu, od zdobycia wyrownujacego gola Brazylia totalnie bezsilna. Szczegolna moja uwage zwrocil Medel, ktory zostawil sporo zdrowia na boisku.

Po stronie Brazylii zawiodl napewno Hulk niewidoczny Oscar, srodek pomocy Brazylii byl slabszy niz pol zdrowy Vidal. Neymar szarpal i tak naprawde tylko on stanowil jakies powazniejsze zagrozenie. Ten Fred to jest jakas parodnia napastnika, zdecydowanie najslabszy podstawowy snajper ze wszystkich klasowych zespolow, ktore pozostaly w turnieju. Zmiennik Jo nie lepszy, widac ze gra w lidze brazylijskiej... Vidal potwierdzil, ze jest klasowym pomocnikiem, tak naprawde dopiero po jego zejsciu Brazylijjczycy zaczeli dominowac.

Balem sie, ze sedziowanie bedzie pod Brazylie, jednak Webb pozakal, ze nalezy do czolowki arbitrow. Mysle, ze wielu sedziow uznaloby tego gola Hulka. Poziom sedziowania na duzy plus.

Meczyk fajny, duzo walki po obu stronach. Teraz tylko czekac na mecz Urugwaj - Kolumbia:)
jayebe
Zarejestrowany od: 1135 dni
Ilość komentarzy: 236
Oceny: +3171
28.06.2014 / 21:12:55
Ale szkoda tego Chile :( Wkurzają mnie ci goście z tvp mówiący o Neymarze jak o zawodniku na poziomie Messiego czy Ronaldo. Gdyby nie to że Neymar jest takim towarem marketingowym, to nikt nie mówiłby o odejściu Alexisa z Barcelony. Jak ktoś oglądał mecze Barcy w tym sezonie, to dobrze wie, że Neymar jest 2 kilometry za Messim, który miał najgorszy sezon w karierze. Nie to że jestem jego hejterem, lubię go oglądać ale fakty są takie, że nawet w jego pokoleniu moim zdaniem są lepsi zawodnicy jak Hazard czy Goetze
claudia7
Zarejestrowany od: 1224 dni
Ilość komentarzy: 104
Oceny: +786
28.06.2014 / 21:11:47
az sie chcialo plakac razem z chilijczykami:( szkoda, dla mnie powinni wygrac, mam nadzieje ze brazylia odpadnie
28.06.2014 / 21:00:40
Ale ta Brazylia jest słaba trafi na Holendrów to dostaną, jak w 2010 r w RPA. Szkoda że poprzeczka w 120 min Chilijszyka, ta to by Chile awansowało.
ToMek0
Zarejestrowany od: 1335 dni
Ilość komentarzy: 741
Oceny: +3499
28.06.2014 / 21:05:21
/ -33
Słucham, co ? Brazylia jest słaba ? Zobaczysz, że jeszcze zdobędzie MŚ .
28.06.2014 / 20:57:38
Dobry mecz, Chile ostro walczyło, aż do karnych. Wygrał fart i trema ;) I jednak Brazylia do przodu ! ;d
W mordę co to były za karne!
No kompletnie nie mam pomysłu jaki nick wybrać hmm ciężka sprawa ,,,, nie wiem co mam zrobić ....
Musi mieć przewiew.
Przy karnym klimy nie mial dlatego nie strzelił.
BarcaPonadWszystko
Zarejestrowany od: 1103 dni
Ilość komentarzy: 112
Oceny: +861
Arsenal Londyn FC Barcelona
28.06.2014 / 18:56:49
Jestem ciekawa jak zakończy się ten mecz:)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Brazylia - Chile 1:1 28.06.2014 wynik: 1:1 (3:2) z dnia 28.06.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.