Oceny: +2850
Chelsea Londyn
06.07.2014 / 16:09:15
/ -24
Brawo Holandia, że mimo tego pierdolonego autobusu Kostaryki dojebaliście ich! Brawo! Ile Kostaryka piłek z linii bramkowej wyciągała, dwa razy był słupek, jebany autobus Kostaryki rozjebany brawo! Szacunek Holendrzy za to że po raz kolejny bronicie europejski honor!
07.07.2014 / 01:42:32
jaki ty jesteś zjebany koleś. Wartość drużyny Holandii to około 300 mln euro, wartość Kostaryki ? 25 mln euro. Czy ty kurwa pierwszy raz oglądałeś mecz? Czy ty kurwa oczekujesz że taki kopciuszek jak Kostaryka bedzie grać otwartą piłkę z wicemistrzem świata? Czy ty kurwa nie pojmujesz że Kostaryka miała za sobą 130 min gry z Grecją w poprzedniej rundzie? I ty sie spodziewałeś innej gry niż obronnej zespółu który miał już dawno odpaść i oglądać mecze w TV wpierdalając czipsy. Pierdolnij ty sie w morde a potem sie wypowiadaj pajacu.
06.07.2014 / 15:07:12
Gratulacje dla Holandii za to że wytrzymała wojne nerwów:) W następnych latach w europejskiej piłce będą dominowały takie reprezentacje jak: Niemcy, Francja, Belgia, Holandia i Hiszpania która ma wielu młodych-zdolnych piłkarzy i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
super99
Zarejestrowany od: 1086 dni
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +693
Brazylia Chelsea Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa Polska FC Barcelona Hiszpania
06.07.2014 / 14:40:16
Wyobraźcie sobie co by się teraz działo gdyby Kostarykanie wykorzystali tą sytuacje z ostatnich minut...
06.07.2014 / 14:29:19
Robben facet jest nie samowity! przez 120 min zapierdalał jak na początku meczu, mógłby zagrać dwa mecze pod rząd :D
Messi91REM
Zarejestrowany od: 998 dni
Ilość komentarzy: 306
Oceny: +3383
Polska FC Barcelona
06.07.2014 / 12:46:25
Piłka pokazuję na przykładzie Kostaryki, że nie gwiazdy lecz zespół który ma chęć zwycięstwa odpowiednią motywację może zdziałać cuda...nieważne ,że Holandia miała sytuacji multum liczy się to co jest w bramce. Kostaryka nie przegrała z takimi zespołami jak Urugwaj Wlochy Anglia Grecja i Holandia. Jestem pod wrażeniem i apel do Polskich piłkarzy zagrajcie chociaż jeden taki mecz.
Plague
Ilość komentarzy: 826
Oceny: +7523
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund
06.07.2014 / 14:11:12
Wzorowe przygotowanie kondycyjne, zostawienie serca na boisku i to wystarczy żeby niemal dojść do półfinału mistrzostw. Kostaryka rzeczywiście nie ma gwiazd, ale stanowią zgrany zespół, podejrzewam że poza boiskiem też. Nie ma co apelować do polskich leni piłarzy, oni mają inną mentalność. Zobaczcie jak świetnie wytrzymała Kostaryka dwie ciężkie dogrywki. Widzicie naszych zawodników w takiej sytuacji? Popadali by jak muchy.
Te mistzrostwa udowodniły że nasza piłka to niestety trzeci świat.
06.07.2014 / 12:34:03
"Nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone"
06.07.2014 / 10:22:38
Powiem Wam że zdrowo zazdroszczę Kostaryce tak świetnej drużyny. Gdyby polska reprezentacja grała dla siebie i kibiców z takim sercem, ofiarnością i zaangażowaniem, to bym złego słowa nawet po porażce nie powiedział. Niestety mamy pożal się Boże piłkarzy leni i tyle.
Kostaryka była bardzo blisko, ale obiektywnie mówiąc to Holandia z przebiegu meczu zasłużyła na awans.
Oceny: +5797
Liverpool FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt Śląsk Wrocław
06.07.2014 / 09:28:17
Kostaryka powinna być zadowolona że doszła aż do karnych , słaba skuteczność holandii powinno się skończyć kilku bramkowym zwycięstwem
marcin8622
Ilość komentarzy: 136
Oceny: +481
Ruch Chorzów FC Barcelona
06.07.2014 / 07:38:50
/ -58
szczelali karne jak pizdy jak ja widze szczelanie karnych technicznie to az mnie w dupie swedzi
sheut
Oceny: -209
06.07.2014 / 01:49:14
Mecz do jednej bramki. Kostaryka miała tylko 2-3 realne sytuacje, które mogłby zakończyć się bramką. Holandia prowadziła cały czas gre i widać było, że są bardzo zdenerwowani przez brak gola. Bramkarz Kostaryki potwierdził, że w tych mistrzostwach rządzą bramkarze z Ameryk. Prawdę powiedziawszy myślałem, że Kostaryka ze względu na bramkarza wygra w rzutach karnych. Niestety strzały były wykonane bardzo precyzyjnie, nie do obrony.
/ -36
w rzutach karnych bramkarz powinien bronić na wyczucie, a nie rzucać się przed strzałem ponieważ większość strzałów nie jest tak precyzyjnych
bonzo
06.07.2014 / 01:19:40
Kostaryka tak zaparkowała autobus że już lepiej chyba się nie da... niestety dla nich van Gaal miał Krula w rękawie :D
adryan
Oceny: +713
06.07.2014 / 01:15:14
A mi nie jest szkoda kostaryki ani innych drużyn które stawiają autobus w polu karnym. Podoba wam się to?:/
sheut
Oceny: -209
06.07.2014 / 01:55:21
Częśc piłki nożnej
bonzo
06.07.2014 / 01:26:13
pewnie że się ten styl nie podoba ale by się chciało, żeby nasze Orły nieloty przynajmniej 50% tej determinacji i umiejętności parkowania opanowały :)
NEON21
Zarejestrowany od: 1589 dni
Ilość komentarzy: 1845
Oceny: +22232
Wisła Kraków Polska
06.07.2014 / 01:13:52
A dla mnie to Robben w tym meczu bardzo zyskał w moich oczach. To co on dziś wyprawiał to było coś niesamowitego. Widać było u niego głód sukcesu chyba jako jedynemu z holendrów. Jak do tej pory nie bardzo go lubiłem to teraz będzie jednym z moich ulubionych piłkarzy za ten duch walki pasje i zaangażowanie.Zajebisty piłkarz!
bonzo
06.07.2014 / 01:30:59
przecież on tak w każdym meczu gra, ziom...
Jak dla mnie to koledzy po każdym spotkaniu powinni go całować po korkach bo to w głównej mierze on wciągnął Holandię do półfinału. Zresztą nie inaczej było i na poprzednich MŚ. Holandia składa się z: 1) Robbena 2) pozostałych zawodników. Nawet van Persie czy Sneijder grają drugie skrzypce. On jest jak Pirlo we włoskiej reprezentacji - jak jemu nie idzie to inni nie bardzo mają pomysł na grę
custodian
Ilość komentarzy: 424
Oceny: +1451
Manchester United
06.07.2014 / 01:13:36
Szacun Kostaryka,odpadli ale sukces odnieśli,Brawo Holandia zasłużone zwycięstwo,bardzo wiele sytuacji bramkowych,piękne widowisko! Van Gall Diabełki z United czekają na ciebie:)
06.07.2014 / 01:11:46
Gratulacje dla Kostaryki wspaniały mundial w ich wykonaniu, ale cieszę się z wygranej Holendrów, bo więcej tych sytuacji mieli i w przeciwieństwie do Kostaryki, oni mają szansę wykosić Argentyne z wielkiego finału.
Labret
Zarejestrowany od: 1457 dni
Ilość komentarzy: 2094
Oceny: +16881
Manchester United Polska
06.07.2014 / 01:01:45
Kostarykanie popełnili w karnych ten sam błąd co Chile, zamiast strzelać z całej pyty, to oni się silili na jakieś techniczne strzały przy słupku. Navas to świetny bramkarz, ale co miał do powiedzenia przy tak mocnym strzale Robbena?
tyskie871
Ilość komentarzy: 484
Oceny: +2687
Manchester United Liverpool FC Pogoń Szczecin Real Madryt
06.07.2014 / 00:59:46
wielki szacunek dla Kostaryki ćwierćfinał to historyczna chwila i piękne podziękowania kibiców Kostaryki dla piłkarza i trenera :) a navas nieziemski na bank gdzieś pójdzie nie ma chuja we wsi! co do van galla kurwa genialny strateg i tyle oj on zrobi potęgę znów z diabłów :)
SkazaCreed
Zarejestrowany od: 1102 dni
Ilość komentarzy: 60
Oceny: +909
06.07.2014 / 00:58:08
Kostaryka pokazała klasę i była bliska półfinału. Mogą wracać do domów z podniesionymi głowami, bo przecież nikt nie wierzył, że w ogóle z grupy wyjdą, a tutaj okazali się czarnym koniem Mistrzostw. I teraz śmiesznie się patrzy na to, że jeszcze 8 lat temu Polacy ogrywali ich na tej imprezie i Kostaryka wychodziła z ostatniego miejsca bez ani jednego punktu. Gdzie teraz jest piłkarsko Kostaryka, a gdzie są nasze Orzeły? Oni nie mają Lewandowskich, Piszczków czy Szczęsnych, ale za to mają serce i ambicje do tej gry, a także wielkie jaja, których Polacy nie mieli od kilkudziesięciu lat. Ciekawe kiedy my doczekamy się reprezentacji, która będzie w stanie chociaż wyjść z grupy, nie mówiąc już o tym, żeby być bliskim półfinału.
/ -36
Szkoda, miałem nadzieje, że trzy drużyny z Ameryki Płd. wejdą do półfinałów.
Teraz tylko liczyć na Argentynę i Brazylię ;). A z dwojga złego 3 miejsce niech lepiej ma Holandia, a nie szwaby :).
06.07.2014 / 18:22:30
Ty jesteś z Europy czy z Ameryki ty szujo troche honoru Falusie ty zdrajco kontynentowy- precz z komuną
Chelsea - till I die
Zarejestrowany od: 1004 dni
Ilość komentarzy: 398
Oceny: -825
Chelsea Londyn Niemcy
06.07.2014 / 18:27:22
Fives ide zaraz na Berlin wezmą cie germańcy i strzałem w tył czaszki wyrównają rachunki Latynosie jeden .EUROPA RZĄDZI
LaLiga90
Zarejestrowany od: 1532 dni
Ilość komentarzy: 230
Oceny: +1220
06.07.2014 / 01:02:14
Kostaryka leży w Ameryce Północnej, a nie w Południowej kolego :))
LordStyrax
Ilość komentarzy: 395
Oceny: +4035
Tottenham Hotspur AS Monaco Napoli Zagłębie Lubin Polska Porto Real Madryt Real Madrid II Hiszpania Odra Opole
06.07.2014 / 09:38:37
Costa Rica – państwo w Ameryce Środkowej nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym
Oceny: +6526
Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
06.07.2014 / 00:54:53
Heh pamietam jak po pierwszym meczu Kostaryki powiedzialem, ze mistrzem swiata beda ci ktorzy pokonaja kostaryke :D A pozatym szacunek dla nich, ze dali rade wytrzymac te 120 minut. Dla mnie oni wygrali te mistrzostwa. RESPECT
06.07.2014 / 00:54:39
Navas, ten bramkarz co wyrabiał, szacunek. Costa Rica będzie zapamiętana bardzo mocno, Holendrzy awansowali, zasłużynie. Ale bądź co bądź Costa Rica nie przegrała w meczu na tych MŚ tylko dzisiaj w karnych:D Kibicowałem na tym turnieju teoretycznie słabszym zespołom jeżeli chodzi o dokonania historyczne, teraz czekać na mecze półfinałowe. Navas pewnie dostanie jakieś propozycje przenosin do innego klubu.
maestro3
Ilość komentarzy: 3597
Oceny: +20149
Najlepszy mecz 1/4, a prznajmniej najbardziej emocjonujacy :). Van Gaal jak narazie selekcjonerem mistrzostw. Kolejna swietna zmiana, ktora daje zwyciestwo. Juz nie moge sie go doczekac w United. Spodziewalem sie jednak troche wiecej po Kostaryce, a tu juz od poczatku chyba wyszli z nastawieniem stawiamy autobus i czekamy na karne.
Mimo wszystko brawo do Kostaryki mur wytrzymal do konca + sporo szczescia (miedzy innymi 2 poprzeczki i 1 slupek. Jezeli chodzi o gre Oranje, to mega nieskutecznosc, przeciwko Argentynie nie beda mieli az tylu sytuacji. Dla widowiska to dobrze, ze Holandia awansowala. Gdyby Kostaryka awansowala, pewnie w spotkaniu z Argentyna widzielibysmy kopie dzisiejszego meczu.
siusiorek_PL
Zarejestrowany od: 1490 dni
Ilość komentarzy: 298
Oceny: +1828
06.07.2014 / 00:54:36
jakby Kostaryka nie miała takiego farta, to by z 2-0 przegrali w regulaminowym czasie gry, no ale cóż, zwycięstwo Holandii zasłużone, chyba nikt sie nie spodziewal że Kostaryka zajdzie tak daleko, więc brawa dla nich ;)
Rivaldo
Oceny: +4672
06.07.2014 / 00:54:18
Boże, czemu oni biorą do komentowania tych piłkarskich półdebili? Naprawdę nie potrzebuję, żeby Żewłakow cały czas kłapał jadaczką mówiąc to, co każdy widzi i kompletnie nic ciekawego czy nieoczywistego, plus jeszcze 500 razy powwtórzone "troszeczkę". A Mielcarski jest jeszcze bardziej irytujący.
bonzo
06.07.2014 / 01:44:09
co ty kminisz symulancie zgimbusiały, akurat Żewłak jest z tych wszystkich debili komentujących w tvp najlepszy więc nie pierdol smutów. Przynajmniej to co on mówi MA ZWIĄZEK z sytuacją na boisku i nie oświeca nas faktami o tym ile bananów produkuje Kostaryka jak jego pojebany współkomentator.

Ani też nie popierdoli nazwisk zawodników jak Szpakowski w meczu Argentyny: "Maradona... Maradona!! Maradona!!! Eeee, Darku, to Messi..." Ten to już się kurwa sypie ale nic to, bo w tvp nie liczą się kompetencje tylko znajomości i układy więc Szpaku pewnie i na następnych mistrzostwach będzie Maradonę widział przy piłce :(
xendix
Zarejestrowany od: 1009 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +372
06.07.2014 / 00:54:13
Nie spodziewałem się że bramkarz który wszedł tylko na karne może robić coś takiego.
Krul ma coś w sobie jeśli chodzi o bronienie jedenastek.
06.07.2014 / 00:53:20
Keylor Navas .. TO JEST ZAJEBISTY BRAMKARZ!
jamazur69
Zarejestrowany od: 1586 dni
Ilość komentarzy: 372
Oceny: +2254
Manchester United FC Barcelona
06.07.2014 / 00:52:29
Wielkie brawa dla Kostaryki za walke+duzo szczescia.
Zasluzone zwyciestwo Holandi- bezdyskusyjnie.