Brawo Lechu i jak najwięcej polskich drużyn w pucharach !!!
24.07.2014 / 23:42:21
Jednak niespodzianka i Lech zagra z Stjarnan :P
Endy7
24.07.2014 / 23:00:49
Tak jak pisałem po pierwszym meczu że Lech gładko rozjedzie Kalju 3 lub 4:0 i sprawdziło sie... Ladna gra Lecha i dominacja teraz pora na Motherwell...

W tym dwumeczu Lech musi pokazać że dobrze gra w piłke jeśli odpadną z Motherwell to nie oszukujmy sie ale polska piłka sięgdnie dna bo takie drużyny jak Motherwell trzeba poprostu pokonywać... Życze powodzenia Lechowi,Ruchowi i mam nadzieje że Legia powalczy... pozdrawiam
/ -15
Hahahaha, jasnowidz! Ty a skąd wiesz, że tak ładnie zagrali skoro nigdzie transmisji nie było?
Qeen78030
Zarejestrowany od: 1118 dni
Ilość komentarzy: 418
Oceny: +4144
Napoli Lech Poznań Piast Gliwice Polska Málaga
25.07.2014 / 08:51:53
Istnieje coś takiego jak stadion idioto....
byku889
Zarejestrowany od: 1422 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +64
Manchester United
24.07.2014 / 22:59:06
Wie ktoś jak oglądać na LechTV? Trzeba być zalogowanym czy co? Bo nie widze transmisji
recoba
Zarejestrowany od: 1640 dni
Ilość komentarzy: 102
Oceny: +1002
Newcastle United AC Milan Inter Mediolan Lech Poznań Polska Gibraltar Błękitni Stargard Szczeciński
24.07.2014 / 22:49:04
wgl czemu ani dzisiaj ani tydzień temu transmisji nie było ?? co kamer tam nie było czy co ??
maestro3
Ilość komentarzy: 3592
Oceny: +20118
24.07.2014 / 22:59:52
,,Skrótu nie ma i nie będzie bo estończycy nie wyemitowali sygnału z meczu, dlatego nie był on też transmitowany w żadnej TV'' komentarz jednego z userow z pierwszego meczu. Dzis pewnie bylo podobnie.
24.07.2014 / 22:13:54
Na LechTv będzie retransmisja dzisiaj o 23:00 :)
24.07.2014 / 21:55:06
Kolejorz natarł od pierwszych minut. Już po 120 sekundach mogło być 1:0. Vojo Ubiparip, który w pierwszej kolejce T-Mobile Ekstraklasy popisał się hat trickiem, uderzył z 20. metra na bramkę gości, a bramkarz z najwyższym trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W 9. minucie gospodarze mieli kolejną okazję. Tym razem dobrym dośrodkowaniem popisał się Szymon Pawłowski, a Ubiparip "szczupakiem" nieznacznie przestrzelił. Napór Kolejorza nie ustawał. Lech przejął kontrolę nad spotkaniem. Zdobycie bramki wydawało się kwestią czasu. Estończycy nie mogli wyjść ze swojej połowy, nie mówiąc o wymianie podań.

W 33. minucie starania gospodarzy zostały nagrodzone. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki wysoko wyszedł Tomasz Kędziora, strzelił głową w prawy róg bramki i trybuny na stadionie przy Bułgarskiej oszalały ze szczęścia. Straty zostały odrobione.

Pięć minut przed przerwą mogło być 2:0, ale Marcin Kamiński przestrzelił nieznacznie nad bramką po dośrodkowaniu Gergo Lovrencsicsa. Chwilę później Lech podwyższył prowadzenie. Ubiparip strzelił na bramkę Vitaliego Telesa, ten odbił ją do boku, ale szybko z dobitką pospieszył Kasper Hamalainen i dopełnił formalności.

Na początku drugiej połowy goście zaczęli podchodzić pod pole karne gospodarzy, ale nie zagrażali poważnie Lechowi. Jasmin Burić w 50. minucie zaliczył pierwszą interwencję w tym meczu. Nie był to jednak groźny strzał, a po chwili zakotłowało się znowu pod bramką przyjezdnych. Groźnie strzelali Lovrencsics i Ubiparip.

Po kilku dobrych akcjach Lech zwolnił tempo swojej gry. Ponownie podkręcił je po wejściu Dawida Kownackiego, który robił sporo zamieszania pod bramką rywali. Niestety brakowało mu precyzji. Kwadrans przed końcem miał świetną okazję, aby wpisać się na listę strzelców, ale trafił wprost w bramkarza.

Goście nie prezentowali niczego ciekawego, ale Lech ciągle musiał się pilnować, aby nie stracić głupiej bramki, która mogła przekreślić marzenia o grze w III rundzie eliminacji Ligi Europy. Kolejorz grał jednak uważnie i konsekwentnie.

Poznaniacy w końcówce postawili kropkę nad "i". W doliczonym czasie gry Lech wyprowadził zabójczą kontrę. Kownacki pędziło od połowy boiska, minął bramkarza i trafił do pustej bramki.
recoba
24.07.2014 / 21:52:36
WIECIE CZEMU NIE BYLO TRANSMISJII? BEDZIE JAKIS SKROT TEGO MECZU?
gdzie ten skrót ??
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lech Poznań - Nõmme Kalju 24.07.2014 wynik: 3:0 z dnia 24.07.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.