Chelsea Londyn AC Milan Polska Real Madryt Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk Miedź Legnica Motor Lublin
Ilość komentarzy: 1188
Oceny: +3204
Barcelona Nantes Borussia Dortmund Hertha BSC Berlin Juventus Turyn Parma Lazio Rzym Napoli Włochy PSV Eindhoven
04.08.2014 / 20:48:46
i teraz zobaczcie dupa z tym posiadaniem pilki , to nic nie daje , powiem wiecej ci co maja wieksze to przegrywaja zazwyczaj,
dawidmazur99
Zarejestrowany od: 1311 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +291
Argentyna Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City AFC Bournemouth
04.08.2014 / 18:28:20
Kolejna porazka Lecha , nie komentuje nawet tego...
sinisza
Ilość komentarzy: 226
Oceny: +701
Polska
04.08.2014 / 11:59:59
/ -15
rozwala mnie jak ktos pisze ze Rumak to taki sam Leming jak Faken Nawalka ze znajomosciami a bez zadnych sukcesow i dostaje tylko 5 minusow :)

Czy taki Rumak albo Faken nawalka dostalby prace nawet w 5 lidze Litewskiej ??

Czy Lemingi kiedys zrozumieja ze wystarczy zatrudnic nawet sredniej klasy trenera z sukcesami z zagranicy zeby cos sie w polskiej pilce zmienilo na lepsze ?

Czy Lemingi - pracownicy ZUS UP itd zrozumieja kiedys ze jak pilkarze widza takiego Fakena Nawalke lub innego Rumaka to nie maja do niego zadnego szacunku bo trenerem zostal nie przez ciezka prace ale dzieki lesnym dziadom z pzpn ??

tssss Lemingi ahahaha jak powiedzial David Cameron o Radziowi "Murzynskosc" Sikorskiemu:
Radek sie chyba pogubil. Wy tez Lemingi sie pogubiliscie

sinisza
Oceny: +701
Polska
04.08.2014 / 19:25:01
uuu tylko 10 minusow

moze to dobry znak ze czesc Lemingow zauwaza wreszcie za jakich debili uwaza sie PZPN i rzad POlski na calym swiecie

czy wy Lemingi wiecie ze z Polski w ciagu ostatnich kilku lat wyemigrowalo wiecej ludzi w tym przyszlych pilkarzy niz z ogarnietej wojna Syrii ??

Czy wy Lemingi rozumiecie ze matematyka jest krolowa nauk i 69 miejsce Repry w rankingu FIFA jest gorsze od 22 ?
Przypomnijcie sobie jak to bylo za czasow gdy bez znajomosci
trenerem Repry zostal Beenhakker.

Czy mozecie Lemingi zabrac waszych GURU Fakena Nawalke i Rumaka i zabrac sie za cos pozytecznego np trzymanie sie zdaleka od zycia publicznego ?
paulos
Zarejestrowany od: 1539 dni
Ilość komentarzy: 164
Oceny: +1550
Cracovia Real Madryt
04.08.2014 / 09:03:05
No i proszę - Stilić za słaby na Ukrainę, w Polsce robi każdego jak chce.
Tak, pamiętam jego wahania formy, ale (jak Di Mardia :) ) gdy już ją ma - mistrz.
04.08.2014 / 11:12:14
Nie przesadzajmy, grał z kontuzją na lekach przeciwbólowych.
KysiuS
Zarejestrowany od: 1691 dni
Ilość komentarzy: 3308
Oceny: +17606
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
04.08.2014 / 02:55:21
oby Lech ojebal tych ciuli w czwartek, bo bedzie masakra.
hejman
Ilość komentarzy: 241
Oceny: +451
03.08.2014 / 22:20:04
Brozek masz szczescie ze wisełka wygrała po za tym jak boryka zie z urazami to nie powinien grac od 1min tylko od 80min..
cycolandia
Zarejestrowany od: 1352 dni
Ilość komentarzy: 691
Oceny: +4679
Wisła Kraków FC Barcelona Stomil Olsztyn
03.08.2014 / 22:13:43
wisła mogła wygrać wyżej ale nie ma co jechać Brożka wraca po kontuzji sądzę że niebawem zdobędzie tę setną bramkę, mam nadzieję że może w tym roku biała gwiazda zagra o europejskie puchary
NEON21
04.08.2014 / 00:59:36
Brożek ma już ponad 100 bramek w ekstraklasie, chyba pomyliło Ci się z Saganowskim który ma 99.
dawidja
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +653
Juventus Turyn Widzew Łódź Polska
03.08.2014 / 21:32:33
fajny mecz.... ale szkoda mi lecha niech znajda trenera bo wyrywkowymi meczami sie nic nie zdobywa sorry rumak
Jequieros
Zarejestrowany od: 1484 dni
Ilość komentarzy: 77
Oceny: +1334
Liverpool FC Lech Poznań FC Barcelona
03.08.2014 / 21:20:30
Do największego problemu Lecha czyli skuteczności dochodzi jeszcze tragiczna gra w obronie. Rumak musi ustawić 4 obrońców i przestać nimi żonglować.
meshif
Zarejestrowany od: 1118 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +161
03.08.2014 / 22:06:38
Dokładnie. Dla tej obrony trzeba zagrania.
sinisza
Oceny: +701
Polska
03.08.2014 / 21:06:21
Brawo Wisla

wydaje mi sie ze Trener Leming po znajomosciach Mariusz Rumak zastapi niebawem Fakena Leminga po znajomosciach Nawalke

obaj trenerzy sa przedstawicielami PO Lemingami sa kwintesencja polskiej mysli szkoleniowej

03.08.2014 / 21:04:32
Bardzo dobry mecz Wisły ! Dominowali w pierwszej połowie w drugiej już Kolejorz stawiał opór i 2 gole wpadły ... W tym meczu Brożek grał jak Boguski
Zimek_PL
Zarejestrowany od: 1292 dni
Ilość komentarzy: 185
Oceny: +1250
Lech Poznań Polska
03.08.2014 / 20:51:16
Byłem na tym meczu, a dokładniej przed chwilą z niego wróciłem. Tak zjebanej gry Lecha to jeszcze nie widziałem. Mnóstwo niecelnych podań, zmarnowane okazje. Przy wszystkich 3 bramkach dla Wisły obrońcy zapierdolili. Błąd Buricia przy drugiej, ale tylko drugiej. Później jeszcze się popisał przy sam na sam. Współczuje im, że muszą grać dla takiego trenera i sztabu, który nie potrafi obserwować ich poczynań, co robią źle, co dobrze. Wołąkiewicz po 15 minutach powinien zostać zmieniony, trałka zaczął dobrze grać od 60 minuty, a keita kiwał się z własnym cieniem. Douglas przez cały mecz pokazywał się, często było dużo miejsca koło niego, ale nie dostawał podań bo na jego stronie keita wogóle nie potrafił minąć z piłką zawodników. Po prostu żenada!!
NEON21
03.08.2014 / 20:46:36
Brawo kibice Lecha, potraficie okazać wyższość przeciwnika i pogratulować zwycięstwa w meczu, tym właśnie różnicie się od bydła z warszawy. Szacun !!
Oceny: +3877
Manchester United Queens Park Rangers FC Olympique Lyon VfL Wolfsburg Juventus Turyn Wisła Kraków Polska Porto Atlético Madryt
03.08.2014 / 20:30:54
Ale Brożek to drewno, jak on może jeszcze grać w pierwszej 11...
NEON21
03.08.2014 / 20:42:39
Brożek nie jest w formie, boryka się z kontuzjami, co nie zmienia faktu że któraś z setek powinien wykorzystać.
04.08.2014 / 12:34:43
wraca ale do dupy, bo formy to on nigdy nie mial, drewno...
Kolejorz1922KKS
Zarejestrowany od: 1377 dni
Ilość komentarzy: 410
Oceny: +3729
Lech Poznań Cracovia
03.08.2014 / 20:27:46
Wilusz i Paulus = katastrofa. Jestem pewien, że wynik byłby inny gdyby obrona wyglądała tak: Douglas - Wołąkiewicz - Kamiński - Kędziora. Ale cóż, brawa dla Wisły bo zagrała bardzo dobre spotkanie.
Szkoda porażki, ale nie zawsze się wygrywa.
pejter96
Zarejestrowany od: 1024 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +94
Lech Poznań
03.08.2014 / 20:27:36
Mimo, że jestem całym sercem za Kolejorzem, to remis w dzisiejszym meczu byłby krzywdzący dla Wisły. Brawa dla Wiślaków za świetny mecz, a to co wyprawiają obrońcy Lecha w tym sezonie przechodzi ludzkie pojęcie... Weźcie się kur*a w garść! Wynik bardzo sprawiedliwy, co jest rzadkością można powiedzieć w polskiej lidze.
03.08.2014 / 20:36:39
W sumie to jedyny słaby mecz Lecha w tym sezonie. Porażki w Estonii i Islandii wynikały tylko i wyłącznie z 1 błędu i nieskuteczności. W każdym meczu Lech dominuje. No ale dzisiaj to jednak Wisła zagrała swoje i zasłużenie wygrali.
meshif
Oceny: +161
03.08.2014 / 22:08:02
Gra, grą, drużyna musi osiągać dobre wyniki.
03.08.2014 / 20:19:55
SZKODA LECHA BRAWO DLA WISLY JEBAC LEGIE KONIEC .
03.08.2014 / 20:10:30
Zajebista akcja przy drugiej bramce Wisły! Obrona Lecha rozklepana.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lech Poznań - Wisła Kraków 03.08.2014 wynik: 2:3 z dnia 03.08.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.