Zarejestrowany od: 1578 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +65
16.08.2014 / 12:46:07
Ogladajac ten skrot i patrzac co robili gospodarze to mi sie smiac chcialo. Jak mozna marnowac takie sytuacje<smiech>. Nie ma co sie dziwic ze nasza pilka jest taka slaba
/ -15
nie podniecajcie się to tylko polska liga !
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1412 dni
Ilość komentarzy: 924
Oceny: +9808
Górnik Zabrze
16.08.2014 / 12:20:24
Ale Legia w formie! Mogą naprawdę wiele osiągnąć w europejskich pucharach! Może z Bergiem powtórzą swój największy sukces, bądź może go nawet przeskoczą i awansują do finału LE? To niby tylko takie naiwne marzenie, ale naprawdę widzę, że forma jest!
Oceny: +3033
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
16.08.2014 / 15:28:10
No bo wszyscy myśleli,że może. W koncu pauzował tyle ile miał.
Aroniero
Zarejestrowany od: 1477 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17456
16.08.2014 / 10:23:40
Ja wciąż wierzę, że Legia zagra w LM i w Lozzanie odwołają walkowera.
Legia zagra ze Steauą, Ludogorets z Mariborem, a Cweltik z Aktobe i jest porządek.
bonzo
Zarejestrowany od: 1037 dni
Ilość komentarzy: 4091
Oceny: +769
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
17.08.2014 / 22:18:50
dobry z ciebie chłop aroniożerco ale daj już spokój...
16.08.2014 / 09:27:48
Mecz dobry, a niewykorzystane sytuacje się mszczą i Jaga się o tym przekonała.

16.08.2014 / 09:06:31
Szkoda trochę tej LM bo legia by sobie trochę pograła ale jeszcze wszystko możliwe mecz bardzo fajny na spokojnie wygrany
Kamuflasz
Zarejestrowany od: 924 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: +1071
Liverpool FC Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona Atlético Madryt
16.08.2014 / 06:56:09
WOW Zajebisty mecz Legia ! oby tak dalej.
TheDymeR
Zarejestrowany od: 906 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +348
Pogoń Szczecin
16.08.2014 / 03:53:15
Nic mnie tak nie irytuje jak nie trafianie w sytuacji sam na sam. Przecież to żenada. Tak robi się tylko w słaych ligach. Ten Piątkowski cały zepsuł 200% okazję, jeszcze Tuszyński dostał piłkę idealną na łeb i uderzył z paru metrów barkiem. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Dobrze, że Legia ogrywa takich dziadów.
16.08.2014 / 02:12:11
Lega ciśnie dalej na wkurwieniu ;) Może coś więcej ugrają w tym roku w Lidze Europy niż rok temu;; Lecz pierwsze jeszcze kazachstan, ich zlekcewazyc nie moznaa
basik1k84
Zarejestrowany od: 1065 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +273
15.08.2014 / 23:35:39
Paradoksalnie Legia po tej śmiesznej decyzji jeszcze bardziej śmiesznej ułefy nabrała jeszcze więcej pewności siebie.Szybko łatwo i przyjemnie.W Legii potrzeba jeszcze ze dwóch "nazwisk" i spokojnie mogą sie bić o faze grupową LM.
15.08.2014 / 22:29:15
Wygrana na pełnym luzie. Jaga miała szczęście, że tylko 3 bramki wpadły. Widać gołym okiem, że Berg za wszelką cenę chce by Saganowski zaliczył 100 bramkę w lidze. Gołym okiem było widać, że Marek to już emeryt i w 2 połowie opadł całkowicie z sił. Gdyby został zastąpiony przez SA to było by minimum 0:5. Jak dla mnie Jodłowiec jest kompletnym piłkarzem i jak Nawałka nie powoła go na przyszłe mecze Reprezentacji to będzie zwykłym frajerem. Brawo Legia! Teraz jedziemy z LE!
bonzo
Oceny: +769
17.08.2014 / 22:21:04
zgadzam się że miejsce Sagana na emeryturze. Formę zgubił jakiś czas temu i nie odnalazł
15.08.2014 / 22:22:03
Po ponowne granie w eliminacjach Ligi Mistrzów !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 15.08.2014 wynik: 0:3 z dnia 15.08.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.