Ilość komentarzy: 4680
Oceny: +1683
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
17.08.2014 / 22:04:14
MUminki dostały wpierdol bo zasłużyli. Łabędzie całkiem zajebiście zagrały, a Fabian na 5-kę... czyżby niespodziewany powrót Fabiańskiego do bramki reprezentacji? oby trzymał taką formę jak w tym meczu
MU4EVER
Zarejestrowany od: 1013 dni
Ilość komentarzy: 1424
Oceny: +3435
Manchester United Bayern Monachium Wisła Kraków Polska Atlético Madryt
19.08.2014 / 00:44:33
A niby dlaczego United zasłużyli na porażkę hmmm??? Widzę że ktoś nie lubi tego zespołu i musi za wszelką cenę ich obrażać :)
bonzo
19.08.2014 / 03:39:56
zasłużyli bo gorzej grali, proste

ja tylko nie lubię tendencyjnej przewagi kibiców którzy wybierają sobie silniejsze drużyny do kibicowania a potem zamiast chwalić przeciwnika piszą że "MU był lepszy ale się nie udało". Lepsze drużyny to wygrywają ze słabszymi, i tyle :)

Ale z van Gaalem przynajmniej puchary powinny być, tak myślę

lukasz88k
Zarejestrowany od: 1627 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: +438
17.08.2014 / 10:56:37
Ja bym , nie bagatelizował tej porażki u siebie, na samym początku rozgrywek. Bo każde zwycięstwo w 1 kolejce dałoby nie złego kopa moralnego do przodu a w szczególności takiej drużynie jak United co ma nowego trenera, który dopiero co, buduje drużynę i zgrywa. Takie zwycięstwo przydałoby im się.

Ale też bym nie robił, dramatu z tej porażki.
okolioza77
Zarejestrowany od: 1593 dni
Ilość komentarzy: 805
Oceny: +4927
Juventus Turyn Polska
17.08.2014 / 10:08:51
Nie marudźcie, Swansea wyszły w tym meczu dwie akcje i wystarczyło na dwie bramki. Ale skoro Januzaj musiał grać jako obrońca to nic dziwnego, że najgroźniejsze akcje szły skrzydłami.

Poza tym w tej kolejce jest dużo niespodzianek, Arsenal był o włos od utraty pkt, Everton remis, ManU w dupę z walijczykami.
Messi91REM
Zarejestrowany od: 1054 dni
Ilość komentarzy: 307
Oceny: +3472
Polska FC Barcelona
17.08.2014 / 10:03:47
Van Gaal nie ma kim grać taka prawda....zobaczcie skład...Coś mi się wydaję ,że kryzys Manu będzie dłuższy niż tylko jeden sezon .
Primordial_Breath
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +28
17.08.2014 / 01:05:30
brawo dla Swansea, to moze byc ciekawa druzyna w tym sezonie :)
accid
Zarejestrowany od: 1125 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +376
Bayern Monachium
16.08.2014 / 23:34:02
Kilka meczy pierwszej kolejki PL a tutaj goli się nazbierało takiej urody, że aż sam się człowiek cieszy :>
Endy7
Zarejestrowany od: 1060 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +10070
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
16.08.2014 / 21:55:39
To co cieszy to kolejny POLAK który gra na najwyższym światowym poziomie BARWO FABIAN!
halka7
Zarejestrowany od: 1674 dni
Ilość komentarzy: 86
Oceny: +1927
Manchester United
16.08.2014 / 21:14:25
Eh, transfery, tranfery i jeszcze raz transfery !
16.08.2014 / 20:36:17
cięzko mu będzie pobić rekord Moyesa i zakonczyc sezon na miejscu nizszym niz 7 ale widze ze od 1 kolejki nie daje się Moyesowi! ;p
16.08.2014 / 18:59:38
Żle zaczeli mimo ze meczach towarzyskich na to nie wskazywało, zapowiada się ciekawy sezon.
16.08.2014 / 22:23:43
Bardzo śmieszne. LVG wygrał wszystkie mecze towarzyskie z mocnymi zespołami to jakieś oczekiwania że będą dobrze grać w lidze muszą być... Ciekawe czy taki fan City, LFC, Arsenalu itd. nie cieszyłby się po dobrych spotkaniach jego ulubionego zespołu w meczach o pietruszkę i czy nie miałby nadziei że jego zespół będzie grał dobrze w lidze. Na pewno tak by było.
Lechu4444
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 3229
Oceny: +14075
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
16.08.2014 / 18:24:35
Wiecie Moyes wygrał 4-0 na rozpoczęcie poprzedniego sezonu, chyba też ze Swansea a jak skończył każdy wie. Nie poznaje się mężczyzny po tym jak zaczyna tylko po tym jak kończy. Taki Wenger na przykład zaczął od porażki z Aston Vilą, a skończył na liderowaniu przez połowę sezonu, 4 miejscu, pucharze Anglii i tarczy Wspólnoty. :P

United będzie odrabiać w dalszej części sezonu.
tomek_s85
Ilość komentarzy: 1481
Oceny: +3779
Olympique Lyon PSV Eindhoven
16.08.2014 / 18:14:22
Poczatek sezonu, pozyjemy zobaczymy. Ale juz w tamtym mowilem ze te niepowodzenia to nie jest wylacznie wina Moyesa.
user24
Zarejestrowany od: 1461 dni
Ilość komentarzy: 875
Oceny: +817
16.08.2014 / 18:05:43
Wstyd na całą europę. Pierwszy mecz sezonu u siebie a tu taka WTOPA. Coś czuję że Van Gaal nic tu nie pomoże
Lechu4444
16.08.2014 / 18:25:35
Jaki wstyd na całą Europę to jest Premier League tu każdy może przegrać z każdym.
Prothory
Zarejestrowany od: 1205 dni
Oceny: +385
16.08.2014 / 20:11:23
/ -19
Jak to fani PL zwykli mówić, ta liga jest najlepsza, bo każdy może wygrać z każdym (co ma niby dowodzić potęgi klubów tej ligi). Ostatnie dwie Ligi Mistrzów zweryfikowały to, jak silne są kluby z wysp. :)
gustaw.rutkowski
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +7
Arsenal Londyn
16.08.2014 / 22:13:42
tylko chodzi o to że kazdy zespół reprezentuje wysoki poziom a nie tak jak w budeslidze czy bbva że tylko 3 , 4 zespoły są dobre a reszta to same ciołki
16.08.2014 / 17:31:53
Bez paniki. W tym spotkaniu United byli pod wielką presją i wiadome było, że nie będzie łatwo biorąc pod uwage jak Swansea zagralli w tym meczu (bardzo dobrze). Sezon dopiero się rozpoczął zawodnicy nie są przyzwyczajeni i zgrani dobrze do nowej taktyki. Ładna bramka Rooneya :)
16.08.2014 / 17:07:03
Nie wiem, meczu nie oglądałem ale czy był on tak samo "pasjonujący" jak statystyki? Ilośc strzałów porażająca;p
Oceny: +48
Chelsea Londyn Anglia Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska Jeziorak Iława Elana Toruń Stilon Gorzów
16.08.2014 / 16:47:51
Bardzo dobry debiut naszego rodaka :)
lukasq
Ilość komentarzy: 589
Oceny: +358
16.08.2014 / 16:46:39
Powtórzę tylko to co mówiłem już wielokrotnie za Moyesa. To ze diabły przegrywają to nie jest wina trenerów, tylko DRUŻYNY KTÓRA GRA BEZNADZIEJNIE. Grają jak patałachy, chaotycznie, nerwowo itd. Reasumując wstyd okrutny, tylko płakać i szlochać przy takich osłach.
/ -20
Teraz się śmiejecie bo United przegrali 1 mecz w sezonie a ja jestem ciekaw co te same osoby co dziś się śmieją napiszą jak MU wezmą się w garść i zaczną wygrywać :)
maestro3
Ilość komentarzy: 3701
Oceny: +20842
16.08.2014 / 20:34:09
zrobia to samo co zawsze, czyli beda siedziec cicho ot co, przeciez tak jest zawsze :P
16.08.2014 / 16:37:17
Swansea zagrała genialny mecz! Czy ktoś zwrócił w ogóle uwagę na świetne zachowanie Bonyego przy pierwszej bramce?
Mateo_Piano3
Zarejestrowany od: 1017 dni
Ilość komentarzy: 2272
Oceny: +20508
Wisła Kraków Polska Real Madryt
16.08.2014 / 16:06:12
Swansea zagrała świetne spotkanie. Poczekał bym jeszcze z oceną gry United - NAPEWNO sie zbiorą.
RedPanda
Zarejestrowany od: 1066 dni
Ilość komentarzy: 1138
Oceny: +6125
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
16.08.2014 / 18:01:40
Na pewno to tobie słownik potrzebny jest.
16.08.2014 / 18:43:12
Chłopie daj spokój to nie jest strona polonistyczna tylko sportowa. Jeśli jesteś ideałem to ZAZDROSZCZĘ :)
Tondamus
Zarejestrowany od: 1097 dni
Ilość komentarzy: 100
Oceny: +1817
Liverpool FC Legia Warszawa Polska
16.08.2014 / 16:03:16
Teraz dopiero dojrzałem, że średni wiek na meczykach to 13-14 lat. Manchester wygrywał w sparingach, to w komentarzach podnieta, wychwalanie Van Gaala pod niebiosa. Manchester przegrał pierwszy mecz w sezonie i od razu krytyka, plucie na prawo i lewo, że jest cieniasem. Ludzie, zrozumcie, że efekty jego pracy poznamy dopiero po 3-4 miesiącach. Nie da się zrobić drużyny i przenieść wszystkich myśli taktycznych w tak krótkim czasie. Jak po 3 miesiącach obraz tej drużyny się nie zmieni, to ok, wtedy możecie go krytykować. Ale na ten moment zaparzcie sobie melisę i dajcie siana.
Odemigłi
Zarejestrowany od: 1129 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +1045
16.08.2014 / 16:02:23
Z tego co wiem to temu Van Galowi jak byl trenerem barcelony machali białymi flagami ;c
MU4EVER
16.08.2014 / 15:57:21
/ -10
Z takim składem to nie pograją. Muszą kupić jakiegoś dobrego obrońce i skrzydłowego. Najlepiej w United to chyba Jones grał, dzięki niemu nie stracili więcej bramek i mam wrażenie że on sam grał w obronie. Już pomijam fakt że sędzia nie podyktował karnego dla United który powinien być, bo i tak mieli 90 minut na wygranie meczu i niestety nie wyszło. Jeszcze szpital w MU: Evans, Shaw,Rafael, Welbeck, Valecia, Carrick i Anderson kontuzjowani ;/ Mam nadzieje że Ed się obudzi i zakontraktuje 2-3 piłkarzy.
16.08.2014 / 15:49:28
Wszyscy tak się podniecali tym Van Gaalem, a nie zdziwię się jeżeli to będzie niewypał jak Moyes.
Oceny: +993
Manchester City Anglia Irlandia Wisła Kraków Polska Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk Miedź Legnica Motor Lublin
16.08.2014 / 16:13:09
Gdy było stare dobre united to City przegrywalo z lechem poznań chłopczyku więc nie wiem o czym mówisz ,z resztą jak jesteś taki mądry pochwal sie historią swojego klubu .. a nie City jej nie ma :/
Pingwinho
Zarejestrowany od: 1292 dni
Ilość komentarzy: 170
Oceny: +568
Manchester City
16.08.2014 / 19:06:42
Nie kurwa, no nie zdzierżę takich pacanów jak ty. Oba kluby mają tak samo długą historię, bo daty założeń różnią się o jedynie dwa lata. Złote lata MCFC przypadają na późne 60 - wczesne 70, więc nie dziwi mnie że taki młody, durny troll jej nie zna. Przecież dla takich "zagorzałych kibiców" jak Ty historia klubu to są 3-4 poprzednie sezony.
Łącznie MCFC zebrało 25 krajowych i europejskich pucharów, z czego ponad 10 to puchary/trofea pierwszoligowe bądź UEFA. I grał dla nich Kazimierz Deyna, który jest legendą polskiej piłki, a kibice City do tej pory uważają go za świetnego zawodnika, mimo serii kontuzji których doznawał.
Nienawidzić ich za kasę też nie można, bo najdroższy ich zawodnik to Aguero, który kosztował 38mln funtów - zdecydowanie mniej niż transfery o jakie pokusiło się United, FCB, Real czy inne duże kluby, chociażby w tym sezonie. Cały podstawowy skład zresztą jest o wiele tańszy niż ten United, i to niezależnie czy w tym, czy w poprzednich dwóch sezonach.

Tak więc jak jeszcze raz cię pacanie najdzie ochota obrażać kluby z historią, tylko dlatego że wszyscy w szkole są za United to się zastanów. Prawdziwi mieszkańcy Manchesteru są tylko za City, a miasto jest nasze.
MU4EVER
16.08.2014 / 22:00:30
W samym mieście faktycznie City ma więcej kibiców ale nie w całym... Głównie chodzi o część południowo-wschodnią miasta, United zaś północno-zachodnią i obrzeża miasta. Więc mieszkańcy Manchesteru nie są w całości fanami City. Tak odbiegając od tematu to więcej szacunku do rywala i nie dziw się że fan United atakuje City, Chelsea czy Arsenal jak kibice tego zespołu prowokują fanów United wyśmiewając się po porażce MU... I nie ma z kim spokojnie porozmawiać czy przeanalizować mecz jak wszyscy równo jadą po MU bo przegrali 1 mecz w sezonie. Jeszcze jakieś spiny że fani United cieszyli się jak ich zespół wygrywał w sparingach, a który kibic by się nie cieszył jakby jego zespół ogrywał wszystkich w meczach towarzyskich??
16.08.2014 / 15:45:32
Lepiej im sie gra w USA, niż na własnym stadionie.
16.08.2014 / 15:44:17
Śmiejecie się z United a nikt nie zauważył że Swansea dobrze zagrała :)
16.08.2014 / 15:42:45
Kibice MU spinają dupę o karnego, a powinni się cieszyć, że sędzia z doliczonych 4 minut zrobił 6, gdzie ręka była w 5 min. doliczonego czasu :) Powinien już zakończyć mecz kiedy De Gea nie wiedział co zrobić z piłką w 94min...
Oceny: +5797
Liverpool FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt Śląsk Wrocław
16.08.2014 / 15:39:32
Sparingi na to niewskazywały !!!!!
bolo85
16.08.2014 / 15:39:00
Welcome to Premier League van Gaal hehe:)
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1538 dni
Ilość komentarzy: 929
Oceny: +9822
Górnik Zabrze
16.08.2014 / 15:38:44
Jak zagrał Fabiański? W każdym bądź razie brawo Swansea!
xAlbis
Oceny: +124
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC PSG Bayern Monachium Lech Poznań Real Madryt
16.08.2014 / 15:44:47
Fabiański zagrał bardzo dobrze. Co miał obronić - obronił, co złapać - łapał, a przy bramce bez szans.
16.08.2014 / 15:35:26
HAHAHAHAHAH pozdrawiam MUłow spinajacych dupe w sparnigach :)
idziecie w dobrym kierunku
lukasq
Oceny: +358
16.08.2014 / 16:50:05
popieram
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester United - Swansea City AFC 16.08.2014 wynik: 1:2 z dnia 16.08.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.