Oceny: +563
Lech Poznań Real Madryt
23.08.2014 / 21:43:27
/ -16
Gra o dupe Marynii.. superpuchary to niepotrzebna na rzecz na kazdym poziomie i kazdej lidze, gra dla samej gry.....ni to poczatek nowego sezonu, ni koniec starego. Mecze dla gawiedzi.
decline11
Oceny: +563
23.08.2014 / 21:40:11
/ -15
Granie o dupe marynii.. superpuchary to niepotrzena rzeczyna kazdym poziomie i kazdej lidze, gra dla samej gry..ni to poczatek nowego sezonu, ni koniec starego. Mecze dla gawiedzi.
23.08.2014 / 16:44:06
Mandžukić już strzela i to jakie ważne bramki. :) Brawo Atletico! :)
23.08.2014 / 12:49:48
Real Madryt tyle kasy wydal i dalej przegrywa? haha bk. dawac minusy .
23.08.2014 / 12:38:19
Mandzukic daje zwycięstwo Atletico!! Ciekawe jak będzie wyglądała jego gra w nowym klubie.
Makaveli
Zarejestrowany od: 1628 dni
Ilość komentarzy: 4517
Oceny: +11523
FC Barcelona Mordovia Saransk
23.08.2014 / 12:22:56
Bardzo ładny dwumecz. Było w nim też widać, jak wiele zależy w Realu od Ronaldo, co zresztą nie jest ani zarzutem, ani nie może dziwić. W Końcu CR7 jest określany jednym z najlepszych zawodników globu właśnie dlatego, że ma wielki wpływ na drużynę.

Atletico zaimponowało mi strasznie taktyką. Zobaczcie sobie wolny Ronaldo, kiedy trafia w mur. Piłka wychodzi do boku i chwilę później idzie dośrodkowanie. Zobaczcie, jak wtedy ustawione było Atletico. Po prostu majstersztyk. I trzeba jeszcze dodać do tego to, jak szybko się zorganizowali. Większość zespołów byłaby jeszcze skupiona na fakcie trafienia piłki w mur, a ci już idealnie przewidywali wszystkie opcje. Dośrodkowanie kończy się na pierwszym obrońcy.

Atletico się to trofeum należało po przegraniu wygranej Ligi Mistrzów. Nie rozumiem też ciągłej krytyki pod adresem Mandżukica. Robi swoje, ale trochę inaczej niż poprzednicy. Zmienia trochę rytm ataków AM z pierwszego tempa na drugie, co kiedyś w Barcelonie z wielkim powodzeniem robił Villa. Będzie z niego pożytek tym bardziej, że urozmaicenie zawsze się przydaje.
.RealowieC.
Zarejestrowany od: 1163 dni
Ilość komentarzy: 958
Oceny: +9480
23.08.2014 / 11:09:03
Po superpucharze europy:

''jeszcze nietak dawno krytykowany przez wielu Perez za wydawanie pieniedzy zbyt pochopnie tak dlamnie to chyba najlepszy prezes jakiegokolwiek klubu jaki istnieje na swiecie. ''

''Real zaczyna bardzo solidnie i może być wyjątkowo groźny w tym sezonie.''

''Sila razenia Realu jest porazajaca''

Po superpucharze hiszpani :

''Coś czuję że Real w tym sezonie daleko nie zajdzie :D Chyba przesadzili z transferami HAHAHAHAHAHA ''

''Real to nie klub piłkarski tylko sklep z modną odzieżą - stara kolekcja wypad bo na półki musi wejść nowa !! ''

23.08.2014 / 11:05:49
Brawo Atletico! Po raz kolejny pokazali, że skład na papierze to nie wszystko. Szacun dla trenera Simeone!
lemar
Ilość komentarzy: 66
Oceny: -81
23.08.2014 / 10:50:27
Real moze sie cieszyc ze tylko jedna bramka przegrywal,pierwsze spotkanie mogło nie wyjsc ale drugie juz powinno i wypadaloby lepiej zagrac Atletico wykonało jeszcze lepsza robote u siebie o ile pierwsza potyczka byla na remis oba kluby wybadały sie o tyle myślałem ze Królewscy w tej drugiej zagraja lepiej a widac ze to Atletico poszło w przód a Real cienko nie postraszyli niczym nawet swoimi nowymi nabytkami
igurrr
Zarejestrowany od: 1210 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +563
Ajax Amsterdam Porto Real Madryt
23.08.2014 / 09:11:29
Patrząc na komentarze, to w tym sezonie Real spada do Segunda i przegrywa wszystkie mecze w sezonie. Atleti wczoraj było bardzo poukładane, ale rewelacji nie zagrali, za to Real to rażący popis nieskuteczności i w ogóle jakiś straszliwy brak zaangażowania. Około miliarda błędów. Chociaż ja zawsze trzymam sie jednej zasady - kto rozpoczyna sezon świetnie (choć jeszcze tak naprawdę się nie zaczął) ten kuleje pod koniec i vice versa. Gratuluje Atleti, zasłużyliście na ten puchar! :)
Oceny: +92
Argentyna Arsenal Londyn Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska FC Barcelona Atlético Madryt Hiszpania Śląsk Wrocław
23.08.2014 / 07:56:55
Nie wiem o jakich wy sześciu pucharach gadacie.. i tak nie mieli szans żeby je zdobyć! Real przecież nie wygrał Ligii Hiszpańskiej. Wygrał LM, CdR i Superpuchar Europy, mógł dołożyć jeszcze Superpuchar Hiszpanii i KMŚ, to i tak byłoby pięć. Chyba macie jakieś zwidy.
manutd1987
Zarejestrowany od: 1145 dni
Ilość komentarzy: 2035
Oceny: +5328
Manchester United FC Barcelona
23.08.2014 / 05:55:37
i poraz kolejny real nie wygrywa i nie zdobywa po wczorajszym meczu pucharu i znowu nie ma żadnych rysunków ani obrazków jaki real jest wielki,nie ma żadnej napinki z waszej strony i to cieszy!!!!!.real wczoraj zagrał dno.atletico było o wiele lepszym zepołem.atletico to zespół,kolektyw, a nie jak real ,że ich gra opiera sie na dwóch zawodnikach,oni nie grają i jest totalna kicha.to jest żenujące to co wczoraj zagrał real.wczorajszy mecz pokazał że bez ronaldo(chociaż wczoraj grał i nic nie pokazał-jego passa sie skończyła wczoraj) i di marii, gra realu spada do poziomu drużyn środka tabeli.taka jest prawda i kibice realu powinni sie z tym pogodzić.jeśli motor napedowy drużyny di maria odejdzie z realu to o obronie LM i o mistrzostwie hiszpanii i o pucharze hiszpani real i wy kibice możecie zapomnieć!!!!!!!!!!!!a teraz prosze o komentowanie i o minusowanie!!!!!
radek0809
Zarejestrowany od: 1043 dni
Ilość komentarzy: 238
Oceny: +1138
Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Polska Real Madryt Sevilla
23.08.2014 / 13:17:05
Idąc twoim tropem. Czym byłaby Barcelona bez Messiego i Neymara, MANU bez Ronneya i VP, Bayern bez Mullera i Robena? PSG bez Zlatana? Większośc czołowych drużyn ma w swoich składach jedną lub dwie gwiazdy, które mają większy wpływ na grę. Nawet w Legii jest Radovic bez którego cała drużyna gra słabiej.
Gimnastyk
Zarejestrowany od: 1258 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +91
AC Milan Real Madryt
23.08.2014 / 08:06:12
Fakt, Real zagrał słaby mecz, ale kim Ty jesteś żeby oceniać caly przyszły sezon po jednym gorszym występie i to na samym początku sezonu? Że niby Real zawdziecza wszystkie sukcesy dwom graczom? A gdzie byłby teraz United bez RVP i Rooneya? W każdej drużynie są liderzy i to oczywiste, że ich brak daje się we znaki. Zajmij się BPL i swoim zespołem z Old Trafford, masz tam wcale nie lepszą sytuację i przestań niepotrzebnie napinać. Pozdrawiam
artix
Ilość komentarzy: 213
Oceny: +862
Arsenal Londyn Lech Poznań Real Madryt
23.08.2014 / 07:56:34
Do zobaczenia w Lidze Mistrzów, ziomku z Old Trafford.
Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie.
Czasami trzeba przegrać, Atletico było lepsze i wygrało zasłużenie, ale to żadna hańba przegrać mistrzem hiszpanii i finalista Champions League.
93'
habakuk1990
Zarejestrowany od: 1526 dni
Oceny: +141
Manchester United Górnik Zabrze Polska
23.08.2014 / 09:40:23
Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie... Brawo!
KysiuS
Zarejestrowany od: 1695 dni
Ilość komentarzy: 3310
Oceny: +17620
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
23.08.2014 / 05:52:42
ja powiem tylko jedna rzecz znana wszystkim - "pieniadze i nazwiska nie graja" :)
Jouli
Zarejestrowany od: 1010 dni
Oceny: +1596
Liverpool FC Real Madryt Stal Rzeszów
23.08.2014 / 03:19:05
przestańcie już chwalić tak tego Di Marię, z nim też Realowi szło jak po grudzie w meczach z Atletico, bo to taka drużyna której szyki obronne jest strasznie ciężko sforsować, wystarczy przypomnieć finał Copa Del Rey za wodzą Mou kiedy to Real dostał 1-0 i gdzie wtedy był Di Maria? Zrozumcie, że jeden zawodnik nie ma aż tak wielkiego wpływu na resztę drużyny, Di Maria jest bardzo dobry, ale za dużo wymaga i za bardzo gwiazdorzy, jak to mówią pokorne ciele dwie matki ssie, zobaczycie że zmieni klub i w nim tak jak w Realu z formą będzie różnie, a to dlatego że Di Maria to strasznie nierówny zawodnik.
MaxFCB
Zarejestrowany od: 1506 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +4534
Polska FC Barcelona
23.08.2014 / 02:16:36
No to już teraz po 6 trofeach , Atleti zasłużenie wygrało ciekawe jak zagra Real z nimi w lidze
irokezo
Zarejestrowany od: 1125 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: -818
23.08.2014 / 01:07:24
/ -106
Smutno mi sie troszki zrobiło przez takie szmaty jak athletico i szkoda że sendziowie zawsze są przeciwko galaktycznym jakby odgwizdali karnego w pieszym meczu wszystko było by inaczej wszyscy srajom się że di marie sprzedadzom i huj przecież james na luzie go zastąpi a jak nie on to kris albo bejler przecież taki potencjał w ataku jak my mamy to niema nikt athletico zaparkowało walony bus i tyle a przy golu villa warana faulował lubie gościa ale od kiedy poszedł do athletuw to jest posrany KOŃCZĄC MYŚLE ŹE GALAKTYCZNI ODWOŁAJOM SIE DO FIFY I PRZYWRUCOM NAM PUCHAR BO ZASŁURZYLIŚMY BARDZIEJ NIŻ TE SŁABE GUWNA JAK WIDZE TEN ICH UŚMIECH TO MI SIE NURZ W KIESZENI OTWIERA
23.08.2014 / 00:54:42
Atletico zagrało efektowniejszą piłkę, Carlo sam sobie strzelił samobója zmieniając Kroos'a i James'a pozostawiając Xabi'ego i Benzeme. Gratulacje dla Atletico i do następnego derbowego meczu. Hala Madrid
kamillo5
Zarejestrowany od: 1130 dni
Ilość komentarzy: 280
Oceny: +4351
Borussia Dortmund Real Madryt
23.08.2014 / 00:46:50
Jestem fanem Realu. Ale Atletico wygrało zasłużenie!!!!.... Real zagrał dwa bardzo słabe mecze, tylko jeden zespół zasłużył na ten puchar... Atletico !!!!!!!!!
laola
Zarejestrowany od: 1076 dni
Ilość komentarzy: 898
Oceny: +10348
Polska
23.08.2014 / 00:45:50
Obawiałam się że Atletico nie zdoła powtórzyć gry z zeszłego sezonu a tu taka miła niespodzianka. Im więcej dobrych drużyn w lidze tym ciekawsze mecze, a dziś Real nie zasłużył nawet na remis nie mówiąc o wygraniu pucharu.
bolo85
Zarejestrowany od: 1543 dni
Ilość komentarzy: 1808
Oceny: +3204
23.08.2014 / 00:45:22
A gdzie komentarz typa o nicku RealowcieHM? Tak to pierwszy w dupsko wchodzi pod każdym komentarzem żeby nabić plusików,a teraz pewnie płacze do plakatu z CR7.
dix17
Zarejestrowany od: 1378 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: -22
23.08.2014 / 00:44:33
Tępe dzidy Di Marie chcą sprzedać a żeby był na ławi i wszedł na końcówke to by krecił obroną jak cygan słońcem i by prawdopodobnie wygrali albo wyrównali ale oni odstawiają takiego piłkarza bo tam juz za dużo gwiazd ,Gwiazda wygryza gwiazdze ale żeby nie Di Marria to nic Byscie nie mieli w tym sezonie.Lige mistrzów wygraliscie dzieki jego indywidualnym akcjom na skrzydle !!!
Joseph BoL
Zarejestrowany od: 1553 dni
Ilość komentarzy: 143
Oceny: +2366
23.08.2014 / 00:43:38
Iwański- Diego ,,PABLO'' Simeone. Co do meczu, to widać brak Di Marii. Tylko ślepi nie widzą jaką chłopak robił robotę, stalowe płuca, gra w obronie, jak nie szło to potrafił coś szarpnąc, zrobić tą różnicę. Dzisiaj tego w Realu nie było, wszystko statycznie, męczyli się niemiłosiernie w ataku pozycyjnym.
23.08.2014 / 00:40:33
Brawo Atletico po raz kolejny pokazaliście wspaniałą obronę o błyskawiczne przejście do ataku. Mandżukić dziękować za bramkę! Świetny mecz
tesus91
Ilość komentarzy: 155
Oceny: +1455
23.08.2014 / 00:36:39
Do tego to ciągłe pieprzenie o tym, że jeśli Real nie wygra, to nie zdobędzie 6 trofeów. Tak jakby miał już te 5 pozostałych w kieszeni i brakowało mu tego.
Iwański to najbardziej denerwujący mnie komentator tvp.
Szantymen1234
Zarejestrowany od: 1172 dni
Ilość komentarzy: 379
Oceny: +2322
23.08.2014 / 00:34:06
Właśnie widzieliśmy dlaczego Real nie może sprzedać Di Marii. Brawa dla Atletico. Szkoda przegranego pucharu, ale sezon dopiero się zaczyna.
robo2626
Zarejestrowany od: 1271 dni
Ilość komentarzy: 83
Oceny: +392
Ajax Amsterdam Widzew Łódź
23.08.2014 / 04:25:05
Tylko ,że to sam Di Maria poprosił o zgodę na transfer i nie ma się co mu dziwić - każdy dobry,ambitny piłkarz chce grać jak najwięcej. "Dostaliście" od pereza Jamesa i Krossa,ale stracicie Di Marie i Khedire. Coś za coś;p
p.s. Po tych 2 meczach z Atletico jednego możecie być pewni: Bale zaaklimatyzował się już w szatni realu na sto procent - damska opaska na jego włosach mówi sama za siebie :D
bonzo
Zarejestrowany od: 1164 dni
Ilość komentarzy: 4680
Oceny: +1683
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2014 / 00:31:17
ładna brameczka Mandzu daje radę w La Liga, szkoda że więcej nie padło. Szkoda też że zawodnicy Realu jak zwykle frustrację w faulach musieli wyładować zamiast w dobrej grze fair
arantar
Zarejestrowany od: 1014 dni
Ilość komentarzy: 1459
Oceny: +8466
Leicester City FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Real Madryt
23.08.2014 / 00:26:18
mimo że kibicowałem Realowi to gratuluje zwycięstwa Atlético zagrali świetny mecz . Za to Real zagrał bardzo słaby mecz dużo błędów które przeciwnik wykorzystywał . Jak Atlético będzie grał tak dalej to osiągnie bardzo dużo a trener znakomity (choć troszke nerwowy). Powodzenia Atlético !!
Remady96
Ilość komentarzy: 310
Oceny: +1971
Atlético Madryt
23.08.2014 / 00:25:39
Znowu zalewa mnie duma, że jestem kibicem Atletico! Kolejny raz pokazali, że są silni i że potrafią wszystko. Po marzeniach o 6 pucharach! Pokazali po raz kolejny, że są wielcy! Madryt znów jest biało-czerwony! Aupa Atleti!
arantar
23.08.2014 / 00:30:53
Taką grą mogą dużo osiągnąć . Simeone świetny trener za małą kwote stworzył wielką drużyne . Szacun !
23.08.2014 / 00:25:24
Brawo Athletico, zasłużone zwycięstwo :) A dziś Modrić zrobił to co należało do Ramosa :D
23.08.2014 / 00:25:19
Co oni sa wybiegani to masakraaaaaaaaa...... Simeone wytresowal 11 pitbulli:) Fajnie ze jest zespol ktory pokazuje ze liczy sie walka agresja odwaga a nie miliony. Wielkie brawa od kibica RM.
ti5ger
Zarejestrowany od: 1675 dni
Ilość komentarzy: 148
Oceny: +782
23.08.2014 / 01:38:21
Również gratuluje atletico, jestem kibiecm Realu ale atletico to jeden z niewielu klubów który pokazuje że pieniądze nie muszą się liczyć tak bardzo w futbolu.
Gunners_Fun
Zarejestrowany od: 1046 dni
Ilość komentarzy: 60
Oceny: +945
Arsenal Londyn PSG Bayern Monachium Legia Warszawa Polska New York RB
23.08.2014 / 00:24:29
Coś czuję że Real w tym sezonie daleko nie zajdzie :D Chyba przesadzili z transferami HAHAHAHAHAHA Minusujcie śmiało
mrrobert1125
Zarejestrowany od: 1261 dni
Ilość komentarzy: 828
Oceny: +6333
"To wszystko wina sędziego.Brak jakiegokolwiek karnego i 2 żółte dla Modrić'a jak on tak mógł"

Oglądałem tylko drugą połowe ale Real nie istniał po prostu.
6 pucharów poszło w las ale zaraz będzie że to gówno nie puchar kibiców to nie interesuje i takie tam.
Sporo fauli sporo kartek świetnie rozegrało mecz Atletico.
Gratulacje
FanFootball
Ilość komentarzy: 2041
Oceny: +15981
Manchester United Eintracht Frankfurt
23.08.2014 / 00:23:12
Ciekawe jaką wymówkę dzieci znajdą na tą porażkę, Brawo Atletico!
Kail25
23.08.2014 / 00:28:11
czego sie spinasz chlopaku, wygral lepszy. Dzisiaj. Ciesz sie ze zwyciestwa swojego zespolu a nie porazki rywala. brawo Atletico i HM!
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1186 dni
Ilość komentarzy: 5553
Oceny: +34711
Wisła Kraków Polska Real Madryt
23.08.2014 / 00:22:57
gratulacje dla atletico ale kurwa powiedzcie mi gdzie są goście od podawania piłek za bramkom
casillas 1 raz przegrywa z atletico
Kamissek
Ilość komentarzy: 69
Oceny: +171
Argentyna Arsenal Londyn Bayern Monachium Legia Warszawa Polska FC Barcelona Barcelona II Hiszpania MKS Ełk
23.08.2014 / 00:21:26
1-0 ! Koniec meczu ! Brawo Atletico ! Modric Czerwona :)

ti5ger
Oceny: +782
23.08.2014 / 00:10:40
/ -27
Kocham Real, chciałbym żeby zwyciężyli ale jeżeli nie zwyciężą to powiem trudno i nie będę spinał się jak 90% kibiców (sezonowców) . Pozdro dla ogarów.
22.08.2014 / 23:57:59
brawo Atletico, pokazcie że pieniądze nie są najwazniejsze!!
tesus91
22.08.2014 / 23:42:09
/ -16
Komentator znowu na najwyższym poziomie - powtórka groźnej akcji Realu, na której widać ewidentnego spalonego i komentarz: "wydaje się że nie było spalonego".
Brak słów.
mati12345
22.08.2014 / 23:31:07
/ -15
Druga połowa sie nawet nie rozpoczęła, a skrót meczu już jest :)
/ -21
Atlético postawiło autobus w polu karnym :)
MjutMalina
Zarejestrowany od: 1274 dni
Ilość komentarzy: 239
Oceny: +1899
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Lech Poznań Real Madryt FC Barcelona
23.08.2014 / 04:42:29
Autobus to w nowoczesnej piłce rodzaj taktyki. Stawianie autobusu i gra z kontry
unimator
Zarejestrowany od: 1577 dni
Ilość komentarzy: 499
Oceny: +2402
Liverpool FC Polska
22.08.2014 / 23:33:43
A niech se stawiają. Może co niektórzy przestaną się przy okazji podniecać transferami Realu.
mateuszj999
Oceny: +185
22.08.2014 / 23:45:15
/ -12
A co ma stawianie autobusu przez Atletico do podniecania się transferami Realu?
22.08.2014 / 23:21:32
szczerze nie spodziewałem się tak szybko strzelenia gola ale od pierwszej akcji po 1 rożnym widać że Real bedzie miał problemy a i jeszcze Varane już na MŚ w meczu z Niemcami gdy Hummels strzelił gola pokazał że nie jest zbyt dobry w walce w powietrzu mimo swoich predyspozycji
igurrr
Oceny: +563
22.08.2014 / 23:12:41
Chyba nie lubię nowoczesnej piłki. Kiedyś tylko włosi tak grali, że zamykali się na swojej połowie, a teraz to już norma. :) Pewnie w drugiej połowie się to niestety nie zmieni, a szkoda, wymiany ciosów piłce są niesamowite!
crazzzy3
Ilość komentarzy: 200
Oceny: +1405
22.08.2014 / 23:08:46
/ -13
Ludzie! Przecież to nie jest koniec nawet pierwszej połowy...
22.08.2014 / 23:03:08
Atletico dla Realu jest jak Borussia dla Bayernu, niby słabsze, a trofeum zawsze jakieś im zgarną
artix
Oceny: +862
23.08.2014 / 07:57:18
/ -10
kto zgarnia Superpuchar potem nic nie wygrywa, wiec może to dobry prognostyk dla Realu.
Kamissek
Oceny: +171
22.08.2014 / 22:58:28
Brawo Atletico !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Atlético Madryt - Real Madryt 22.08.2014 wynik: 1:0 z dnia 22.08.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.