/ -28
Czytajac ponizsze komentarze stwierdzam ze:
- albo to komenty samych kibicow arsenalu
- albo to komenty kogos kto nie ogladal meczu albo i jedno i drugie

podsumowujac ten mecz to klapa arsenalu zagrali piach cudem awansowali,ja sie pytam gdzie sa 2 karne dla besiktasu? no wlasnie nima,w dodatku przy 2 karnym debuchy powinien dostac druga zolta i out ale trudno.

Widac bylo sedziowanie pod arenal

Normalny kibic arsenalu powinien sie cieszyc ale po cichu z tego awansu.

Z taka gra nic arsenal nie ugra w tym sezonie kompletnie nic.
/ -20
Puknij się w głowę człowieku. Sędziowanie dla Arsenalu? Pewnie dlatego Debuchy dostał czerwoną, nie? Karnego nie było w żadnym z dwóch przypadków, kebaby powinny dostać jeszcze dwie żółte za aktorzenie, ale ten "sędziujący dla Arsenalu" arbiter należytej kary im nie dał. Nie grali może porywająco, ale stworzyli sobie w sumie cztery setki, gorzej było z wykończeniem. Gdyby Wilshere, Sanchez i Chamberlain wykorzystali wszystkie swoje okazje byłoby z 3 lub 4:0. Zresztą nie ma o czym mówić, Besiktas nie oddał nawet celnego strzału w tym meczu. Ciesz się lepiej, że wszystkie cztery kluby angielskie są na etapie fazy grupowej, bo lecą za to punkty dla naszej ligi w tym śmiesznym rankingu uefa.
RovaPears
Zarejestrowany od: 1291 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +472
28.08.2014 / 11:54:26
Chelshicie, ty się zaliczasz do tych co nie oglądali meczu. Kanonierzy grali zajebiście. Sędziowanie? Co jak co, ale ty powinieneś wiedzieć najlepiej o narzekaniu na sędziego. Jakie kurwa karne dla Besiktasu? Pierwszy było widać z przedniej kamery że trafił w piłkę. Przy drugim Turas sam się wyjebał. A to, że Chambers i Szczęsny za byle gówna dostali po serze to już nie wspomnisz? Czekam na pierwszą porażkę Chelsea w tym sezonie. Mogę się założyć, że ty i ten twój Murinjo będziecie ryczeć z bólem dupy.
Destructive
Zarejestrowany od: 1139 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +362
28.08.2014 / 09:56:14
Że niby słabo grali? Co? Chyba meczu nie oglądałeś. To że padła tylko jedna bramka, to nie znaczy ze słabo grali. Turcy po prostu świetnie sie bronili i tyle. Jakie 2 karne? Przy pierwszym Debuchy trafił w piłke, a przy drugim gracz Besiktasu poślizgnął się i nie trafił w piłkę.
wnw45
28.08.2014 / 21:25:18
Destructive w pełni ma racje Turcy bronili sie swietnie ale gdy Arsenal grał w 10 ke powinni zaatakowac mocniej oni nadal jednak nie odkrywali sie mimo wszystko 4 zespol BPL pokonał 2 gi zespoł Süper Lig... i tyle.
28.08.2014 / 01:18:21
Brawo Sanchez! Brawo Arsenal! Nie wiem jak wam ale dla mnie te nowe koszulki Arsenalu są beznadziejne. Niby się niczym nie różnią ale jednak pumka jakoś tak tutaj nie pasuje. :D
27.08.2014 / 23:36:18
I jeszcze jakiś napadzior by się im przydał (carlos bacca) był by idealny i nawet nie drogi
MychaBx
Oceny: +471
27.08.2014 / 23:33:18
Onet znowu kłamie pisali ciężka przeprawa arsenalu a przecież besiktas nawet celnego strzału nie oddał
27.08.2014 / 23:32:41
Liga Mistzuw bez Arsenalu to nie liga mistzuw hehe ;)))
RovaPears
Oceny: +472
28.08.2014 / 11:55:09
Panie, weź się pan naucz pisać, bo Kanonierom wstyd przynosisz.
askanonier3
27.08.2014 / 23:33:25
Z reszta odkad ogladam pilke nozna to innej nie pamietam.
27.08.2014 / 23:06:44
17 raz z rzędu :) może tym razem cos więcej niz 1/8? :)
huberTT1995
28.08.2014 / 15:20:33
Finał w sezonie 2005/06
wnw45
27.08.2014 / 22:56:25
Ciężki mecz no ale Sanchez poprowadził THE GUNNERS do zwycięstwa :) COYG
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Arsenal Londyn - Besiktas JK 27.08.2014 wynik: 1:0 z dnia 27.08.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.