Oceny: +2753
Polska
31.08.2014 / 11:11:14
WNIOSKI

Przy wyniku 3:0 mogłoby się wydawać, że wnioski są w miarę oczywiste. W analizowanym spotkaniu sytuacja jest o tyle odmienna, że w sporym stopniu wpłynął nań arbiter, dwukrotnie poważnie myląc się na niekorzyść gości. I na to właśnie należy wziąć poprawkę, oceniając występ obu drużyn.

W pierwszych 30 minutach Valencia miała problem ze zbyt dużą odległością pomiędzy formacjami defensywną a ofensywną. Tworzyła się luka, z której gości mogli rozprowadzać ataki lub kończyć jej w drugim tempie, po zgraniu lub wycofaniu graczy bardziej wysuniętych. Problemem Valencii był również nieefektywny atak pozycyjny. Bardzo dobrze gospodarze spisywali się natomiast w szybkim ataku, wyprowadzanym z własnej połowy. Valencia potrafiła na dużej szybkości, ledwie kilkoma podaniami przemieścić się pod bramkę Malagi. Tam zaś podopieczni Espirito Santo byli do bólu skuteczni (cztery strzały celne, trzy bramki, ogółem convertion ratio na poziomie 21%).

Z kolei Malaga do wyrzucenia z boiska Dardera prezentowała się dobrze w defensywie - organizacja, dyscyplina - oraz nieźle w początkowych fazach akcji ofensywnych. Podopieczni Garcii nie potrafili jednak zrobić użytku z piłek tak skutecznie wprowadzanych na połowie Valencii. Tworzone okazje nie były zbyt dogodne, a w dodatku żadnej z nich nie byli w stanie wykorzystać. Brakowało również dokładnych podań prostopadłych za linię obrony Valencii. Drobne pomyłki, które przytrafily się Maladze w defensywie, zostały w pełni wykorzystane przez gospodarzy.
BarcaFan92
Zarejestrowany od: 1000 dni
Ilość komentarzy: 78
Oceny: +863
30.08.2014 / 08:57:51
Ciekawy mecz.Mam nadzieje, że Valencia powalczy w tym sezonie o dobre miejsce w La Liga.Szkoda mi Pizziego, ale Nuno zapowiada swoim stylem,że ambicje mają znacznie większe.Ps Cieszy mnie powrót Kameniego do bramki Malagi, choć na ławce solidny Ochoa.
mahmoud ahmadinejad
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 996
Oceny: +1300
Wybrzeże Kości Słoniowej Chelsea Londyn Ghana Nigeria Polska U17
30.08.2014 / 09:58:45
powiedzmi bracie jak można być fanem barcy za co?
BarcaFan92
Oceny: +863
30.08.2014 / 10:18:04
Fanem lub kibicem piłkarskim nie jest się za zasługi, lecz za miłość do historii klubu ,piłki nożnej a w moim przypadku także do Barcelony.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Valencia - Málaga 29.08.2014 wynik: 3:0 z dnia 29.08.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.