Ilość komentarzy: 6
Oceny: +24
Legia Warszawa
01.09.2014 / 19:04:07
Wszyscy życzą Legii odpadnięcia z LE ale jak odpadną to już będzie znany mistrz polski bo będą najślniejszą jedynastką grać
samixxx112
Zarejestrowany od: 1577 dni
Ilość komentarzy: 297
Oceny: +452
01.09.2014 / 14:05:43
/ -15
Dobrze że nie doszli do tej LM, puszczał by takie bramki i tylko śmiech na sali.
Nie mówie tego przeciwko LEGII ale ogólnie każda Polska drużyna, jeszcze długo długo nie bedzie w stanie grać na poziomie w Lidze Mistrzów.
Aroniero
Zarejestrowany od: 1477 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17456
01.09.2014 / 15:13:09
Jeden mecz Kuciak miał słaby. Legia tylko 2 bramki wpuściła w el. LM, gdzie taki Ludogoets stracił więcej, a jest w LM.
konrad.selezniow
Zarejestrowany od: 873 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +66
Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk Motor Lublin
01.09.2014 / 12:25:14
Gdzie twoje berło, berło i korona ? Dzie twoje mistrzostwo LEGŁA PIER*****A !!!!
31.08.2014 / 21:38:32
Nie jestem fanem Legi ale jak on nie bedzie miała mistrza i nie bedzie grac w eliminacjach do ligi mistrzow to ciezko bedzie>
TheDymeR
Zarejestrowany od: 906 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +348
Pogoń Szczecin
31.08.2014 / 20:22:43
Razi mnie bezmózgowość graczy polskich. Tu nie trzeba być mega technikiem, mega sprinterem czy wirtuozem gry kuwa. Leci taki Chrapek na bramę, ma przed sobą Kuciaka, daję piłkę do kolegi na prawo i kolega ładuję strzał na pustę bramkę, jest 3:1 i po frytkach. Nie no po co podać do kolegi, trzeba się posępić, bo jak dostaję piłkę i lecę sam na sam, to jestem podniecony, jakbym się zaćpał, widzę tylko bramkę przed sb, najczęściej na nią nawet nie patrzę, tylko na piłkę, żeby wgl w nią trafić, słuch mi się wyłącza i walę w bramkarza. Nie wiem czy trenerzy po spotkaniach poruszają wgl takie sytuacje, bo ja bym Chrapkowi kazał to oglądać przez 2h aż się nauczy rozglądać po boisku. W polskiej lidze wystarczy przegląd pola. Podnieść głowę i popatrzeć gdzie kto stoi, do tego chłodna głowa. Takie cechy ma Stilić, Quintana, Kownacki. Nie są to wielcy piłkarze i za granicą przepadliby, skoro Wolski i Zieliński sb nie radzą, to co dopiero oni, ale na polską ligę to gwiazdy.
user24
Zarejestrowany od: 1335 dni
Ilość komentarzy: 850
Oceny: +833
31.08.2014 / 20:06:51
i tak siegną po mistrzostwo, bo kto jak nie Legia?
31.08.2014 / 19:57:04
Ten mecz to zawsze pewniak od kiedy pamiętam to Podbeskidzie zawsze wygrywało u siebie z Legią i nie inaczej było tym razem i znowu udało mi się dzięki nim kase wygrać ; )
Różyk
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +29
01.09.2014 / 01:46:30
Kiepską pamięć masz, bo w zeszłym sezonie było "Grajcie na Wawrzyniaka. On jest cienki" i się skończyło 2-1 dla przyjezdnych;P
Oceny: +780
Manchester City Anglia Bayern Monachium Juventus Turyn Wisła Kraków Polska FC Barcelona Hiszpania
31.08.2014 / 20:26:48
Jak się ogląda mecz Wisły, a następnego dnia Kolejorza to aż mi się nie dobrze robi jak widzę w jaki sposób vice mistrz się kompromituje. Coś przeczuwam że jak Wisła będzie dalej trzymać poziom to mistrzostwo jest ich.
ogladaczlfc
Zarejestrowany od: 1051 dni
Ilość komentarzy: 866
Oceny: +4685
Liverpool FC
31.08.2014 / 18:37:52
dobry jest ten Sa! czemu Berg go nie wystawia?
TheDymeR
Oceny: +348
31.08.2014 / 20:13:24
Musiałby zdjąć Dudę, albo Radovića, czyli kogoś z dwóch najlepszych graczy ofensywnych, Żyro, który też ma świetną formę, albo Kucharczyka, również prezentującego się z bardzo dobrej strony. Nie ma miejsca dla Sa obecnie, tak samo dla Sagana. Tak samo Kosecki. Ofensywna czwórka Legii jest obecnie nie do ruszenia. Sa mógłby wejść na gonienie wyniku za Jodłowca, Brzyskiego bądź Brozia, ale mimo to Berg jak już to wpuszcza Sagana.
GoczPL
Ilość komentarzy: 217
Oceny: +470
Manchester United
31.08.2014 / 18:32:32
Oglądam mecz gwiazdy TVP - TVN i poziom porównywalny.
Oceny: +592
Belgia Barcelona Arsenal Londyn Liverpool FC Southampton FC Everton Tottenham Hotspur Manchester City Leeds United AFC Leicester City FC
31.08.2014 / 17:48:19
Dokadnie przyjacielu. Jazda jazda jazda ... !!!!!!!!!!!!!! A już za 3 tygodnie "ugościmy ich przy Reymonta. WSZYSCY NA R22 !!!
Ojrzyński robi niezłą robotę
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Podbeskidzie - Legia Warszawa 31.08.2014 wynik: 2:1 z dnia 31.08.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.