Dobry mecz Milanu z niezłym przeciwnikiem , może być dobry sezon
Ilość komentarzy: 176
Oceny: +1083
AC Milan Jagiellonia Białystok Real Madryt
31.08.2014 / 20:30:10
Oglądając mecze Milanu w okresie nie wyglądało to zbyt obiecująco, ale to co dziś zobaczyłem było dobre, oby tak dalej.
Bo Milan ma dobrych piłkarzy i Pipo ma wizję to poukładać.
Tylko jedyne co mnie boli to sprzedanie Balotellego...
sebastek888
Zarejestrowany od: 1422 dni
Ilość komentarzy: 112
Oceny: +1661
AC Milan
31.08.2014 / 20:19:07
Jako kibic Milanu apeluję, aby entuzjazm nie był aż tak wysoki.
To, że wygraliśmy jeden mecz, nic jeszcze nie znaczy, ale projekt Inzaghiego może wypalić :)
Mamy tyle samo zwycięstw co w pięciu pierwszych meczach zeszłego sezonu, wiec nie ma źle :)
Adamken
Zarejestrowany od: 1398 dni
Ilość komentarzy: 545
Oceny: +9685
AC Milan Polska
31.08.2014 / 20:16:17
Dobre rozpoczęcie sezonu w wykoniu Milanu :) Gra do 3:0 wyglądała przyzwoicie, jednak później coś się zepsuło i dali się zepchnąć do obrony. Karny kontrowersyjny, ale Lazio też miało swojego, którego nie potrafili wykorzystać. Pippo Inzaghi może okazać się dobrym wyborem na szkoleniowca, ale zobaczymy co Milan pokaże w następnych kolejkach :) Jednak oczywiście mam nadzieję, że to będzie udany sezon, a przynajmniej lepszy od poprzedniego :)
cycolandia
Zarejestrowany od: 1231 dni
Ilość komentarzy: 590
Oceny: +3643
Wisła Kraków FC Barcelona Stomil Olsztyn
31.08.2014 / 20:09:55
niezły mecz i sezon zapowiada się dla Milanu nieźle czyżby powrót do Champion League?
lolekk
Zarejestrowany od: 995 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +1026
31.08.2014 / 20:04:46
Haters ? :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Lazio Rzym 31.08.2014 wynik: 3:1 z dnia 31.08.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.