Pamiętajcie że to jest tylko Macedonia z którą Polacy wygrali ostatnio 4-1.
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +932
Manchester United
09.09.2014 / 08:00:11
widać że Vincente Del Bosque uczy się na błędach, i odrazu odświeżył skład. Zakapiorów odstawił wstawił młodych żadnych wygranej.
09.09.2014 / 10:54:19
Ta super w środek, najlepszy jaki widziałem...
Songo1908
Zarejestrowany od: 1126 dni
Ilość komentarzy: 166
Oceny: +75
Wisła Kraków ŁKS Łódź Real Madryt Hiszpania
09.09.2014 / 03:29:40
Pieknie! :) i tak ma byc Wielka HISZPANIO!!! :)
/ -14
chcialbym zeby iedys ramos zagral w ataku. Ma swietna zwrotnosc i technike. zajebiste uderzenie z glowy i rownie dobre z prawej nogi. W obronie ostatnio ponizej swojego poziomu:(
BarcaFan92
Zarejestrowany od: 1000 dni
Ilość komentarzy: 78
Oceny: +863
08.09.2014 / 23:55:49
Karne w wykonaniu Ramosa ,są nieziemsko pewne a przy tym efektowne .Naprawde zimna krew to mało powiedziane.Świetny mecz Alby .Mam nadzieje ,że w całym sezonie utrzyma dyspozycje.
/ -34
Ramos powinien dostac zolta kartke ze wykonanie tego karnego. Co to za cioty ci hiszpanie ze tak strzelaja karnego? takim hamstwem musza przechylic szale na swoja strone bo inaczej nie potrafia.
BarcaFan92
Oceny: +863
09.09.2014 / 00:07:27
Dlaczego niby Sergio miałby zostać ukarany.Dodam ,że w żadnym wypadku ,nie jest to lekceważenie przeciwnika.Poza tym trochę szacunku z twojej strony nikomu by nie zaszkodziło,tym bardziej ,że jesteś anonimowy.Ps nie lubię się czepiać ,ale "Chamstwo" jak już.
BarcaFan92
Oceny: +863
09.09.2014 / 00:02:56
Dziwi mnie twój post.Dlaczego niby Sergio ma być ukarany?!.Oczywiście zapewne sądzisz, że jest to lekceważenie przeciwnika...nic z tych rzeczy.Troszkę szacunku z twojej strony nikomu by nie zaszkodziło,tym bardziej ,że jesteś anonimowy.Poza tym ,nie lubię się czepiać ,ale "Chamstwo" jak już.
Piękna akcja przy golu na 2-0!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Hiszpania - Macedonia 08.09.2014 wynik: 5:1 z dnia 08.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.