Ilość komentarzy: 15
Oceny: -11
Argentyna Newcastle United Leeds United AFC Queens Park Rangers FC Bradford City AFC Port Vale FC Borussia Dortmund Inter Mediolan Włochy Polska
14.09.2014 / 12:59:40
Zawiszo dzięki za walkę, bezcenne było zobaczyć jak wiślacy mieli kupę w majtkach przy 2:1
murzyn3214567
Zarejestrowany od: 961 dni
Ilość komentarzy: 96
Oceny: +418
Polska Atlético Madryt
13.09.2014 / 13:11:51
CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY 5 LIGA DLA ZAWISZY!!!
Brawo !
Brożek, możesz się przez cały mecz opierdalać i zdobyć jedną taką bramkę, a ja ci wszystko wybaczę. Bramka po prostu genialna i prosze mi nie mówić, że chciał podawac ;D.
Mecz był na remis, Stępiński dał dobrą zmianę, Sarki dwie asysty. Po pierwszych 15-stu minutach bramka dla Zawiszy cały czas wisiała w powietru. Chwała dla Wisły za to, że się podnieśli. I nawet Smuda przeprowadził zmianę "już" w 60 minucie. Niespotykane :D
13.09.2014 / 01:26:19
Trener Zawiszy to powinien furmankę ciągnąć,a nie zespoły polskiej ekstraklasy.
13.09.2014 / 09:54:19
To prawda, szacunek ale wydaje mi się, że chciał podawać do Boguskiego. ;)
12.09.2014 / 22:23:35
I właśnie o to chodzi tak powinna grać Biała Gwiazda.Pamiętam jak kiedyś tak samo jak dziś tylko było 2 obcokrajowców w składzie ( Uchei Cantoro) I też wisła wygrywała mecz za meczem nie trzeba wcale mieć dużych pieniędzy na nasza podworkowa ligę
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 973 dni
Ilość komentarzy: 1147
Oceny: +7553
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
12.09.2014 / 22:03:45
Brawo panowie !
Jest korzystny wynik i podtrzymanie passy przed Legią, a to da chłopakom pewność siebie. Jazda, Jazda Biała Gwiazda !
NEON21
12.09.2014 / 22:14:11
Siemka, jeśli jesteś wiślakiem to ustaw w ustawieniach Wisłę jako drugi klub. Musimy wyprzedzić Bayern ;D
12.09.2014 / 21:35:59
ale bramka brozka hahaha super bramka i znow super mecz w wyk. WISEŁKI jazda jazda jazda,,,, czas na warsafskom tirowke
micoud20
Zarejestrowany od: 953 dni
Ilość komentarzy: 28
Oceny: +214
Hutnik Kraków
12.09.2014 / 21:32:44
Panowie i panie za tydzień szlagier naszej ligi, mam nadzieję że nie zakodują bo śmiem twierdzić że mistrzostwo rozstrzygnie się pomiędzy Wisłą i Legią:)
RvP21
Zarejestrowany od: 932 dni
Ilość komentarzy: 122
Oceny: +356
Manchester United
12.09.2014 / 21:03:25
Stępiński ma duży talent, ważne żeby dużo grał.
12.09.2014 / 20:31:05
To co zrobił Brożek przy golu to było genialne! Szkoda że na tych powtórkach tego nie widać
CrystalPalace
Zarejestrowany od: 945 dni
Ilość komentarzy: 237
Oceny: +1748
Argentyna Boliwia Chile Kolumbia Ekwador Everton Crystal Palace FC PSG Paragwaj Peru
12.09.2014 / 20:08:57
WISŁA na fali pogrąża rywali !!!!!!!!!!!! Dzisiaj troszkę inaczej ale 3 pkt jadą pod WAWEL!!! Teraz dopiero będzie ZWYCIĘSTWO!!!!!! Wszyscy w niedzielę na LIDERA!!!!!!!! LIDERA MAMY ZA CH.. GO NIE ODDAMY!!!!!! WISŁAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))
12.09.2014 / 20:08:38
ciężko ocenić ten mecz dla wisły niby atakowali a 2 bramki dostali widać że bez Głowackiego, defensywa białej wygląda krucho, ale o dziwo zaskoczył mnie Smuda... w końcu zrobił zmiany wcześniej i w dodatku wiele dały zespołowi
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1126 dni
Ilość komentarzy: 5114
Oceny: +31625
12.09.2014 / 20:11:32
głowa złapał w ostatnim meczu żółtą i nie mógł grać ale myślę że złapał ją dlatego by był pewien gry w meczu przeciwko legi
cycolandia
12.09.2014 / 20:18:48
wiem dlaczego on nie grał, ale oby miał jak najmniej indywidualnych kar bo CZEKAJ to porażka lepiej było nam wstawić do podstawowego składu Guzmics-a
12.09.2014 / 20:31:34
Każdy WIŚLAK CHCIAŁBY żeby GŁOWA BYŁ WIECZNY!
Kossa16
Ilość komentarzy: 42
Oceny: +925
12.09.2014 / 20:04:26
Gra może nie rewelacyjna, ale liczy sie wynik. Wisła wziąż niepokonana i na pozycji LIDERA! Oby tak samo było po meczu z Legią za tydzień. Komplet widzów będzie na 100%, więc piłkarze nie mogą nas zawieść :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 12.09.2014 wynik: 2:4 z dnia 12.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.