Ilość komentarzy: 340
Oceny: +4266
Arsenal Londyn AS Monaco
15.09.2014 / 15:58:22
Fantastyczny mecz. Było praktycznie wszystko- dramaturgia, emocje do samego końca, piękne gole ( szczególnie ta Meneza) w dodatku dwie czerwone kartki. Aczkolwiek był to bardzo słaby mecz lopeza, ale świetny Meneza. Szkoda tylko, że torres nie zagrał, napewno pokazałby klasę :)
ad_riann
Zarejestrowany od: 1642 dni
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32126
15.09.2014 / 15:46:59
Serie A moim zdaniem jest nudna, ale takie mecze pokazują, że jednak się coś tam dzieje :D
Oceny: +2266
Colo-Colo Arsenal Londyn West Bromwich Albion Anglia PSG Francja AC Milan Juventus Turyn Torino Włochy
15.09.2014 / 12:20:15
Mecz jak w hokeju! Lopez coś w Milanie nie za bardzo. Zawalił 2 bramki.
Lechu4444
Zarejestrowany od: 1643 dni
Ilość komentarzy: 3143
Oceny: +13764
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
15.09.2014 / 12:51:35
Lopez wpuścił Boruca, ale jego vis-a-vi też nie grał jakoś porywająco 5 bramek wpuścił z czego ostatnia to popis jego umiejętności dać się obiec napastnikowi mając do dyspozycji ręce. Ogólnie kiepski mecz bramkarzy, co oczywiście nie przekreśla zasług strzelców. :)
MAKUMBA
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +288
AC Milan Lech Poznań
15.09.2014 / 10:51:38
Kazdy kibic pilki noznej znalazl by w tym meczu cos dla sb co mu sie by podobalo byly bramki kartki przewroty akcji i sytuacji podbramkowych ;) Brawo dla milanu drugi mecz drugie zwyciestwo ;)
duki
Zarejestrowany od: 1610 dni
Ilość komentarzy: 742
Oceny: +1632
Bayern Monachium AC Milan
15.09.2014 / 10:49:22
Mam nadzieje ze wracamy do Gry. za duzo bramek straconych,szkoda jeszcze Lopez Zawalił. Ale Menez Mistrzostwo.
danio1012
Zarejestrowany od: 1453 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +69
15.09.2014 / 09:16:07
Menez świetnie zastapił Balotelliego i wpasował się w taktykę Milanu . Okazuje sie że nawet lepiej pasuje do ich sposobu i filozofii gry . Brawo ! :)
droll2014
Zarejestrowany od: 1055 dni
Ilość komentarzy: 305
Oceny: +559
PSG Francja AC Milan Polska
15.09.2014 / 07:14:43
Gol Meneza na 3:5 to prawdziwe "dwa w jednym", i majstersztyk i curiosum.Obrońcy Parmy z pewnością dostali ochrzan od Donadoniego za tę sytuację.Milan powolutku wraca do swojej dawnej wielkości,ale jest jeszcze wiele do poprawienia w grze tej drużyny.Przed Inzaghim i zawodnikami jest dużo pracy.
banan666
Zarejestrowany od: 937 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +304
Chelsea Londyn Bayern Monachium AC Milan Arka Gdynia FC Barcelona
15.09.2014 / 06:58:34
Normalnie kuriozum :) Czwarta bramka dla Parmy i piąta dla Milanu to straszny gruz obrońców. Mam nadzieję że Milan wraca na właściwe tory, bo Pippo ten ich atak jakoś poskłada, ale z tą obroną na mistrza nie ma co liczyć...
droll2014
Oceny: +559
15.09.2014 / 07:20:33
Masz rację.Obrona to pięta achillesowa Milanu. Inzhagi, jego asystenci oraz sami zawodnicy muszą ostro wziąć się do pracy.
15.09.2014 / 06:06:03
Masakra co za mecz, można powiedzieć 'mecz błędów', ale tu było wszystko, piękna bramka, śmieszna bramka, dwa czerwa.
/ -23
Gol Meneza to majstersztyk, ale reszta to kopanina. Bramki tylko po wrzutkach, na dodatek tragiczne błędy obrońców z obu stron. Chyba już tylko Juventus może pokazywać się w Europie. Gdzie są te wielkie kluby jak Milan, Inter, Lazio? Żaden nie wyszedłby z grupy LM. Włoska liga padła na ryj.
yourshadou
Zarejestrowany od: 965 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +3
Inter Mediolan
15.09.2014 / 19:20:11
Nie wiem czy oglądałeś mecz Interu, ale było 7:0. Ok. Niby z Sassulo, ale to jak grali Il Serpente nazwać można by było (nie chce przesadzić, ponieważ rozgrywanie poprzez górną piłkę mocno kulało) nazwać "klasą światową". Ogólnie Mediolan zniszczył przeciwników w 2 kolejce. Pozdrawiam kibiców Milanu oraz ukochanego Interu i czekam na derby :)

14.09.2014 / 23:29:12
2 brama Meneza - arcydzieło. Od razu skojarzyło mi się to z Inzaghim i jego nieprzewidywalnością
/ -12
Ja mam wrażenie że liga włoska straciła na wartości :) ale może mi się tylko wydaje
Legia Śląsk 4:3
A to że poziom ekstraklasy to dno jest dokładnie takim samym dokładnym stwierdzeniem że Seria A w ciagu 15 lat z 2 ligi świata stoczyła się strasznie w dół i w tej chwili jest na poziomie ligi francuskiej daleko daleko z tyłu za bundesligą bądź ligą angielską czy hiszpańską
Miros22
Oceny: +51
14.09.2014 / 23:22:10
Takie mecze chce się oglądać po kilka razy. Niczego nie brakowało a wisienką na torcie gol Meneza na 3:5.
Bravo Milan!!!
zZzenek
Zarejestrowany od: 1201 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +378
Arsenal Londyn Eintracht Frankfurt AC Milan Sampdoria Włochy Lech Poznań Pogoń Szczecin Polska Porto Real Madryt
14.09.2014 / 23:17:01
Chyba najlepszy mecz jaki w życiu widziałem. Bramki Meneza jeszcze nie mogę ogarnąć. FORZA ACM
KaczyWWA
Zarejestrowany od: 1322 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +307
Arsenal Londyn PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn ADO Den Haag Legia Warszawa Pogoń Szczecin Polska Real Madryt Zagłębie Sosnowiec
14.09.2014 / 23:16:48
Trener nie mówił, że do bramkarza nie podaje się w światło bramki? :p Mecz emocjonujący. Trafienie Meneza wisienką na torcie. Doskonale wykorzystał błąd defensorów.
Brodziol
Ilość komentarzy: 78
Oceny: +277
AC Milan
14.09.2014 / 23:14:03
Najlepszy mecz tego roku kalendarzowego. Było wszystko. Emocje, zwroty akcji oraz dużo goli z czego gol Meneza fenomenalny jak i babol bramkarza gości.
b1ue
Zarejestrowany od: 1589 dni
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +1346
14.09.2014 / 23:13:58
nietypowy wynik jak na ligę włoską ale cieszy wygrana milanu :)
Milanista94
Zarejestrowany od: 1394 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +287
14.09.2014 / 23:13:00
Cóż za emocje, cóż za walka! Jeden z najlepszych meczów, jakie widziałem.
14.09.2014 / 23:09:57
W tym meczu było wszystko - ładne bramki, czerwone kartki, samobój - krótko mówiąc niesamowite emocje! :) I oczywiście cieszą kolejne 3 punkty na koncie Milanu :)
Whoops
Zarejestrowany od: 1347 dni
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +149
AC Milan
14.09.2014 / 23:09:54
Niesamowite spotkanie, nie moglem oderwac oczu od monitora. Bramka Meneza - cos niesamowitego.
FORZA MILAN
bulka123
14.09.2014 / 23:03:14
meczyk zajebisty :D i zdecydowanie najlepszy mecz weekendu
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Parma - AC Milan 14.09.2014 wynik: 4:5 z dnia 14.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.