Ilość komentarzy: 3594
Oceny: +20134
Manchester United
17.09.2014 / 19:18:23
Brawa dla Grekow. Jednak nie bez powodu rok temu wygrali pierwszy mecz z United, potwierdzajac tylko, ze tamte zwyciestwo nie bylo niespodzianka, tylko naprawde jest to niezla druzyna, ktorej topowe druzyny nie powinny lekcewazyc. Do tego przed sezonem wrocil do Arsenalu ich motor napedowy Joel Campbell.

Podobna sytuacja do Basel, ktore tez w sezonie 11/12 pokonalo United w grupie, by 2 lata pozniej dokonac tej samej sztuki w starciu z Chelsea.
bar19lapan
Zarejestrowany od: 1554 dni
Ilość komentarzy: 145
Oceny: +186
Chelsea Londyn Watford FC Wisła Kraków Polska Deportivo La Coruña
17.09.2014 / 18:34:14
zawsze lubiałem olympiacos fajnie by było aby zagrali w 1/8 finału ;)
Remady96
Zarejestrowany od: 1645 dni
Ilość komentarzy: 301
Oceny: +1886
Atlético Madryt
17.09.2014 / 18:14:23
Aż mi się żal robi jak widzę komentarze, że to słabe Atletico nie z tamtego sezonu. Po jednym przegranym meczu, widzę, że wszyscy zapomnieli, że zdążyli już 2 razy pokonać Real obecnym składem. Jesteście śmieszni. Jeszcze się zdziwicie, tyle wam powiem. Po jednym meczu fazy grupowej oceniacie to jak pokażą się w obrębie całego sezonu. Śmiać się chce jak się czyta takie komentarze tych "znawców piłki". Aupa Atleti!
Oceny: +3659
Manchester City AS Roma Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska Benfica Lizbona FC Barcelona
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
17.09.2014 / 14:41:39
W Pireusie traciły punkty nie takie zespoły jak Atletico. Poza tym kto spodziewał się wygranej Atletico? Nie róbcie jaj. Dla mnie, jeśli Atletico zakończy w pierwszej trójce ligi hiszpańskiej w tym sezonie, to będzie sukces. Wg mnie opyka ich taka Sevilla, Villareal czy Sociedad. Nie mają Diego, Mandżukić na pewno tyle bramek nie strzeli, a przypomnę, że zespół z Madrytu wygrywał wiele meczów różnicą jednej bramki na sporym farcie. W tym sezonie to się nie wydarzy, bo nie mają tak bramkostrzelnego napastnika, to po 1, a po drugie ci piłkarze zagrali zeszły sezon na 110% swoich umiejętności.
Cieszy bramka Afellaya, to był świetny piłkarz, dziwiłem się gdzie zaginął.
Remady96
17.09.2014 / 18:45:15
"Opyka ich taka Sevilla, Villareal czy Sociedad" gościu nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Ograli 2 razy Real to i z nimi sobie poradzą już ty być o to spokojny. Obejrzałeś skrót meczu i filozofujesz. Szkoda mi takich ludzi co po jeden porażce wymądrzają się ponad wszystkich które to miejsce zajmą i kto ich "opyka". A Mandżukić? Od 4 minuty latał ze złamanym nosem (oficjalne informacje) i do tego strzelił bramkę, mało? Większość zawodników BBVA już dawno by siedziała na ławce zamiast grać. A słaby mecz obrony? No pewnie, każdemu się zdarza, ale ten mecz w obrębie tego co robią przez wszystkie inne mecze to pikuś. Na siłe chcesz wyciągać plusy swoimi "mądrymi rozmyśleniami" ale ci to nie wychodzi. Wypowiadaj się na tematy na które masz pojęcie jakiś a nie na takie gdzie jest ono równe zeru.
17.09.2014 / 14:05:14
a tu prosze jakie wynik, nie spodziewalem sie.
RW7
Zarejestrowany od: 1167 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: +15
17.09.2014 / 12:20:53
/ -11
Brawo Olimpiakos i gdzie wielkie Atletico co wielkie G zagrało xD ale co ich osimieszył Olimp to osiemszył xD
patrykzmc2000
Zarejestrowany od: 1220 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +364
Brazylia Chile
17.09.2014 / 10:38:35
ostatnio komrntatorzy na meczu Real-Atletico mówili że Miranda-Godin to najlepsza para stoperów na świecie po obejrzeniu tego mam co do tego wielkie wątpliwości :P VeB!!!
Duelek21
Zarejestrowany od: 1091 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +564
17.09.2014 / 08:44:11
serio myslicie ,że w tym roku atletico dojdzie tak daleko ? dobry sezon po prostu :)
WchodzęDoGry
Ilość komentarzy: 171
Oceny: +2442
Manchester United Polska
17.09.2014 / 07:37:46
Niespodzianka- na pewno, ale nie sensacja. Olympiakos jest silną drużyną, o czym nas przekonuje od paru lat występując regularnie w LM. A co mogę jeszcze napisać o meczu? Piękna bramka na 1:0 i znakomity występ Affelaya- mam nadzieję, że w następnym sezonie wróci do Katalonii. :)
17.09.2014 / 00:00:10
Słaby mecz w obronie atletico może ich trochę zlekceważyli ale spokojnie to dopiero 1 kolejka coś czuje że siebie będzie pogrom
KarasMaster
Ilość komentarzy: 97
Oceny: +1600
Chelsea Londyn Leicester City FC
16.09.2014 / 23:14:27
Brak Courtoisa dal sie we znaki. Obrona TRAGICZNA- 3 bardzo łatwe bramki, ciekawe jak bedzie wyglądała batalia z Juventusem.
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1479 dni
Ilość komentarzy: 927
Oceny: +9820
Górnik Zabrze
16.09.2014 / 23:11:01
Największa niespodzianka dzisiejszego dnia...
Klasa światowa
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1316 dni
Ilość komentarzy: 4426
Oceny: +73835
16.09.2014 / 22:38:10
Rok temu nie przegrali żadnego meczu, oprócz finału.. teraz przegrywają na starcie.
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1125 dni
Ilość komentarzy: 5112
Oceny: +31621
Wisła Kraków Polska Real Madryt
16.09.2014 / 22:42:57
to może chcą odwrócić sytuację przegrywając tylko pierwszy mecz :)
Atletico nie rób wstydu, weź wygraj :P
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympiakos Pireus - Atlético Madryt 16.09.2014 wynik: 3:2 z dnia 16.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.