Zarejestrowany od: 978 dni
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +9
20.09.2014 / 10:19:15
Aby tak dalej. Znowu dobry początek w Lidze mistrzów. Aby i koniec był taki jak w sezonie 2013/14 HALAMADRID!!!!!!!!1
20.09.2014 / 10:17:46
Bardzo miłe słowa w stronę Realu kolego (chociaż jesteś kibicem barcelony)
Gimbownik
Zarejestrowany od: 1124 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +182
17.09.2014 / 20:19:42
Miłe słowa ze strony kibica Barcy w stronę Realu. Dostajesz plusa ;)
Dobry mecz chociaż więcej się spodziewałem po Ronaldo ;(
Basel zagrało na prawde dobry mecz lecz z takim przeciwnikem jak Real to jeszcze za mało.
madristas450
Zarejestrowany od: 985 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: -80
17.09.2014 / 15:32:22
To jest Real z poprzedniego sezonu.BRAWO!!
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
17.09.2014 / 14:26:12
Basel zagrało dobry mecz, Real jednak lepszy. Basel zepsuło ze 3 genialne sytuacje na gola. Wcale nie musiałbyć taki pogrom. Lewandowski mógłby spokojnie grać zamiast Benzemu w Realu. Jest dużo lepszy.
duki
Zarejestrowany od: 1671 dni
Ilość komentarzy: 746
Oceny: +1642
Bayern Monachium AC Milan
17.09.2014 / 14:10:15
Benzema strzela :) Ronaldo wyraznie szukał go przez cały macz.
17.09.2014 / 14:49:08
No wiesz, oni woleli Di Marię i wiedzą, że po części to przez niego Angel odszedł
duki
17.09.2014 / 14:11:36
Karim jak strzelił tez nie cieszono sie zbytnio a Rodriguez dobił po jego strzale a wszyscy chcieli zeby sie odblokował.
/ -96
no kurwa.bo nie wytrzymam zaraz.przed meczem pisałem ,że jak real wygra z basel to bedzie podnieta kibiców realu i sie nie myliłem.hala dzieci atakują!!!!!!patrzac na to że real grał ze słabiutkim basel gdzie po poprzednim sezonie odeszło 3 kluczowych zawodników i dwóch najlepszych zawodników ma kontuzje to rzęczywiście jest sie czym podniecać !!!!mimo że basel grało bez kluczowych zawodników to i tak stwarzali sobie sytuacje pod bramką ikera,a nawet jedną strzelili.po wczorajszej grze w obronie realu musze stwierdzić ,żę real zagra znowu pierwszy lepszy mecz z dobrym zespołem i bedzie wjeb!!!!niech kibice realu nie zapominają,że real teraz jedzie na wyjazd do deportivo!!!!!
Pele 10
Zarejestrowany od: 1047 dni
Ilość komentarzy: 101
Oceny: +478
Chelsea Londyn
17.09.2014 / 19:43:24
Twój United też daleko nie zajdzie, max półfinał ćwoku :P United zeszło na psy,tak pościągało bardzo dobrych ale i tak rozczaruje tak jak barbielona -,- Wierny kibic Realu ^^
No no, Madrid...
Pierwszy gol trochę szczęśliwie bo od Suchego, potem coś pięknego w wykonaniu Modric'a i Bale'a. Jestem "wrogiem" Realu ale muszę przyznać że skubaniec potrafi nie tyle wnosić coś do gry, ale czasami nawet przysłaniać Ronaldo swoimi umiejętnościami. No potem jak poszli za falą...

Fajny meczyk, jakieś urozmaicenie dla fanów Realu po ostatnich porażkach.
17.09.2014 / 15:09:20
Bale zagrał średnio tylko strzelił ładną bramkę,za to James i Modrić zagrali wysmienicie ;)
16.09.2014 / 23:01:00
To Real byl w tym meczu taki dobry, czy Basel takie strasznie slabe? Pomyslec, ze jeszcze rok temu Szwajcarzy potrafili 2 razy pokonac Chelsea w grupie...
Cannibal
Zarejestrowany od: 1494 dni
Ilość komentarzy: 1182
Oceny: +6561
16.09.2014 / 23:02:28
zmiana trenera, odejście Salaha który był silnikiem w tych 2 meczach, i presja na Realu. To jest jednak SB a Real musiał ten mecz wygrać bo już sobie narobili wstydu w lidze.
16.09.2014 / 22:45:52
Ciekawy mecz , warto było oglądać po 2 nie udanych meczach i nareście Benzema na którego wszyscy chcieli grać :D
Matluk22
Zarejestrowany od: 1190 dni
Oceny: +46
Liverpool FC Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Real Madryt
16.09.2014 / 22:45:18
Najgorszy dzisiaj Benzema , mimo ładnej bramki . 3 gole w 18 meczach to troche za mało jak na napastnika Realu Madryt. Mam nadzieje że po tym meczu odblokuje się zarówno on jak i cała drużyna. Cieszy fakt że Kroos i James coraz lepiej rozumieją się z drużyną. Ciekawe jak to będzie wyglądać na tle lepszych przeciwników.
/ -17
a masz czym ?bo wątpię by jego matka zadowoliła się 5 cm :)
arantar
Zarejestrowany od: 1012 dni
Ilość komentarzy: 1458
Oceny: +8454
Leicester City FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Real Madryt
17.09.2014 / 13:45:03
patriota wiesz że wystarczy 5cm żeby zaspokoić kobietę ?? bo pierwsze 5cm pochwy jest najwrażliwsze tak jak pierwsze 5cm penisa :D
16.09.2014 / 22:40:48
Wreszcie jakiś dobry mecz Jamesa. Obejrzenie takiego meczu po dwóch porażkach w fatalnym stylu to jak zbawienie. Jak widać sprawdza się ustawienie 4-3-3. Benzema na ławę w meczu z Deportivo.
arantar
16.09.2014 / 22:37:21
zauważyłem że jak Real wygrywa wysoko np. 3:1 to zaczynają sie rozluźniać i robią czasami głupie błędy
Klasa światowa
RealowiecHM
Zarejestrowany od: 1375 dni
Ilość komentarzy: 4558
Oceny: +76675
16.09.2014 / 22:49:30
True. Zgodzę sie. Polska po 1-0 się rozluźnia .. a potem trzeba odrabiać straty.
japizgam
Ilość komentarzy: 72
Oceny: +534
Swansea City AFC Lech Poznań Polska Real Madryt Fortuna
16.09.2014 / 22:34:55
Naprawdę udany mecz Królewskich. Co prawda obrona Baselu obudziła się i nie pozwalała im na zdobywanie więcej bramek. Fajnie to się skończyło. Zdecydowanie na boisku najlepsi CR, Modrić, i Bale.
Oceny: -511
16.09.2014 / 22:34:40
/ -59
aj aj dorwali się jak szczerbaty na suchary pokonać słabszego k///a mać ale kozaki dno.
16.09.2014 / 22:29:37
Piękna asysta Modricia, piękna bramka Bale.
Bez niespodzianek :) Jak rok temu z Galatą
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - FC Basel 16.09.2014 wynik: 5:1 z dnia 16.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.