A podobno kupili Kroosa żeby asystował. A tu 8 goli i nic.
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +45
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City AS Monaco PSG Olympique Marsylia Bayern Monachium
22.09.2014 / 18:31:09
Świetny mecz !! Piękne bramki według mnie najpiękniej strzelali Hames i Chicharito. Mam też nadzieje że Ancelotti zdejmie Benzeme i wstawi Chicharito, jeżeli tak bd dalej strzelał to z pewnością bd to jeden z kluczowych zawodników Realu :)
/ -11
wyczuwam ból dupy visca dzieci............
/ -13
jedyne co wyczuwasz pedałku to tylko twoją dupa jak cię boli po tym jak cię twój stary wczoraj zapakował ogórem bez smarowania
havoc90
22.09.2014 / 19:53:02
,,pedałek'' to twoi ojcowie dali ci na imie jak cie znalezli na smietnisku smieciu
damian1298
Ilość komentarzy: 109
Oceny: +408
21.09.2014 / 15:39:46
No cóż, przepiękny gol Jamesa i Chicharito, cieszy mnie również dublet Bale i hat-trick Ronaldo.
Dzisiaj gra Barcelona, Levante jest w rozsypce w tym sezonie, myślę że to będzie również piękny mecz.
Ach, dla takich meczy warto oglądać piłkę nożną :d.
evuJ
Zarejestrowany od: 1177 dni
Ilość komentarzy: 194
Oceny: +1669
Liverpool FC Juventus Turyn Włochy Polska
21.09.2014 / 11:37:14
Piękne bramki, James zabłysnął formą z mundialu cudowny gol, mam nadzieję że będzie w czołówce strzelców bo strzela niesamowite budy :)
21.09.2014 / 09:31:27
to co robiło deprotivo w obronie to nie da sie tego opisać!!!!masakra!!!!żenada na najwyższym poziomie!!!!takich błedów w obronie to nawet u nas nawet w 1 lidze nie popełniają!!!!!nie mam pojecia jak oni awansowali do premiera division ,ale z taka grą to spadek murowany!!!!!
manutd1987
21.09.2014 / 09:23:55
mimo że nie kibicuje realowi i ich nie lubie to musze przyznac że wynik 2-8 robi wrażenie.ale trzeba przyznać że deportivo zagrało totalnie katastrofalny mecz . jak dla mnie to Chicharito powinien grać w pierwszym składzie za to drewno jakim jest benzema. javier zagrał naprawde dobry mecz .na minus zasługuje to że tak słaba drużyna jak deportivo strzeliła dwie bramki realowi!!!!!ofensywe to real ma znakomitą,ale obrona jest totalnie do bani.jeśłi deportivo strzela dwie bramki to to musi martwić kibiców realu!jeśli real zmieni personalia w obronie i kupi klasowych obrońców to bedzie to zespół nie do pokonania!!!!!!takie jest moje zdanie!!!!!
/ -53
pienknie real pyknoł deporto zarypiste triki dziś odwalił bejler po prostu pienknie a kris jakie petki walił po prostu zarypicha bardzo fajne a jamesik pienkne golasy hah po prostu majstersztyczek staką formom kothletiko na lajcie pojedziemy i opsramy im ryje że bendom rzygać cwele rypane jak real wygrał 8:2 to barca z 10:0 6x mesjasz 2x nayms 2x suares szkoda tylko tych dwuch straconych goli pewnie casilas ten cwel puścił je specjalnie bo jest posranym kretem pozdrawiam kibiców barcy i realu nie pozdrawiam athletiko bo to brutale zobaczcie jak pokazuje że można kibicować i barsie i realowi tym dwum klubom
21.09.2014 / 11:56:40
Chciał popełnić błąd w wyrazie "rzygać", ale jest takim ignorantem, że popełnił błąd w popełnieniu błędu! Hahahaha, brawo !
foczker
Zarejestrowany od: 1031 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +460
Lech Poznań FC Barcelona
20.09.2014 / 23:05:48
Bez obrazy, ale jak widzę komentarze typu "Real się w końcu odrodził" po wygranej z Deportivo to mi się banan na twarzy pojawia :D

20.09.2014 / 20:08:01
Polska-Niemcy w siatkówke na canale Sport1 program 724 o 20:15 to jest po niemiecku

Oceny: +3165
São Paulo Liverpool FC Newcastle United Manchester City Leicester City FC AFC Bournemouth AS Monaco PSG Olympique Marsylia Borussia Dortmund
/ -38
Ma Polsat Volleyball ja mam :) ... !!!LAMUSY!!!
Szantymen1234
Zarejestrowany od: 1043 dni
Ilość komentarzy: 379
Oceny: +2322
21.09.2014 / 18:34:43
A ja mam paszport Polsatu. I czym tu się chwalić?
bolo85
Ilość komentarzy: 1623
Oceny: +1965
20.09.2014 / 19:38:30
/ -12
Siema,ja tak na szybko. Wie ktos gdzie mozna oglądnąc mecz Polaków z Niemcami,bo wiekszosc tych pedałów wrzuca fałszywe linki.Pozdro
20.09.2014 / 19:25:44
Kto by się spodziewał, że Chicarito tak rozbłyśnie w Realu. Chyba pokazał Ancelottiemu, że może na niego liczyć ;)
okolioza77
Zarejestrowany od: 1466 dni
Ilość komentarzy: 796
Oceny: +4857
Juventus Turyn Polska
20.09.2014 / 19:18:22
Dobry wynik, ale wciąż jest za dużo miejsca między pomoca a obroną. Ale już raz pisałem, że pod koniec września Real będzie grał coraz lepiej. Myślę, że wraz z upływem kolejnych spotkan zobaczymy wreszcie stary, dobry Real z poprzedniego sezonu.
20.09.2014 / 19:11:37
Gratulacje dla Madrilenos. Teraz czas na Barce :))
20.09.2014 / 19:07:06
No z przykrością przyznaję, że to musiał być świetny mecz Realu... Brawo...
Matluk22
Zarejestrowany od: 1063 dni
Oceny: +29
Liverpool FC Wisła Kraków Real Madryt
20.09.2014 / 18:52:31
/ -11
Mam nadzieję że Ancelotti w końcu posadzi Benzemę na ławce. Jest bezproduktywny , to już lepiej grać z Ronaldo jako środkowym napastnikiem i dwoma DM Kroosem i Illarą .
Blanco007
20.09.2014 / 22:31:24
Ronaldo gdyby jeszcze grał to by się przydał ale niestety czas jest czasem, a Benz powinien posiedzieć na ławie następny mecz bo jeśli podstawowy napastnik nie strzela, a wchodzi zmiennik i potrafi dwie niczego sobie bramki strzelić to jest tu coś nie tak!
bonzo
Oceny: +764
21.09.2014 / 20:10:54
Czicza powinien popierdalać w podstawowym składzie a Benzi niech dba o ciepłotę ławki rezerwowej
20.09.2014 / 19:07:38
Benzema zaliczył dzisiaj 2 asysty, także nie wypadł źle;)
Oceny: +13361
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
20.09.2014 / 18:32:06
/ -30
Dlaczego Deportivo nie trafiło 3 bramki... bo Real nie trafił 9 :)
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 903 dni
Ilość komentarzy: 1073
Oceny: +7084
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
20.09.2014 / 18:28:34
Brawo Real ! Cieszy przede wszystkim dobra gra. Piękny gol Jamesa i piękne debiutanckie trafienie "Chicharito". Trzeba utrzymać formę i powtórzyć to w środę z Elche.
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1411 dni
Ilość komentarzy: 924
Oceny: +9808
Górnik Zabrze
20.09.2014 / 18:28:22
Patrząc na to, co się dzieje w zespole Realu to wydaje się, że żywot Benzemy może dobiec końca w Madrycie jeszcze tej zimy. ;)
japizgam
Ilość komentarzy: 72
Oceny: +535
Swansea City AFC Lech Poznań Polska Real Madryt Fortuna
20.09.2014 / 18:27:50
Tak narzekaliście na transfer Chicharito i teraz macie...
20.09.2014 / 18:24:30
Piękny wynik niezła gra ale najbardziej cieszy skutecznośc . Bramki Ronaldo z głowy , Jamesa i Chicharito ja nie mam pytań :-D
Ziemowit
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +364
20.09.2014 / 18:17:15
Świetny mecz Królewskich,bravo tyle bramek w jednym meczu WOW :) James bramka na poziomie klasy światowej,ta bramka pozostanie w mojej pamięci.Pajęczynka była :D Hala Madrit !
maestro3
Ilość komentarzy: 3500
Oceny: +19622
20.09.2014 / 18:16:31
Widze Deportivo wpierdol niczym Arsenal 3 sezony temu od United. Brawo Chicharito jak zwykle kiedy wchodzi z lawki to strzela jak na zawolanie. :D
ArturoJR44
Ilość komentarzy: 909
Oceny: +6608
20.09.2014 / 18:16:10
Illarra wszedł i wprowadził spokój na boisku,powinien dostać szansę w następnym meczu tak samo Isco :)
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1386 dni
Ilość komentarzy: 1361
Oceny: +6086
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
20.09.2014 / 18:14:14
nie jestem fanem real'u, nie wiem czemu nie przepadam za nimi, moze to przez polityke typu "11 gwiazdeczek na boisku", ale to co robi Ancelotti z nimi to jest majstersztyk. Brawo ekipa Realu, pelna dominacja dzis na boisku
Czaro199424rm
Zarejestrowany od: 1059 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: -117
20.09.2014 / 18:11:37
Sezonowców to ty sie w swojej Barce dociekaj wy nawet poprawnie o swojej druzynie się wypowiadac niepotraficie i co drugi wasz "kibic" hehe i tu mam największą polewkę każdy wynik to albo w necie albo w telegazecie widzi HEHE :)
20.09.2014 / 18:08:43
To Deportivo zagralo tragicznie. Takie bledy ze bania mała. Gole przyjmowali na spokoju ze az zal patrzec 0 walki.
20.09.2014 / 18:04:49
I Co asy gdzie się podziały hejty ze strony kibiców BARKI ???? REAL rozjebał system i pozamykał mordy wam hehe :D

Jak trafi sie porażka to jeden przez drugiego hejtuje... Prawda jest taka że jak sie ogląda mecz Barcelony to po pierwszej połowie można iść spać bo grają wkółko to samo że aż żygać się chce :D

Brawo Królewscy właśnie dlatego jestem dumny z bycia wiernym i odddanym kibicem REALU MADRYT i powiem tak po każdej porażce jest " Zajebisty RETURN czyli (Powrót) "
wer151
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +3686
20.09.2014 / 18:34:08
Brawo Real 4 kolejka a już 6 pkt:)

A tak na serio to Real dużo strzela ale też dużo traci. Całkowicie zasłużone zwycięstwo, lecz też nie podniecaj się bo kilka bramek padło po prostych błędach obrony bądź bramkarza. Ale ze 3 bramki to były na prawdę ładne.
NooGL3|R10
Zarejestrowany od: 1115 dni
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +244
Manchester United Juventus Turyn FC Barcelona
20.09.2014 / 18:20:10
Banda gwiazdeczek rozjebała spacerującego benjaminka. No nic tylko brawo bić :)
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1056 dni
Ilość komentarzy: 4735
Oceny: +29239
20.09.2014 / 18:03:26
takich błędów jakie robiło deportiwo przy stanie 4:1 to nawet u nas w ekstraklasie nie robią i w końcu gola strzelił chicharito i to nawet 2 benzema mimo że nie strzelił zaliczył 2 asysty tak samo Isco niestety Varane po raz kolejny pokazał że gra w powietrzu nie jest jego mocną stroną ale mam nadzieję że z meczu na mecz będzie grał co raz lepiej
pepe5564
Zarejestrowany od: 1506 dni
Ilość komentarzy: 40
Oceny: +237
Manchester United Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska FC Barcelona
20.09.2014 / 18:03:00
Jestem kibicem barcy ale gdy widze usmiech na twarzy Jamesa to przeżywam miłe chwile :)
madristas450
Zarejestrowany od: 857 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: -80
20.09.2014 / 18:01:23
Kolejny pogrom Realu oby tak dalej .Brawo Ronaldo za hat-tricka i brawo James za pięknego gola
LoveRealMadrydiRonaldo
Zarejestrowany od: 912 dni
Oceny: -2195
20.09.2014 / 18:00:51
/ -39
z taką formą skopiemy dupsko Barsie 5 do 0 brawo po Potrójną Koronę !!!!!
20.09.2014 / 18:03:57
/ -26
Czemu minusy rozgrzmociliśmy Deportimo wbijając im 8 bramek czy jakaś inna drużyna na świecie by powtórzyła wynik ? HM!
Arox
Zarejestrowany od: 1198 dni
Ilość komentarzy: 43
Oceny: +231
Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska FC Barcelona