Ilość komentarzy: 3045
Oceny: +13404
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
21.09.2014 / 00:29:12
Coś kiepsko z frekwencją w Poznaniu taki klub jak Lech powinien przyciągać komplet na stadion co tydzień może po obejrzeniu tego meczu kibice coś z tym zrobią. :)
21.09.2014 / 00:04:50
Rumak dostaje baty od byłych podopiecznych.
20.09.2014 / 23:18:41
Nie popisali się piłkarze Lecha!!! Jak można byłemu Trenerowi wpakować na furmankę 6 bramek na powrotną drogę do Bydgoszczy.
/ -76
Lechowi w końcu coś wyszło, teraz jego kibice wydziarają sobie wynik tego meczu na plecach i będą opowiadać swoim dzieciom, że byli prawie jak Legia 6:1 z Celticiem.
Zimek_PL
21.09.2014 / 10:17:36
Kolejny żenujący komentarz zdesperowanego kibica, który twierdzi, że jego klub jest najlepszy...
Kolejorz1922KKS
Zarejestrowany od: 1256 dni
Ilość komentarzy: 410
Oceny: +3728
Lech Poznań Cracovia
20.09.2014 / 22:59:02
Zapewniam, że żaden kibic Lecha nigdy nie pozazdrościłby tej kurwie wyników.

Z słabiutkim Celticiem 6:1, mhm. I tak nigdy nie dorównacie meczom z City, Juve, Bragą, Feyenorrdem, Deportivo, Nancy itd.
Iluminat
Zarejestrowany od: 1004 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +7
Legia Warszawa Znicz Pruszków
23.09.2014 / 16:14:51
Gdyby Andre nie dostał czerwonej kartki dostali byście baty od ekipa która ma na koncie 3 punkty po 8 meczach. haha! Zapraszamy do Warszawy 27.09 ;)
Chemica(L)
Ilość komentarzy: 18
Oceny: -18
20.09.2014 / 23:46:58
/ -24
Przecież z Deportivo i Nancy remis (też cienkie zespoły), Braga to kompromitacja w grze obronnej Lecha i odpadnięcie. Jedyne czym możecie się podniecać to City i Juve, aczkolwiek City leje ciepłym moczem na LE, a z Juve nie wygraliście. Poza tym macie tylko 6x mistrza (chociaż teraz to jesteście w sumie Amica Wronki i inaczej to sie powinno liczyć).
Do tego w czasie, kiedy my rozgramialiśmy "cieniutki" Celtic, wy przegrywaliście z Super zespołem Stjarnan. Więc wyniki to wy macie chujowe.
20.09.2014 / 23:51:58
Oczywiście, że Deportivo i Nancy to słabe zespoły, w końcu wśród takich zespołów jak Barcelona, Real, Sevilla, Valencia, PSG, Lyon, Marsylia czy Auxere zdołali zająć takie miejsce, żeby występować w pucharach. Braga to słaba gra obronna? Słabą gre obronną to miał Śląsk z Sevillą. My przegraliśmy 2:1 z finalistą tamtej edycji LE.

Wy za to będziecie się przez 10 lat podniecać, że pokonaliście Celtic, który od każdego zespołu lanie dostaje.
Chemica(L)
Oceny: -18
21.09.2014 / 11:48:45
/ -12
To sobie obejrz powtórki. Lech nie istniał z Bragą, więc nie masz się czym podniecać. Poza tym jeśli się chcesz wracać do historii, to może przypomnij co Lech (albo Amica, jak wolisz) zdobył w LM (albo w Pucharze Europy, też jak wolisz). Wiesz co? Gówno. Lech ani w historii ani w teraźniejszości nie ma co konkurować z Legią. Legia, Wisła, Widzew, Ruch, Górnik. Tylko te kluby moga historycznie rywalizować z Legią. A obecnie to sam widzisz. Tylko Legia w tamtym i w tym sezonie gra w Europejskich pucharach. A reszta odpada ze Stjaarnan, albo innymi Irtyszami Pawłodar. Pozdro
21.09.2014 / 12:43:50
Tamte kluby mogą konkurować z legią? Robicie z legii jakiś nie wiadomo jak wielki klub, a prawda jest taka, że został reaktywowany po wojnie przez komuchów i zawsze miał wszystko jak na tacy. Jebani złodzieje. Nawet teraz sędziów przekupujecie.
Szwejek
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +24
Legionovia Legionowo
20.09.2014 / 23:28:47
albo ze Stjarnan, Žalgiris Wilno, AIK Solna. Cięzko walczyć z potęgami i znanymi zespołami.
/ -17
Haha! 2 bramki stracone z zespołem, który w tym sezonie na 9 meczy zdobył 3 punkty i gra praktycznie bez obrony. BRAWO LECH! IDZIECIE NA MAJSTRA (grupy spadkowej)
Zimek_PL
21.09.2014 / 10:27:26
Powiedział ten, którego klub przegrał w superpucharze z Zawiszą 3:2... ŻENADA!
Chemica(L)
Oceny: -18
21.09.2014 / 11:43:19
/ -18
... Drugim składem. Poza tym ten mecz był dogadany. Za superpuchar dla Zawiszy przyjdzie Masłowski do Legii.
/ -15
Sami Polacy strzelali bramki w tym meczu, nie ma co!
20.09.2014 / 22:50:22
Już nie pierdolcie... W 18 meczowej było 11 polaków. Mało wam? Lech jeszcze niedawno wyszedł w podstawowym składzie z 7 wychowankami.

Nie macie się do czego przyczepiać to przyczepiacie się do nazwisk, a jak Lechia ściągnęła w tym okienku sam szrot zagraniczny i kilku polaków to każdy się zachwycał. Hipokryzm.
Prawie jak Real ;)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 20.09.2014 wynik: 6:2 z dnia 20.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.