Ilość komentarzy: 122
Oceny: +311
Arsenal Londyn Manchester City Bayern Monachium Lech Poznań Polska FC Barcelona
22.09.2014 / 17:27:09
Az zal mi się zrobiło Franka , jak trafił gola to wygladal jakby mial sie poplakac , no ale coz kibice nie wygwizdywali legendy . Szacun dla kibiców . Teraz Chelsea puka sie po glowie dlaczego go sprzedawali .
gieras
Ilość komentarzy: 101
Oceny: +1833
Chelsea Londyn Manchester United Everton Valencia Real Madryt Atlético Madryt
22.09.2014 / 10:29:15
Zachowanie kibiców Chelsea wobec Lampsa było niesamowite. Jak dla mnie mógłby strzelić nawet hattricka- złego słowa o nim nie powiem. To legenda klubu a teraz wykonuje tylko swoją robotę. Mimo wszystko serce się kraja widząc go w przeciwnej drużynie. Ale cóż... takie życie :D
22.09.2014 / 09:49:18
sporna sytuacja , ale wydaje mi sie jednak że w 35 min karny na Dżeko ! ja bym gwizdnął , dla mnie ewidentny atak na nogi .
22.09.2014 / 04:59:25
3.25 ... nie rozumiem zachowania niektorych kibicow MC ja dostalem szlu w domu przy bramce na 1;1 a gosc w prawym gornym rogu bedac 8 metrow od cieszacych sie pilkarzy nawet nie bil brawo ,kurwa co za kibic
/ -19
dodam jeszcze, ze Costa to burak, prostak i prowokator.
Cannibal
Zarejestrowany od: 1369 dni
Ilość komentarzy: 1182
Oceny: +6560
22.09.2014 / 02:01:42
dodaj jeszcze że Zabaleta zasługiwał na kartkę bo faulował. Buraku.
kibicxl
Zarejestrowany od: 1377 dni
Ilość komentarzy: 322
Oceny: +1739
22.09.2014 / 13:30:10
Na drugą zasłużył,ale ta pierwsza to żart. Costa to sie odbijał od Kompanego i Mangali jak kałczuk heh
haladzieci
21.09.2014 / 22:05:31
aż ciężo uwierzyć, że Franek strzela dla City gola. szkoda remisu, wiekszosc czasu przewazali, no ale trudno. trzeba wierzyć i walczyc dalej. jak mowilem, Chelsea zrobi wiele problemów w lidze..
21.09.2014 / 21:39:50
biedny Lampard, widać było po chłopie, że jest mu przykro po bramce. Po ostatnim gwizdku piękne zachowanie Franka oraz kibiców CFC, widać było po Franku rozczulenie na twarzy zwłaszcza po pomeczowej ciepłej rozmowie z Cechem... wielka legenda i profesjonalista.
21.09.2014 / 20:17:24
Smieszy mnie to wasze wyzywanie jestem za Liverpoolem I jest to dobra wiadomosc ze padl remis chociaz Liverpool gubi strasznie punkty. ..ale doceniam inne uzespoly I ich taktyki. ..sezon temu szydziliscie z Gerrard I murowania Mourinho. ..dzisiaj wam to kurwa przeszkadza a wtedy nie przeszkadzalo I wiele jeszcze innych sytuacji ktorch nie bede przypominal. ...dziecinada..uwielbiam lige angielska I kibicuje wszystkim zespolom q pucharach. .ale wiekszosc tutaj nie zna podstawowych wiadomosci na temat swoich teamow a czepiaja sie innych...zycze powodzenia YNWA
Ave Mourarz
Oceny: -94
21.09.2014 / 20:16:31
/ -25
Mourarz się po prosut przeliczył. Dobrze, że anty futbol nie wygrał.
21.09.2014 / 20:04:15
jak weszłem na livesports to mnie zaskoczył golem lamparda ale oddanie chelsea nadal ma nie zachował sie hamsko i się nie cieszył honor
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1413 dni
Ilość komentarzy: 924
Oceny: +9808
Górnik Zabrze
21.09.2014 / 20:03:10
Najwidoczniej na początku tego sezonu Chelsea mogła poskromić jedynie legenda... Chelsea... i dzięki temu, dzięki Lampardowi, The Blues stracili swoje pierwsze dwa punkty...
Ave Mourarz
Oceny: -94
21.09.2014 / 20:02:51
/ -11
Tak to jest, jak wjeżdża się autobusem na Etihad. City prawie w 10 wygrało z FC Mourarką.
bedboj
Zarejestrowany od: 1202 dni
Ilość komentarzy: 164
Oceny: +655
22.09.2014 / 15:08:13
zamknij ten tępy pysk gimbusie bo tylko tu jesteś w stanie przykozaczyć a w rzeczywistości to srasz w gacie, zdziwisz się kiedyś jak wkurwiony kibol chelsea przejedzie ci kosą po żebrach

/ -17
Brawo no i bardzo dobrze. Wróciła dawna Chelsea, która tylko murować potrafi. Brawo Mourarz ładnie ich ustawiłeś. City zniszczyło CFC w każdym elemencie. Pokazali im, jak się gra w piłkę. Już wiemy co robić będzie Mourarz, jak zakończy karierę trenerską. Będzie robił w murarce, a w CV napisze sobie, że murował w największych stadionach świata, Santiago Bernabeu, Camp Nou itd.
21.09.2014 / 19:48:34
Z całym szacunkiem, jako kibic Arsenalu uważam, że Mourinho to idiota... Po co on sprzedawał Lampard'a, może ma już trochę lat na karku, ale cały czas jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.
AmonCFC
Zarejestrowany od: 1363 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +548
Chelsea Londyn Sunderland
22.09.2014 / 13:48:41
No to za ile Mourinho sprzedał tego Lamparda?
dziurek
Zarejestrowany od: 991 dni
Ilość komentarzy: 809
Oceny: +5798
Liverpool FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt Śląsk Wrocław
21.09.2014 / 19:36:21
/ -25
Hahahaha upokorzył ich!!! nawet byli piłkarze mają ich w dupie nie dziwie się cfelsi lundyn !!
bedboj
Oceny: +655
22.09.2014 / 15:10:36
Rozprułbym ci bebechy i naszczał do środka!
dziurek
22.09.2014 / 20:03:01
Weź sie cieciu nie kompromituj publicznie dostałbys kopa w dupe i kopytami byś sie nakrył i nie fikaj czopie czym byś chciał lać 2 centymetrową fujarą 10 latka założ papierową torbe na łep idź skocz z mostu albo wygrzeb troche mózgu z worka przysypanego sieczką i do nauki podsawówka sie kłania Pederasto
Davidxd17
Zarejestrowany od: 1311 dni
Ilość komentarzy: 926
Oceny: +7494
Legia Warszawa Pogoń Szczecin Real Madryt
21.09.2014 / 19:32:35
Lampard należy ci się wieli szacunek i #Respect za twoje zachowanie po strzeleniu gola swojemu byłemu klubowi w którym byłeś legendą i zawsze nią pozostaniesz .
Pirosek
Zarejestrowany od: 1234 dni
Ilość komentarzy: 1130
Oceny: +4931
Borussia Dortmund Niemcy
21.09.2014 / 19:30:04
Co za idiota napisal ze Lampard ma w kontraktcie ze nie moze grac z Chelsea ?
gruntball
Zarejestrowany od: 1047 dni
Ilość komentarzy: 1412
Oceny: -758
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Zagłębie Lubin Polska Śląsk Wrocław
21.09.2014 / 19:21:46
Lampard - może i strzeliłeś gola Chelsea, ale dla mnie zawsze będziesz reprezentantem The Blues. Jebać sezonowców, którzy hejtują go za jednego gola strzelonego byłemu klubowi, po którym zachował się z klasą i nie okazywał radości. Mam prośbę do takich ludzi: przerzućcie się na inny klub i nie psujcie dobrego imienia fanom The Blues.
21.09.2014 / 19:20:23
Szacunek dla Lamparda za to, że nie okazywał zadowolenia z gola. Widać, że kocha Chelsea i i nic tego nie zmieni :)
szymi96messi
Zarejestrowany od: 1495 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +1875
21.09.2014 / 19:17:25
Lampard pokazał cwelsi i mou jaki błąd popełnili pozbywając się najwiekszej legendy klubu.
#RESPECT
Cannibal
21.09.2014 / 19:32:48
Najpierw obrażasz Chelsea a potem piszesz "respect"? Do kogo? Lampard kocha Chelsea i nie sądze żeby się ucieszył że masz "respect" do niego a do Chelsea nie. Pierdol się gimbusie.
Citizen
Zarejestrowany od: 1057 dni
Ilość komentarzy: 901
Oceny: +10051
Manchester City Polska
21.09.2014 / 19:13:27
W sumie dobrze, ale jest niedosyt. Żeby nie te idiotyczne zachowanie Zabalety to może by było zwycięstwo. Ale trzeba się cieszyć, że Chelsea nie odskoczyła na 8 punktów. A bramki Lampsa to w życiu bym się nie spodziewał, heh.
SilveerQ
Zarejestrowany od: 1000 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +353
Chelsea Londyn Liverpool FC
21.09.2014 / 19:11:56
Dobry mecz . Brawo Frank , szkoda że Chelsea nie chciała dać jeszcze kontraktu na rok :/ . Ale w City pokazujesz swoją przydatność .
jakubzet11
Zarejestrowany od: 1075 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +1276
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Polska Śląsk Wrocław
21.09.2014 / 19:11:03
Po tej bramce Lampard przypomniał sobie wszystkie piękne lata w Chelsea :) . Strzelił bramkę i nie mógł się nią cieszyć .
MC SkY
Zarejestrowany od: 1048 dni
Ilość komentarzy: 243
Oceny: -2812
21.09.2014 / 19:09:05
/ -32
Hahahahahahaha wszyscy juz pisali ze czelsi jest nie do zatrzymania ze Costa zniszczy wszystkich pod względem goli itp hahahahaha City w dziesiątkę robili z wami co chcieli Ruskie Placki :D
bedboj
Oceny: +655
22.09.2014 / 15:12:38
Jebać leszczy z frajerami się nie pieścić!
kibicxl
21.09.2014 / 19:12:59
Zamknij dupe naczelny hejterze meczyków.3-maj jakis poziom.
jakubzet11
21.09.2014 / 19:12:42
Serio gościu , serio , nie wiem skąd ty jesteś ale usuń się najprędzej .
Faint
Zarejestrowany od: 1086 dni
Ilość komentarzy: 291
Oceny: +2265
Manchester City Norwich City FC Polska
21.09.2014 / 19:07:42
szkoda że ta niepotrzebna kartka dla zaby tak zmieniła mecz...
bolo85
Zarejestrowany od: 1416 dni
Ilość komentarzy: 1624
Oceny: +1966
21.09.2014 / 19:06:58
Mangala i Milner gracze meczu! MC lepsze szkoda czerwa i remisu.Szacun dla Franka za zachowanie po bramce.
21.09.2014 / 19:04:58
jeden punkt, Chelsea dalej liderem oby tak dalej :D owacja na stojąco dla Lamparda zasłużona
Chelsea - till I die
Zarejestrowany od: 936 dni
Ilość komentarzy: 398
Oceny: -826
Chelsea Londyn Niemcy
21.09.2014 / 19:04:27
Coż... zwycięstwo było blisko , ale Frankie znów zapisuje się w historii futbolu angielskiego, może nie takjak byśmy chcieli , ale Lampard pokazuje swoją przydatność drużynie mimo 36 lat. Brawo za super mecz obu drużynom , remis to chyba sprawiedliwy wynik.
Mazacar17
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 191
Oceny: +2634
Chelsea Londyn Polska
21.09.2014 / 19:04:24
Lamps i tak jest Legendą Chelsea, choćby strzelił dzisiaj 5 bramek i tak nie zmienię stosunku do niego. Oczywiście ten gol był dla mnie jak nóż wbity w serce, ale nie takie rzeczy pamięta historia futbolu. #LampsForeverBlue
RespeCto0o
Zarejestrowany od: 1123 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +1226
21.09.2014 / 19:01:25
Zawsze gdy Frank Lampard strzelał bramki to się cieszyłem, a teraz nie wiedziałem co robić :D. Szacun dla wszystkich kibiców Chelsea, którzy nie zapomnieli o Franku i jeszcze w dodatku podziekowali mu po raz któryś na wszystko, mimo że strzelił bramke swojej byłej drużynie
Tak czy inaczej, oba zespoły zagrały naprawdę fajny mecz.

/ -16
Lampion odszedł - to jednak słaba decyzja ruskiego żydka co śpi na petrodolcach... KBFHCHWDPIKIP!!!!
21.09.2014 / 19:00:24
Bramka Lamparda , piłka pokazywała juz nie raz ze potrafi pisac rozne historie :) . Mangala debiut i to z takim rywalem widać że byl warty wydanych na niego pieniędzy
kompot0010
Zarejestrowany od: 1171 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +83
21.09.2014 / 19:00:12
ostry mecz... cieszy bramka lamparda, choć w sercu The Blues...
Polska Real Madryt
Lampard strzela swojemu byłemu klubowi, piękne zachowanie Franka nie cieszył się. On kocha dalej ten klub, w ktorym spędził najlepsze lata swojej kariery, a także najlepsze chwile z kolegami. Piękne też zachowanie kibiców Chelsea za to że bili brawa dla Franka, nawet gdy gra dla innej drużyny w BPL. Lampard > LEGENDA CHELSEA
laola
Zarejestrowany od: 949 dni
Ilość komentarzy: 812
Oceny: +9002
Polska
21.09.2014 / 18:58:40
Po takich meczach jeszcze bardziej żal odejścia Lamparda. Ale zachował się z klasą to trzeba mu przyznać. Chelsea trochę wtopa grać w przewadze i dać sobie strzelić ale i to się zdarza.
21.09.2014 / 18:57:25
wydawalo mi sie, ze slyszalem iz Lampard sobie zastrzegl, ze w meczach z Chelsea gral nie bedzie? zmienilo sie cos czy nie bylo czegos takiego w kontrakcie?
wnw45
21.09.2014 / 18:58:47
pierdolenia jak Fabregasa :)
KysiuS
21.09.2014 / 20:03:58
widze, ze za chuja sie nie znacie na niczym to sobie sam poszukalem i owszem jest taki zapis, ale w meczu na Stamford Bridge 31 stycznia.

21.09.2014 / 18:56:46
Tego meczu chyba długo nie zapomnę, Lampard strzela gola przeciwko Chelsea, kto by przypuszczał? Nadal nie moge w to uwierzyć :( Ale pokazał dlaczego nazywany jest legendą The Blues, nie okazując nawet cienia radości po golu.
KarasMaster
Ilość komentarzy: 95
Oceny: +1582
Chelsea Londyn Leicester City FC
21.09.2014 / 18:56:40
Gool lamparda zabolał. Po woli zaczynam wierzyć, ze został wypozyczony właśnie na ten mecz.
aNqerovv
Zarejestrowany od: 1119 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +1440
21.09.2014 / 18:56:07
Szkoda tej czerwonej kartki dla Zabalety. Mogliśmy walczyć o 3 punkty. Za to cieszy mnie debiut Mangali. Chyba z żadnym obrońcą Costa nie miał takich problemów w PL.
kibicxl
21.09.2014 / 18:55:43
Mecz od początku pod kontrolą City(nawet w 10),pózniej głupia czerwona kartka dla Zaby i bramka dla Chelsea,naszczęscie City się podniosło i wyrównało.Mangala super debiut!
bolo85
21.09.2014 / 19:08:33
Mangala i Kompany mogą byc zaporą nie do przejscia.
james96
Zarejestrowany od: 1041 dni
Ilość komentarzy: 104
Oceny: +1505
21.09.2014 / 18:55:18
Gol Franka zabolał chyba nie tylko mnie.
21.09.2014 / 18:52:36
Gola Lamparda sie chyba nikt nie spodziewał .
21.09.2014 / 18:53:29
trzeba było legendę trzymać a tak podziękował im z nawiązka :)
prozor
Zarejestrowany od: 1379 dni
Ilość komentarzy: 67
Oceny: +327
21.09.2014 / 18:58:06
Chyba nie wiesz co piszesz .

Lamps dostał kontrakt, ale nie chciał grać już w Anglii ...

A, że gra to już inna historia - smutna ale niestety prawdziwa ;/
wnw45
21.09.2014 / 19:00:11
/ -14
nie podpisał bo liczył na wieksze pieniadze pewnie...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Chelsea Londyn 21.09.2014 wynik: 1:1 z dnia 21.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.