Zarejestrowany od: 968 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: -136
28.09.2014 / 18:20:27
http://goldenmatches.blogspot.com/ HT/FT z kursem 30-40 na jutro aktualny i dostępny!podajemy od razu po wpłacie!ilość miejsc ograniczona!Wszystkie skany poprzednich trafionych na blogu,super skuteczność!
Oceny: +2404
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
28.09.2014 / 14:35:30
Falcao*
Geri
28.09.2014 / 14:35:07
jeszcze 2-3 mecze...i sadze,ze falcao pokaze na co Go stac...tym bardziej,ze juz teraz gra niezle
KysiuS
Zarejestrowany od: 1691 dni
Ilość komentarzy: 3308
Oceny: +17602
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
28.09.2014 / 00:27:39
owszem czerwona ewidentna, ale odnosze wrazenie, ze nie mozna bylo nie odgwizdac reki ciut wczesniej. chlop zanim Shaw kopnal pilke biegl juz z rekami w gorze i nie mozna uznac tego jako nieumyslne czy tez przypadkowe zagranie tymbardziej, ze ulozenie rak bylo bardzo nienaturalne. to tak wedle przepisow.

z drugiej jednak strony gola dla WHU mozna bylo uznac, bo spalony chyba o dlugosc wlosa. ogolnie ciut szczesliwe zwycietswo, ale bardzo wazne.

jeden z wazniejszych testow dla MU juz za tydzien z Evertonem :)
Geri
27.09.2014 / 21:22:11
/ -20
zamiast wydawac kase na sztuczne wlosy...powinien odwiedzac dobrego psychologa, nigdy Rooney mi nie imponowal..a teraz juz zawalil wszystko, palant
/ -28
Poprawy w grze Man Und nie widać, czekam na mocniejszego rywala, może wtedy się odblokują, jednak nie ukrywam cieszy mnie fatalna forma diabłów.
mati12345
Zarejestrowany od: 1027 dni
Ilość komentarzy: 794
Oceny: +3232
Holandia Polska
27.09.2014 / 18:24:12
Diabły mogły znów w końcówce spieprzyć sytuacje i zremisować, ale minimalny spalony był albo go nie było... Krytyka pewnie byłaby większa. A tak fartem wygrali.
kompot0010
Zarejestrowany od: 1294 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +83
Chelsea Londyn
27.09.2014 / 18:09:32
chamskie zachowanie Rooney szykuje się dłuższa pauza... ale brawa za wygrany mecz ładne bramki oby tak dalej...
halka7
Zarejestrowany od: 1672 dni
Ilość komentarzy: 86
Oceny: +1927
Manchester United
27.09.2014 / 18:08:35
Do czerwonej kartki gra się układała, ale niestety głupi faul Rooneya i męczarnie, ale 3 pkt najważniejsze.
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1182 dni
Ilość komentarzy: 5547
Oceny: +34578
Wisła Kraków Polska Real Madryt
27.09.2014 / 18:03:59
brawo za wygraną ale roni to co odwalił z czerwoną kartką to japiernicze. Pamiętam mecz anglia portugalia gdzie stanął gościowi na kroczu i dostał za to czerwo
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1536 dni
Ilość komentarzy: 929
Oceny: +9822
Górnik Zabrze
27.09.2014 / 18:02:49
Tym razem to nie tyle, co Manchester okazał się taki silny, co West Ham United był po prostu tak słaby.
maestro3
Ilość komentarzy: 3695
Oceny: +20737
27.09.2014 / 18:00:50
Ufff udalo sie to utrzymac, kiedy bylo po 11 gra wygladala naprawde dobrze. Rooney niestety nie uzyl mozgu, przez co przez reszte meczu byla niezla nerwowka. Patrzac na obrone, calkiem niezle, stracona bramka, to blad De Gei.
custodian
Ilość komentarzy: 424
Oceny: +1451
27.09.2014 / 17:59:12
Cenne 3 pkt dobra gra do momentu glupiego faulu Rooneya i czerwieni,pozniej to juz byl tylko balagan.Glory!!!
czicza
Oceny: +636
27.09.2014 / 17:51:21
może i manchester wygrał ale taka gra nie wystarczy na czołówkę BPL
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester United - West Ham United 27.09.2014 wynik: 2:1 z dnia 27.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.