Ilość komentarzy: 4105
Oceny: +889
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
29.09.2014 / 03:18:10
Brzyski to nie wiedział czy się cieszyć z gola czy zawstydzić że aż tak spierdolił dośrodkowanie ;D

Obrona Legii skandaliczna, Dossa Junior to się nadaje żeby pilnować palmy na rondzie de Gaulla, może ona by mu nie uciekła

A co się z Kuciakiem dzieje, nie mam pojęcia. Mam nadzieję że szybko odzyska formę żeby w LE zabłysnąć. Byl najlepszym bramkarzem ligi a teraz okazało się nagle że piłka go nie lubi

Lech super pierwsza połowa, już bliscy 3:0 nawet byli ale po przerwie Legia zmianiła nastawienie i pocisnęła - mimo wszystko gra obu zespołów taka sobie. Miejmy nadzieję że Legia tak nie będzie grać w LE bo momentami słoma z korków wystawała, tyle niedokładnych zagrań, strat, kiksów. Remis szczęśliwy dla Legii a dla Lecha sprawiedliwy
29.09.2014 / 03:09:06
gimbusku legła to twoja stara w kącie jak się na waszej melinie skończyła impreza ;P
28.09.2014 / 18:19:51
http://goldenmatches.blogspot.com/ HT/FT z kursem 30-40 na jutro aktualny i dostępny!podajemy od razu po wpłacie!ilość miejsc ograniczona!Wszystkie skany poprzednich trafionych na blogu,super skuteczność!
28.09.2014 / 17:15:12
dobrze dobrze wkoncu remis a nie porażki z Legią haha :)
Wilczurek
Zarejestrowany od: 1415 dni
Ilość komentarzy: 924
Oceny: +9808
Górnik Zabrze
28.09.2014 / 12:45:10
Rumak przy Skorży to nawet nie czyściciel butów, a przecież Skorża to znowu nic specjalnego... typowy przeciętniak, ale na ligę polską to doskonale wystarcza.

Jeszcze na ławie polskiego klubu z przyjemnością bym zobaczył mistrza Fornalika - zobaczymy, co potrafi w innym klubie niż Górnik...
Bozo
Zarejestrowany od: 1022 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +759
Arsenal Londyn Legia Warszawa
28.09.2014 / 14:10:54
Fornalik "Sukcesy" odnosił w Ruchu Chorzów, ale skąd Ty możesz to wiedzieć.
Oceny: +319
Chelsea Londyn Crystal Palace FC Juventus Turyn Legia Warszawa Polska Real Madryt Hiszpania Francja Drweca Nowe Miasto Termalica Nieciecza
28.09.2014 / 11:50:57
dobry mecz lecha
Zimek_PL
28.09.2014 / 11:19:35
Kolejorz jest w przebudowie i to z kontuzjowanymi zawodnikami, a ten mecz to tylko zapowiedź tego co pokaże jeszcze w tym sezonie! Nie narzekajcie na drugą połowę ci zawodnicy oddali dużo siły i zdrowia na boisku, a kibice zdzierali gardła :)
28.09.2014 / 10:38:10
Gol Brzyskiego palce lizać . Ibra i Cr7 nie mają szans do tej bramki Tomka . Brawo Piękna Bramka ! :D
28.09.2014 / 13:58:27
aaa tam, to był po prostu no look goal ;)
SilveerQ
Zarejestrowany od: 1002 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +353
Chelsea Londyn Liverpool FC
28.09.2014 / 08:39:42
Brzyski nie ma co ładna bramka . A "reprezentant Polski" widać jak umie kryć ;)
Interfan
Zarejestrowany od: 941 dni
Ilość komentarzy: 579
Oceny: +1303
Arsenal Londyn Inter Mediolan FC Barcelona
28.09.2014 / 07:23:16
Cienki Lech nie jest już cienki- Skorza zrobił swoje. Kownacki szalał z przodu- rośnie ktoś kto może stworzyć naprawdę fajny duet Lewym za pare lat. Dossa Junior ostatnią bramką wyrównał trochę swoje błędy w obronie, bo miał udział przy każdej bramce.
Aroniero
Zarejestrowany od: 1479 dni
Ilość komentarzy: 3420
Oceny: +17456
28.09.2014 / 10:12:22
Za te kilka lat to już Lewego nie będzie. On nie będzie grał wiecznie w reprezentacji.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1240 dni
Ilość komentarzy: 7146
Oceny: -8020
28.09.2014 / 00:00:35
/ -70
Cienki lech obnazyl braki legijnych frajerow.Slabi technicznie,slabi psychicznie,i nieporadni przy krotkim kryciu.Ot taka trzecia liga europejska.Niech kisna dalej w tej dziadowskiej ekstra-nedzy.
Oceny: +13391
Chile Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt
27.09.2014 / 23:56:51
Parodia ta polska liga, żeby w hicie kolejki takie bramki jak ta druga dla Lecha, albo pierwsza dla Legii padały, Brzyskiego choć wydaje się ładna to tak na prawdę wynika z braku jego umiejętności raczej wątpię żeby planował zagranie lobem nad bramkarzem, a ta druga bramka dla Lecha nie dość że ten strzał który okazał się asystą był skiksowany to jeszcze potem to przyjęcie które owszem mogło być o wiele gorsze ale też najlepsze nie było dobrze zorganizowana obrona by sobie z tym poradziła, ba jak piłka jest w górze na 5 metrze to bramkarz powinien wyjść i ją złapać zazwyczaj Kuciak chyba gra lepsze mecze. Ogólnie tak narzekam na Legię ale Lech po tym co widać na tym skrócie też nie zachwycał.
Mick1988pl
Zarejestrowany od: 1540 dni
Ilość komentarzy: 879
Oceny: +5000
Argentyna Polska Valencia
27.09.2014 / 23:55:59
Brzyski bohater meczu, Bramka na 1:2 przypadkowa ale piękna..
28.09.2014 / 17:03:33
Ładna to moze i jest bo piekna to by była gdyby to był strzał a to niestety było dośerodkowanie.. wiec piłka bardzo ale to bardzo zeszła a duzo szczescia i wpadła do bramki :)
Oceny: +1424
Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Lech Poznań Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
27.09.2014 / 22:48:23
Kurwa jak można w końcówce spotkania wypuśić dwubramkową przewagę
dinero
Zarejestrowany od: 892 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +256
Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Fiorentina Lech Poznań Polska FC Barcelona
27.09.2014 / 22:40:37
Legia 1 połowę zagrała na stojąco i dostała 2 bramki od lecha z niczego. Nie wiem co piłkarzom Legii w szatni powiedział trener ale wstrząsnął drużyną, która w drugiej odsłonie meczu "wciągnęła nosem" zespół lecha. Mecz na dobrym poziomie. Brawo dla drużyn.
27.09.2014 / 22:35:14
Brawo Legia. Nie jestem ich kibicem, ale reprezentują Polskę w LE, więc oby zwycięstwa i uratowane remisy jak dziś dawały im pewności siebie!
Kolejorz1922KKS
Zarejestrowany od: 1256 dni
Ilość komentarzy: 410
Oceny: +3728
Lech Poznań Cracovia
27.09.2014 / 22:32:09
Mimo wyniku i zremisowaniu wygranego meczu, jestem dumny z Kolejorza. Tak zdziesiątkowany przez kontuzje potrafił ugrać korzystny wynik na tak trudnym terenie.

Nadeszły lepsze czasy dla Kolejorza!
sygor
Ilość komentarzy: 47
Oceny: +55
27.09.2014 / 23:21:36
a jak dostaniesz -200 to Ci zasadzi 4 razy?
sygor
Oceny: +55
27.09.2014 / 23:22:22
miało być post wyżej, sory :(
Aroniero
28.09.2014 / 10:15:20
aaaaaaahahahhha jaki paralityk, nie wie gdzie pisze.
Oceny: +573
Manchester United Bayern Monachium Legia Warszawa Lech Poznań Widzew Łódź Polska FC Barcelona Medyk Konin
27.09.2014 / 22:31:30
ale pięknie! Legia przegrywała 2-0 a w drugiej połowie strzeliła 2 gole! 2-2
27.09.2014 / 22:33:00
Cieszymy się, że mówisz. Nikt nie oglądał, skrótu powyżej nie ma i strzelców bramek też nie.
27.09.2014 / 22:28:06
Dobry mecz.Sprawiedliwy wynik (chodź mnie nie cieszy bo jestem kibicem Lecha) dobre akcje,piękne bramki,i spore emocje.Aby więcej takich spotakań.
Gra sie do końca brawo (L)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Legia Warszawa - Lech Poznań 27.09.2014 wynik: 2:2 z dnia 27.09.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.