Zarejestrowany od: 1533 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +44
05.10.2014 / 17:41:48
Mecz z Juventusem zupełnie zmęczył Atletico w Lidze Mistrzów . Z Valencią nic szczególego nie pokazali czas zrobić jakiś dobry transfer. Dobry był by transfer jakiegoś bramkarza
04.10.2014 / 21:53:14
Szkoda początkowych minut, wszystkie bramki były spokojnie do obrony, do tego niestrzelony i jeden niepodyktowany karny. Szkoda ale brawa dla Valencji, genialny początek sezonu. Aupa Atelti!
Rafalox95
Zarejestrowany od: 1164 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +629
Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona
04.10.2014 / 21:33:25
Jako kibic Barcelony biję brawo dla Valencii, w tym sezonie jest niesamowita. Mam nadzieję że nie zwolni tempa bo szykuje się niezła walka o mistza :).
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1080 dni
Ilość komentarzy: 1713
Oceny: +13871
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
04.10.2014 / 20:09:05
Az przykro sie ogladalo pierwsze 15 min meczu w wykonaniu Atletico, obrona jakby 1 raz ze soba grala. Szkoda, ze Siqueira nie strzelil karnego, bo druga polowa na pewo bylaby bardziej emocjonujaca. Coz, gratulacje dla Valenci, szczegolnie za ladny poczatek.
04.10.2014 / 18:37:20
Jak fan Realu jestem zadowolony, jako obiektywny fan La Liga jestem zdziwiony. Atletico trzy stracone gole w jednym meczu dawno chyba czego takiego nie było, ich obrona miażdży zazwyczaj :)
04.10.2014 / 18:15:41
nietoperze idą jak burza w la liga a dzisiejszy początek to były trzy bardzo mocne ciosy szkoda że atletico nie strzeliło karnego na koniec 1 połowy
Valencia Expres, 3 bramki w 7 minut.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Valencia - Atlético Madryt 04.10.2014 wynik: 3:1 z dnia 04.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.