Ilość komentarzy: 82
Oceny: +348
Pogoń Szczecin
06.10.2014 / 14:25:50
Ale ten czarnuszek bezsensownie wygonił się na jeszcze większy kąt, zamiast ściąć w stronę środka bramki. Vranjes się trochę poruszał, to nowość. Gościowi powinni worki na plecy na treningach zakładać i niech biega, bo często na boisku nie chce mu się dupy ruszyć. Techniki coś tam trochę ma, no ale jaka liga taki Pirlo. Często wali bezsensownie w bramkarza podczas sytuacji podbramkowych, zamiast spróbować kiwnąć go, albo dostrzec lepiej ustawionego kolegę.
Piotrek19101920
Zarejestrowany od: 932 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: -509
Borussia Dortmund Widzew Łódź FC Barcelona
05.10.2014 / 11:25:22
tego meczu nie oglądalem ale 2 połowa musiała być słaba jak tylko 1 powtórka była w 2 połowie
Arturo_WrZ
Zarejestrowany od: 870 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +118
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Real Madryt Lechia Gdańsk
/ -28
Ja pierdole,ale kopanina,jak w trzeciej lidze.Tam graja same odpady Europy.Poprostu nieudaczne kaleki,niemoty oporne na nauke.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lechia Gdańsk - Cracovia 04.10.2014 wynik: 1:0 z dnia 04.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.