Ilość komentarzy: 12
Oceny: -22
Manchester United
11.10.2014 / 16:46:46

ja myślę że w tym sezonie manchester united spokojnie zajmie miejsce 3 widać że manchester powoli się rozkręca, nie mogę się doczekać derbów manchesteru the red devils.
futbolmaniak
Zarejestrowany od: 1065 dni
Ilość komentarzy: 44
Oceny: +279
Arsenal Londyn Real Madryt Lechia Gdańsk
08.10.2014 / 10:41:02
Ja jestem pod wrażeniem w jakich sytuacjach zawodnicy Evertonu oddawali mocne, soczyste strzały. Chociażby ten strzał Osmana, wyobraźcie sobie taką sytuacje na naszy rodzimych boiskach jak to by się zakończyło... niby to takie proste, a nie każdemu wychodzi.
05.10.2014 / 20:44:03
hahahah komentarz jednego z gimbów, fanów looserpoolu- "LFCforever" po poprzednim meczu United:
" Everton pokaże im w najbliższym meczu, gdzie ich miejsce"- no to kurwa pokazał, buahahaha
chergiz
Zarejestrowany od: 1470 dni
Ilość komentarzy: 193
Oceny: +1892
06.10.2014 / 09:38:05
no pokazał przecież... ich miejsce jest w pierwszej 4 :)
05.10.2014 / 19:41:39
Po dwóch latach w końcu forma powróciła!!!
Tak dalej!!!
Korzen92
Zarejestrowany od: 1224 dni
Ilość komentarzy: 23
Oceny: +82
05.10.2014 / 19:50:20
De Gea fantastyczna forma, przyznam CI raacje ...
manutd1987
Zarejestrowany od: 1018 dni
Ilość komentarzy: 1883
Oceny: +3777
Manchester United FC Barcelona
05.10.2014 / 19:02:50
no no no!!!!!ja cie kręce !!!!manchester wygrał mecz a jak narazie nie ma żadnych wstawek na ten temat???!!!!ciekawe dlaczego!!!!???no gdzie sa ci co wstawiali obrazki po przegranych meczach manchesteru!!???!!!???pokażcie sie dzieciaki!!!!!
ArturoJR44
Zarejestrowany od: 1578 dni
Ilość komentarzy: 911
Oceny: +6637
Polska Real Madryt
05.10.2014 / 18:54:56
Niech poprawią defensywe to Top 3 maja zapewnione :)
pedrakar
Ilość komentarzy: 289
Oceny: +1586
05.10.2014 / 18:25:39
Patrząc na mecze Evertonu to bez Bainesa to by cienko piszczeli on kreuje całą grę mimo tego że jest obrońcą
songowaty
Zarejestrowany od: 1460 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +288
05.10.2014 / 18:01:52
moze wreszcie manU sie obudzi i liga bedzie superatrakcyjna. wystarczy ze falcao wroci do formy i bedzie skuteczny
05.10.2014 / 17:47:08
Di Maria bramka i asysta jest najlepszy !
kamil559
Zarejestrowany od: 1277 dni
Ilość komentarzy: 230
Oceny: +7210
Arsenal Londyn AC Milan
05.10.2014 / 17:35:47
Jako kibic Arsenalu szczerze powiem, że obawiam się o nasze czwarte miejsce w tabeli ;/
wnw45
Ilość komentarzy: 4116
Oceny: +14535
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
05.10.2014 / 17:43:41
nie pekaj mamy wykupione na nastepne 10 lat pakiet 4 tych miejsc :)
05.10.2014 / 15:58:23
De Gea pokazuje na co go stać i dlaczego znajduje się w Manchesterze ,a nie gdzie indziej . Chłopaki z MU biorą się do roboty ,Brawo!
05.10.2014 / 15:30:44
KOLEJNY DOBRY WYSTĘP ANGELA DI MARII!!!!!!Z MECZU NA MECZ CORAZ BARDZIEJ SIE ROZKRECA!!!!
manutd1987
05.10.2014 / 15:26:49
BRAWO MANCHESTER!!!!!3 PKT ZOSTAJA NA OLD TRAFFORD!!!!!CIEKAWE ILE TERAZ SIE UKAŻE OBRAZKÓW PO WYGRANYM MECZU ManUtd!!!!!!BO JAK PRZEGYWALI TO SKORO ICH BYŁO!!!!!NO JESTEM CIEKAW!!!!
Kanye1878
Zarejestrowany od: 996 dni
Ilość komentarzy: 71
Oceny: +465
05.10.2014 / 15:33:34
A po co mają wstawiać obrazki? Gdyby MU przegrało już by kilka było na głownej stronie a jak jest wygrana to wszyscy cicho siedzą. Zawsze tak będzie. haters gonna hate
manutd1987
05.10.2014 / 15:38:14
JAKO KIBIC UNITED ZGODZE SIE Z TOBA KOLEGO W 100%.MANCHESTER WYGRAŁ I BEDZIE CISZA!!!!!
RedDevill
Zarejestrowany od: 1342 dni
Ilość komentarzy: 536
Oceny: +3099
Manchester United Bayern Monachium
05.10.2014 / 15:26:28
Tak pięknie im idze a pod koniec zawsze muszą się tak stresować przez co tracą najwięcej bramek ALE OD CZEGO MAMY DAVIDA piękny mecz piękne parady 12/10 i brawo dla Falco za pierwszą bramkę :).
Redlabel
Zarejestrowany od: 875 dni
Ilość komentarzy: 238
Oceny: +1714
Manchester United Arka Gdynia Atlético Madryt
05.10.2014 / 15:21:35
Mecz świetny pełen wrażeń, ale chciałem tylko zauważyć, że statystyki meczu tutaj są nieprawidłowe
/ -19
Oglądałem cały mecz i M U na farcie wygrało.Świetny DiMaria i De Gea genialny zwłaszcza końcówka obroniony karny.A po za tym no cóż,VanPersie i Falcao (mimo gola) bez formy.Środek obrony Rojo i młody McNair słabo to wyglądało,dobrze dla united,że Everton gra jeszcze słabiej od nich.No ale to dopiero początek sezonu.
KysiuS
Zarejestrowany od: 1567 dni
Ilość komentarzy: 3184
Oceny: +16623
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
05.10.2014 / 15:16:28
w sumie jedyne do czego mozna sie doczepic to sposob wykonywania rzutow roznych przez MU w dzisiejszym meczu ;P za duzo razy pilka byla przekopana poza pole karne. to poprawic i bedzie jeszcze lepiej :)

byl deser, teraz czas na prawdziwe danie w fomie Chelsea- Arsenal :)
halka7
Zarejestrowany od: 1549 dni
Ilość komentarzy: 86
Oceny: +1926
05.10.2014 / 15:10:51
Co za mecz ! Za to się kocha Premier League ! GGMU !
05.10.2014 / 15:07:06
Brawo United! Bardzo cenne 3 pkt a De Gea Majstersztyk!
OnlyUnited
Zarejestrowany od: 1441 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +228
05.10.2014 / 15:07:05
W końcu De Gea pokazał ten refleks ktorego brakowało mu w ostatnich meczach brawo diabełki :))
maestro3
Ilość komentarzy: 3501
Oceny: +19631
05.10.2014 / 15:05:54
El Tigre w koncu sie odblokowal, oby ta bramka dodala mu wiecej pewnosci siebie jak i kolejne brameczki :)
kompot0010
Zarejestrowany od: 1170 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +83
Chelsea Londyn
05.10.2014 / 15:05:08
co on broni... bramkaż bochaterem... ale ewerton za późno zaczą grać w piłkę bo cały mecz spali i brawa dla czerwonych diabłów...
buczuś
Ilość komentarzy: 167
Oceny: +1610
05.10.2014 / 16:52:50
myślę, że twoim BOCHATEREM nie był słownik czy język polski :)
05.10.2014 / 15:40:25
Patrzac na ostatnie 5-10 min, tak zasluzyli, patrzac calosciowo na caly mecz, juz nie. Swoje okazje na podwyzszenie wyniku mial tez Falcao(2 faile w jego wykonaniu) i Di Maria( 2 pieknie strzaly wybronione przez Howarda). Everton za pozno sie obudzil, badz inaczej za pozno zszedl Valencia, a wszedl Fellaini, z ktorym gra byla w 10 na 11.
qwas
Zarejestrowany od: 1150 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +4229
Manchester United Anglia Jagiellonia Białystok Polska Málaga United of Manchester
05.10.2014 / 15:11:17
Widać że meczu nie oglądałeś. Po co w takim razie się wypowiadasz? No tak Liverpool....Dla twojej wiadomości przez całą 1 połowę to my dominowaliśmy. W 2 połowie Everton miał swoje dłuższe i krótsze przebłyski. Na dobrą sprawę mogli byśmy wygrać nawet 3:1, czy 4:2.
Jeżeli chcesz uratować swój honor to odpowiedz.
Mate 8
05.10.2014 / 15:18:14
/ -11
Dla twojej wiadomości oglądałem mecz .Staram się patrzeć obiektywnie .
Tak pierwsza połowa dla MU bodajże 10-2 w strzałach (czy próbach) , ale już w drugiej bardziej konsekwentnie grali The Toffies , mieli karnego i w końcówce swoje szanse , gdyby nie Hiszpan to byście przegrali .
Tak jestem kibicem LFC i myslisz że moja wypowiedz ma coś z tym wspólnego ?? takie komentarze jak ty piszą osoby o bardzo niskim poziomie -''jeśli chcesz uratować swój honor '' (śmiech)
qwas
05.10.2014 / 16:26:51
Przeczytaj sobie wypowiedź maestro, bo zawarł wszystko co chciałem ci przekazać w pierwszej mojej wypowiedzi, ale widzę że zbyt ciężko było ci to zrozumieć więc naprawdę polecam. ,,Takie komentarze piszą osoby na niskim poziomie'' - chciałbym się zapytać na niskim poziomie czego. Myśle że chodzi tutaj o myślenie, ale tak naprawdę to czy ostatnie słowa mojej wypowiedzi mogą od razu świadczyć o tym że mam niski poziom [myślenia??].

I jeszcze jedno. ''Gdyby nie Hiszpan byście przegrali''. Tak..zawsze można mówić gdyby.....Gdyby nie zmarnowane szanse przez Falcao byśmy wygrali wyżej. Można nawet powiedzieć że gdyby nie Naismith to Everton nie miałby szans nawet na remis. I również można powiedzieć że gdyby nie Howard to Di Maria miałby drugiego gola (strzał z rzutu wolnego po rykoszecie idący w okienko)
Mate 8
05.10.2014 / 16:38:38
Tak to możemy rozmawiać w kółko , gdyby nie everton byście byli wyżej w tabeli w poprzednim sezonie . Ja odwołałem się do ostatnich minut meczu .
Sam się wtopiłeś bo mi piszesz ''że ciężko było mi to zrozumieć'' jak sam nie rozumiesz :D
Twoje kontrargumenty są bezsensowne i nie mam zamiaru rozmawiać z osobą pozbawioną myślenia i inteligencji
qwas
05.10.2014 / 16:52:41
Nie wiem czemu przytaczasz ostatni sezon jeżeli mówimy o tym jednym meczu. Czego twoim zdaniem nie rozumiem? Widzę że chcesz odejść od tematu, więc chyba czas zakończyć tą ''rozmowę''. Myśl o mnie co chcesz.
Ale na koniec po prostu powiedz mi dlaczego uważasz mnie za osobę ,,pozbawioną myślenia i inteligencji'' i po czym to przede wszystkim wywnioskowałeś.
Mate 8
05.10.2014 / 17:21:12
Przede wszystkim przejaw twojej frustracji na wyrażoną w komentarzu mojej opinii co do meczu i ciągłe cytowanie i tłumaczenie się z moich wpisów , sorry ale chyba uważasz cytowanie każdego zdania i powtórne jego komentowanie nie wydaje ci się dziwne ?
qwas
05.10.2014 / 17:28:58
Nie wydaje mi się. Po prostu chcę podkreślić o co w danym momencie mi chodzi. Byłem sfrustrowany, ponieważ zupełnie nie zgadzałem się z twoim komentarzem. Bez odbioru.
FanFootball
Ilość komentarzy: 1768
Oceny: +13225
Manchester United Eintracht Frankfurt
05.10.2014 / 15:01:46
Brawo United! di Maria jak zawsze jako silnik zespołu, Falcao trafił i zdjął presje a De Gea.. uratował nam te 3 pkt!!
danny1337
Zarejestrowany od: 838 dni
Ilość komentarzy: 100
Oceny: +663
Manchester United Legia Warszawa
05.10.2014 / 15:00:58
Świetny mecz (szczególnie w wykonaniu Davida De Gea). Następne 3 punkty dla Diabełków i kilka oczek w klasyfikacji wzwyż... Oby tak dalej!
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 950 dni
Ilość komentarzy: 1386
Oceny: +11041
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
05.10.2014 / 15:00:10
Bravo! Taki Manchester mozna ogladac bez konca.
MU4EVER
Zarejestrowany od: 888 dni
Ilość komentarzy: 667
Oceny: +1431
Manchester United Bayern Monachium Wisła Kraków Atlético Madryt
05.10.2014 / 14:59:58
De Gea co bronił :D Ten strzał w końcówce meczu to mistrzostwo. Brawo MU bardzo dobra gra, nawet obrona dobrze się spisała.
mlody6635
Ilość komentarzy: 144
Oceny: +1538
05.10.2014 / 14:59:34
De Gea ;) mecz życia karny i te parady, zaczeli coś grać ale końcówka znow bronienie sie. ;/
05.10.2014 / 14:58:24
Zajebiscie kolejne 3 pkt do przodu. De Gea kozak uratowal te 3 pkt. :)
05.10.2014 / 14:57:59
De Gea dzisiaj pokazał jak jest dobrym bramkarzem.
KUBAUNITED
Zarejestrowany od: 1483 dni
Ilość komentarzy: 399
Oceny: +3755
Manchester United Queens Park Rangers FC Olympique Lyon VfL Wolfsburg Juventus Turyn Wisła Kraków Polska Porto Atlético Madryt
05.10.2014 / 14:57:52
Jakim cudem De Gea nie łapie sie jako pierwszy bramkarz w Hiszpanii.
KysiuS
05.10.2014 / 15:12:06
uklady i zaslugi, bo nie wypada sadzac na lawke Legende [czyt. Casillasa] :)
De Gea uratował Utd.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester United - Everton 05.10.2014 wynik: 2:1 z dnia 05.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.