Wdzew a czego nie mówisz tak o realu tez sędzia pomaga Marcelo i Ronaldowi
juve098
Oceny: -182
06.10.2014 / 16:46:14
bebdzia a mecz jak był inter z Roma to co było roma tez oszukiwała Gervinho tak jak pogba miał i co było dobrze a morata co zrobił gówno nic nie było a on rzucił się na niego jak idiota powinien być ukarany za takie zachowanie malonas

bebdzia
Zarejestrowany od: 1548 dni
Ilość komentarzy: 3273
Oceny: +25563
Chelsea Londyn Polska
06.10.2014 / 18:49:48
Sorry, nie chce się wypowiadać na temat meczu Inter-Roma, bo nawet skrótu nie widziałem. Nie interesuję się ligą włoską po prostu. Tylko wypowiedziałem się na temat tego meczu, ponieważ ten skrót widziałem. Tutaj stwierdziłem, że sędzia się nie popisał. Bo jak tutaj mówić o dobrym sędziowaniu, gdy daje bezsensowne karne...
Wdzew
Ilość komentarzy: 279
Oceny: +1366
Widzew Łódź
06.10.2014 / 16:43:42
/ -27
CHUJ WAM DO DUPY DEGRADACJA TEGO CHUJOWEGO TURYNSKIEGO KLUBU POWINNA TRWAC DEKADE! KTO TO KURWA WIDZIAL ZEBY TAKIE KLUBY I PREZESI DALEJ ZASIADALI W SERIE A. Pierdolony Blatter dostal pieniazki cwel jebany
06.10.2014 / 16:20:10
Sędzia widać nie ogarnął sytuacji... Karne za przeproszeniem z dupy. Kartkami sypał na wszystkie strony. Szkoda gadać.
robertoboss
Ilość komentarzy: 337
Oceny: -116
Bayern Monachium
06.10.2014 / 12:37:43
/ -34
Obchodzi jeszcze kogos ta ogorkowa liga? :-)
pawel997402
06.10.2014 / 20:09:20
wracaj pajacu oglądać hiszpańską LA Pizdę Aktorów i płaczków co łapią się za twarz podczas powiewu wiatru
06.10.2014 / 10:03:40
Dla osób, którymi nie zawładnęła jeszcze wścieklizna. Tylko dla rozgarniętych.

Redakcja La Gazzetta dello Sport po każdym meczu analizuje budzące kontrowersje decyzje arbitrów. Tak było również po starciu Juventusu z Romą, po którym Walter Sabatini stwierdził, że wszystkie trzy bramki Bianconerich zostały zdobyte w sposób nieprawidłowy. Dziennikarze mediolańskiej gazety wzięli pod lupę wszystkie najważniejsze decyzje arbitra Rocchiego.

W 11. minucie, po zagraniu Teveza, w polu karnym Romy doszło do starcia Marchisio i Holebasa - wychowanek Juventusu próbował uderzać, jednak został zablokowany przez greckiego obrońcę. Był kontakt, ale niewystarczający na rzut karny.

W 26. minucie Totti sfaulował Pirlo, a ten uderzał z rzutu wolnego, jednak piłkę ręką odbił Maicon. Zdaniem dziennikarzy LGDS, brazylijski obrońca chronił się przed piłką i nie doszło do przewinienia. Poza tym, w chwili zagrania był on kilka centymetrów przed polem karnym Skorupskiego.

W 30. minucie, po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego, Lichtsteiner i Totti szarpali się wzajemnie w "szesnastce" Buffona. Ukarany został Szwajcar, podczas gdy równie dobrze można by uznać przewinienie Włocha. Najlepszym rozwiązaniem byłoby powtórzenie rzutu wolnego.

W 48. minucie Pjanić fauluje Pogbę. Nie ma wątpliwości odnośnie faulu Bośniaka, który ma miejsce dokładnie na linii pola karnego Romy. Sytuacja trudna do oceny, ale do kontaktu doszło na linii - poprawnie podyktowany rzut karny.

W 86. minucie Bonucci zdobywa zwycięskiego gola. Vidal jest za linią defensywy Romy, jednak Skorupski widzi piłkę, na linii strzału nie stoi żaden zawodnik. W nawiązaniu do nowych zasad FIFA, żadnego znaczenia nie ma fakt, że Vidal przebywa w polu widzenia bramkarza - gol prawidłowy.

W 89. minucie Morata zdecydowanie wchodzi wślizgiem w Manolasa, który ostro reaguje na zagranie Hiszpana. Najpierw go odpycha, później obaj stykają się głowami. Rocchi wyrzucił z boiska obu, zdaniem LGDS była to poprawna decyzja.

Słowem podsumowania - zdaniem mediolańskiej redakcji, mówimy tu o szeregu trudnych do podjęcia, ale poprawnych decyzji i dwóch nieprawidłowych lub wątpliwych rzutach karnych, po jednym dla każdej z drużyn.
bebdzia
06.10.2014 / 16:23:55
/ -12
Ciekawi mnie tylko ta teza, że jeśli Pjanić faulował Pogbę na linii to jest wtedy karny. Według mnie karnego nie powinno być, ponieważ linia chyba nie należy to pola karnego, tak samo jak zatrzymana piłka na linii bramkowej nie skutkuje golem...
slawo488
Oceny: +17
06.10.2014 / 17:15:59
Linia jest częścią pola karnego.. Podstawa przepisów się kłania. Jeżeli juz rozpatrujesz kwestię linii bramkowej. Bramka zaliczona jest po przekroczeniu linii bramkowej pełnym obwodem piłki (to sie zgadza), ale piłka przekraczając linię bramkową znajduje sie już po zewnętrznej stronie pola karnego, rozumiesz? Czyli faul popełniony poza polem karnym nie kwalifikuje się na kranego, dopiero przy minimalnej styczności z linią pola karnego mamy rzut karny.
/ -15
Chuj tam z Przybylską, meczyk ciekawy był.
Oceny: -777
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Zagłębie Lubin Polska Śląsk Wrocław
Świętny mecz :) Fajnie się oglądało.
Dobry mecz Juve przeciwko bardzo mocnej Romie.
05.10.2014 / 21:06:58
To taki mecz, w którym Skorupski mógł zostać bohaterem meczu. Szkoda, że nie został, ale fajnie, że zagrał w takim klasyku.
05.10.2014 / 20:48:55
Ależ to było spotkanie,widać że kibice jak i piłkarze Romy i Juventusu delikantnie mówiąc za sobą nie przepadają ;)
Rufus170
Zarejestrowany od: 1144 dni
Ilość komentarzy: 309
Oceny: +2087
Juventus Turyn Polska
05.10.2014 / 20:43:48
Kurna, chyba najbardziej się udzielam względem Starej Damy na meczykach a nie miałem okazji oglądnąć 1/2 meczu.... Na szczęście przegapiłem TYLKO jedną bramkę :C Gratulacje Juve! Brawo Bonucci! Cieszę się z powrotu Pirlo do gry :D Już powoli zaczyna wnosić tyle, ile wnosił przed kontuzją :) Szacun dla Romy za walkę, ale cóż. Szczęście dopisało Naszym :D Mecz, jak walka gladiatorów: Były emocje i było brutalnie :D Forza Juve!
06.10.2014 / 12:30:17
To teraz o połowę mniej komentarzy wstawiaj ja 1/2 oglądałeś:)