88'

90'
3'
{{periods[$index] = (key <= 45) ? 1 : ((key <= 90) ? 2 : 3)}}
{{(periods[$index] == 1) ? '1 Połowa' : ((periods[$index] == 2) ? '2 Połowa' : 'Dogrywka')}}

{{votes_count}}
Przyszedłem tutaj przed mistrzostwami. Chłopaki powtórzcie ten mecz we Francji :)
+13
pamiętam to jak by to było wczoraj, coś pięknego!!
+8
wygraliśmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 lut 2015 | 21:02
+8
super meczzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 paź 2014 | 11:55
+35
Historyczny mecz
18 paź 2014 | 11:26
+13
Brawo!!! w meczach towarzyskich nie szło za dobrze, martwiłem się że euro nie będzie dla nas ale widać w ich postawie po tych 3 meczach eliminacji że można walczyć o 1 miejsce. WIDAĆ ŻE TO JEST DRUŻYNA!! jeśli jeden nie wróci drugi pójdzie za niego.
15 paź 2014 | 11:06
+1
proponowałbym zbanować tego śmiecia, zobaczcie jego komentarze, typowy lewak, ciśnie po Polsce na każdym kroku a to zdaje się Polska strona - po co trzymać takie braki inteligencji wśród nas?
14 paź 2014 | 20:22
+5
spadam na mecz i coś na otuche do meczu Polska Szkocja https://www.youtube.com/watch?v=jDUzMGgjkA0 łapać na meczy polaków na pweno na polwizji albo szukać na meczykach pozdro
14 paź 2014 | 08:28
+70
Wkład Lewandowskiego w zwycięstwo nad Niemcami został nieco przyćmiony fantastycznymi występami Wojciecha Szczęsnego i Kamila Glika. Kapitan reprezentacji wykonał jednak kawał "czarnej roboty", z pozoru niezauważalnej i na pewno mało efektownej, lecz absolutnie niezbędnej do odniesienia prestiżowego zwycięstwa nad mistrzami świata. Tyczy się to w szczególności tytanicznej pracy w bocznych sektorach boiska, rozciągania niemieckiej defensywy, ale również dania pozostałym graczom przykładu, jak należy walczyć z rywalami - na każdym centymetrze boiska, nieustępliwie i na granicy faulu. Tak, jak na kapitana przystało.

Ponadto Lewandowski miał spory udziału przy obu bramkach Polaków, w obu przypdkach potwierdzając status gracza ze ścisłego europejskiego topu wśród napastników. Pierwsza - umiejętność ustawienia się w polu karnym tak, aby sprawić jak najwięcej trudności defensywie rywali; druga - siła fizyczna i świetna technika (przyjęcie piłki i wyłożenie Mili).
13 paź 2014 | 20:09
+33
Jutrzejszy mecz roztrzygnie czy to ten zespół na który czekaliśmy
13 paź 2014 | 19:43
-99
KU*WA admin usuną mój komentarz bo napisałem obiektywną prawde która boli:

Lewy przy drugiej bramce ewidentnie faulował Durma uderzając go w twarz, Hajto aż się zająkał jak widział powtórke ale ugryzł sie w język i nic nie powiedział choć widział faul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 paź 2014 | 17:38
+9
skąd ta frustracja? wygraliśmy, po co się czepiać. zachowaj energię na odwrotną sytuację, wtedy to się dopiero wkurwisz.. ja na pewno
15 paź 2014 | 17:25
+14
Podczas drugiej wojny też im baty spóściliśmy ,a tak na serio to jakby sędzie miał gwizdać na takie pierdoły jak tu wymieniasz to rzut różny wykonywano by 10 -15 min. Durm szarpał Lewego za koszulke więc powinien być faul. Czerwona kartka i rzut karny idąc twoim tokiem myślenia. Lewy dobrze zastawił się ciałem i tyle. Obrońca dupa wołowa bo dał po wrzuci z autu odciąć się od piłki i Lewy mu pokazał że musi jeszcze się sporo nauczyć. Piłka to sport siłowy a nie bierki.
15 paź 2014 | 17:28
+17
Nawet niemiecki komentator nie widział tam faulu. Zawodnicy niemieccy też nie widziałem żeby jakieś sprzeciwy zgłaszali ale ty specu faul widziałeś :P
13 paź 2014 | 19:37
+30
Niemcy tu Niemcy tam Niemcy chuja zrobią nam! :D
13 paź 2014 | 18:37
-98
...gorole sie cieszom bo wygrali pierszy roz z niemcami,dobra niech bydzie, wygrali!!!

...jutro z szkocjom zato bydzie w pierdol, bo polski fussball jest darymny!!!

+14
kurwa nie róbcie wstydu dla Śląska buraki, wmowil se ze nie sa Polakami i sie trzymają hahahahahahaha
13 paź 2014 | 17:00
+22
po 1 połowie koleżka wyciągna mnie żeby jechać pod stadion...nie żałowałem balety cała noc były :D więcej takich meczy poprosze POLSKO ! :) brawo !
+18
Wreszcie wygraliśmy z Niemcami , ale nie należy popadać w hurrra optymizm tylko myśleć o jutrzejszym meczu z Szkotami.
13 paź 2014 | 12:11
+47
Te 3 pkty tak mocno wkurwiły Szkotów i Irlandię , że jeżeli wygramy we wtorek to praktycznie Szkoci będą walczyć o 3 miejsce z Irlandią .
13 paź 2014 | 01:45
+2
Ty wez moglbys to wrzucic na jakis serwer ktory nie wymaga zakladania konta? albo takiego zeby nie trzeba bylo podawak numeru komorki, albo zeby obslugiwalo komorki nie tylko z Polski. Najlepiej zeby po takiej rejestracji nie trzeba bylo placic dodatkowo za ogladniecie meczu.
13 paź 2014 | 01:22
+22
Brawo Brawo! piękne chwile i emocje przeżył człowiek. To jest właśnie to małymi kroczkami zdobywać sukces. Tak mi odjebalo że po meczu poszedlem na impreze wszedłem na scene i zacząłem krzyczeć kto wygrał mecz a sala POLSKA piękne chwile :) ps. nie chce mi sie pisać poprawnie jego nazwiska gedze kurwa ładnie chodzi.
13 paź 2014 | 00:08
+21
Wciąż w to nie wierzę...
12 paź 2014 | 23:06
+37
Nie wiem czy gimby pamiętają ale 11 paź 2006 wygraliśmy w eliminacjach do euro 2 do 1 na Stadionie Śląskim z Portugalią ( wtedy vice mistrzami europy )
12 paź 2014 | 21:13
+17
Ha, ha. Chyba jednak kac mnie jeszcze trzyma, bo dodałem komentarz przy meczu Austria-Czarnogóra (zapraszam:) Zdrowie naszej ekipy.
12 paź 2014 | 20:58
-14
Jest gdzieś wersja ze Szpakowskim? ;)
12 paź 2014 | 20:38
+50
Jako kibic Juventusu, Śląska i Wisły cieszę się że zaczynacie postrzegać Sebastiana Milę jako takiego naszego Pirlo :D Sebek, wierzyłem w Ciebie, od kiedy zobaczyłem , jak grasz :D (około 2 lata)
Tak wgl to nasza reprezentacja jeszcze nigdy chyba nie była tak potężna (mając na myśli naszą grę od kiedy orły Górskiego upadły ):
-Lewy, jego nie trzeba przedstawiać. Jeden z najlepszych napastników na świecie. W meczu z Niemcami wziął na siebie największy ciężar gry, do tego zaasystował mojemu ulubionemu graczowi z ekstraklasy :D Gra w Bundeslidze, znanej z nieefektownej ale porządnej gry. Ważny zawodnik jej czołowego klubu, Bayernu Monachium.
-Szczęsny, bramkarz Arsenalu, czyli klubu tuż spod podium najbardziej wyrównanej ligi. Do tego jest jednym z najlepszych na świecie :D
-Glik, jeden z czołowych obrońców włoskiej Serie A, czyli ligi znanej z najsolidniejszej defensywy. Do tego kapitan jego klubu, Torino
-Krychowiak, czyli polsko-francusko-hiszpańska hybryda w pomocy defensywnej. Jak Lewy nie mógł udźwignąć ciężaru, Krycha to robił. Do tego asekurował Glika i próbował coś rozgrywać. Aktualnie chyba najważniejszy zawodnik zwycięzców Ligi Europy, Sevilli.
-Grosicki, on to dopiero wprowadził finezji do gry! Takie solidne przyspieszenie jest nam potrzebne. A w Ligue 1 grają właśnie w takim stylu. Koleś gra w nienajgorszym klubie, Stade Rennals. :)
-Mila, czarny koń w naszej kadrze. Aktualnie jeden z trójki najlepszych zawodników naszej ligi. Taka prostota w naszej grze jest potrzebna. W Śląsku Wrocław znany ze świetnych podań, rzutów wolnych, słabej prędkości odpłacanej świetnym ustawianiem się.
-Arek Milik, czyli idealnie rokujący zawodnik. W Ajaxie mimo małej ilości okazji do gry jest w świetnej formie. W końcu gra w klubie znanym z 'łowiectwa talentów' :) Co On gra, to i nie raz by się Lewy nie powstydził :D
-Piszczek, ofensywny akcent w naszej obronie. Gra w czołowym klubie Bundesligi, Borussi Dortmund. Do tego jest jego ważnym ogniwem :D
Połączcie te cechy i pomyślcie: Jakim kurde cudem jeszcze nic praktycznie tym składem nie ugraliśmy? O.o
12 paź 2014 | 21:06
+25
nie wiem co masz na myśli pisząc: "nasza reprezentacja jeszcze nigdy chyba nie była tak potężna", jedna jaskółka wiosny nie czyni, potężna reprezentacja wygrywa i gra regularnie na mistrzostwach (czego życzę z całego serca naszym orłom).
12 paź 2014 | 21:10
+2
Racja, mój błąd :D Chodziło mi o potencjał składu :)
12 paź 2014 | 21:25
+14
Potencjał jest duży, wnioskując z tego co napisałeś :) tylko trzeba go jeszcze wykorzystać w nadchodzących meczach. Myślę, że po meczu ze Szkocją będziemy wiedzieć w jakim miejscu jest reprezentacja Polski i czego możemy oczekiwać względem kolejnych spotkań.
12 paź 2014 | 22:17
-26
Ah ty kibicu starej cioty, kiepskich i milicji z Reymonta Niemcy sami sobie sa winni że nie wygrali chociażby 4:0 ! nasi obrońcy to parodyści piłkarzy przecież Niemcy robili z nimi co chcieli a ty zadajesz pytanie dlaczego tym składem nic jeszcze nie ugraliśmy i podniecasz się z Mili jak Ferdek z butelki gorzały !! daj sobie na wstrzymanie po prostu wynik fantastyczny ale gra przeciętna nie wskazujaca na to by nasza reprezentacja wygrywała częściej z silniejszymi przeciwnikami !!
13 paź 2014 | 18:15
+5
Moje ostatnie słowa: jakim kurde cudem oni nic wielkiego nie osiągneli? Czytamy ze zrozumieniem bo napisałem o tym, co nasi powinni wyprawiać z piłką, a nie co wyprawiają :D Zjechałeś mnie za kluby...czuję się upokorzony XD
13 paź 2014 | 00:05
+11
Kapitalny post, ale z jednym nie moge sie zgodzic, zebym nie wiem jak oczy przymykal, a mianowicie z twoja ocena Grosickiego. Wczorach chlopak byl obok Rybusa najgorszym pilkarzem na boisku. Przegrywal kazda pilke, jaka dostal, nie potrafil dokladnie podac, dokladnie przyjac, utrzymac sie przy pilce, wyjsc na pozycje i co najgorsze, on nie ma zupelnie techniki i nie potrafi grac z pilka przy nodze. Owszem jest bardzo szybki i wczoraj pokazal to w jednym, bardzo afektownym rajdzie, ale na poziom miedzynarodowy to znacznie za malo.

Serdecznie pozdrawiam.
13 paź 2014 | 14:59
-6
Zgadzam się i dodałbym jeszcze coś od siebie.
- Rybus, parametry podobne do Piszczka i znakomicie ułożona lewa noga. Nie w pełni wykorzystany potencjał w kadrze bo powinien grać na lewej obronie i mielibyśmy dwóch ofensywnych obrońców. Zmiana pozycji wiązałaby się z tym, że zwolniłby miejsce dla niebawem wracającego po kontuzji Błaszczykowskiego.
- Żyro, świetnie się zastawia, dobra lewa noga, może dużo wnnieść do gry reprezentacji jeśli da mu się więcej szans. Rezerwowy
- Kucharczyk, życiowa forma, asystuje i strzela dla Mistrza Polski, ogromna szybkość i umiejętność znalezienia się we właściwym miejscu i czasie. Zasługuje na pierwszy skład w miejsce nieobecnego Błaszczykowskiego.
- Kosecki. Czekamy na jego powrót do pełni dyspozycji bo taki wiatrak na podmęczonych obrońców może być strzałem w 10. Świetny drybling, przebojowość, najsybszy gracz w T-ME.
- Wolski i Zieliński. Obaj potrzebują ogrania. Przyszłość kadry
+25
Brawa dla naszych za walkę, historyczne zwycięstwo.
12 paź 2014 | 18:17
-40
Skarpetki 50 zł, kawa 10 zł, nowa koszula 150 zł miny Niemców po przegranej z Polską 2:0 BEZCENNE za wszytsko inne zapłacisz kartą mastercard :)
12 paź 2014 | 20:19
+29
Słabe.
12 paź 2014 | 18:16
+67
Co tam mało komentarzy idiotów wyzywających Lewandowskiego? Przecież nie strzelił bramki?
12 paź 2014 | 17:58
+25
zajebiście :)
12 paź 2014 | 17:05
-49
Nawałka powinien powołać Klicha lub Zielińskiego. Zieliński mimo tego że nie gra w klubie, w młodzieżówce jest wyróżniającą się postacią, a ostatni mecz z Włochami to prawdziwy jego popis
12 paź 2014 | 17:20
+81
ty juz za trenera nie mysl
12 paź 2014 | 17:01
+135
jak sobie drugi raz ten mecz dzisiaj obczajam to tyle co Lewy brudnej roboty w ataku odp...il to szacun....
13 paź 2014 | 12:51
+9
Prawda, nie strzela bramek ale dobrze sie przepycha i dzieki jego walce i dobrym podaniu padla bramka na 2:0.
12 paź 2014 | 16:40
+3
a jak kurde powiedziałem w sql że bd 2:0 dla naszych to mnie wszyscy wyśmiali -,- xD to teraz mają za sw xD piękny mecz polaków :D po 1 bramce zobaczyłem nareszcie wiarę zaangażowanie i wolę walki :3
12 paź 2014 | 16:37
+18
I w końcu doczekałem tego że Niemcy poszli do szatni z kuloną głową . Brawo Polska !!!. Były ciężkie momenty ale 2 bramka dał nam mocną przewagę psychiczną . Teraz nie zajarać się mocno i cisnąć dalej . Pokazać że polska też u mi grać w Piłkę . Jeszcze raz brawo .
12 paź 2014 | 16:33
-50
75% piszących tutaj to gimbusy którzy nie znają sie na piłce... po za tym teraz wychwalalją, a jak przegrają ze Szkocją z 1-0 lub 2-1 to będą hejtować ile wlezie, weźcie się zastanówcie Polska Reprezentacja w piłce nożnej to tylko narodowe pośmiewisko... liczę na kolejne wygrane, jeśli takowe będą... przykoro mi ale taka prawda, to co się dzieje w polskiej piłce to parodia to piłkarze wyjeżdząją za granice a w Ekstraklasie nikt nie chce grać bo poziom jest ponizej wszelkiej krytyki...
12 paź 2014 | 16:42
+12
Zamknij morde parodio, wypierd***j za granice i zamknij morde. Pasożyt siedzi nic nie robi i tylko potrafi pisać pierdoły... żal mi cie
18 paź 2014 | 14:27
-3
niuchaj pape
12 paź 2014 | 16:22
+8
Nie chca mi chodzic te filmiki. Zaznaczam ze adblock jest wylaczony. Mial ktos podobny problem? Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.
+2
Otwórz z 2-3 okna z skrótem i kliknij w każdym play, przeważnie w drugim okienku filmik się odpala, nie mam pojęcia w czym leży problem ale ten sposob u mnie działa.
12 paź 2014 | 20:31