Zarejestrowany od: 1140 dni
Ilość komentarzy: 258
Oceny: +2411
19.10.2014 / 03:59:41
"2. wyczyść pamięć wewnętrzną np. programem CCleaner, 3. jeśli i to nie pomoże, spróbuj zmienić przeglądarkę na Google Chrome", moderator tej strony jest chyba jebnięty w łeb! Mogę zrozumieć, że włożył pracę i chce zarobić, to jest ok, ale co drugi koment to na temat skrótu, który nie działa a ten/ci idioci sugerują czyszczenie pamięci a wręcz inną przeglądarkę specjalnie, żeby oglądać "meczyki"! Kurwa nie do wiary! Daję im już niewiele czasu... Typowy "polski frajer", będzie żałował, gdy będzie za późno...
19.10.2014 / 03:13:19
Jeśli chodzi o te 3 rady, jak sprawić, by filmy działały, to - rzecz dziwna - u mnie np. na Chrome nie idą, za to śmigają na Firefoksie.
Lewy77
Ilość komentarzy: 480
Oceny: +3065
Liverpool FC
19.10.2014 / 03:10:31
Aguero wraca do formy.Jak będzie zdrowy to zdecydowanie Król Strzelców murowany!
18.10.2014 / 21:10:03
Sam nie wiem czy to Aguero taki dobry, czy obrona Tottenhamu taka słaba :/ może jedno i drugie...
18.10.2014 / 16:55:01
Kapitalny mecz, szkoda jednak czerwonej kartki dla obroncy Spurs, no ale faul ewidentny. A szkoda tylko dlatego, że tu spokojnie mogło byc 4-3. Naprawde swietne widowisko i czekam na karte Aguero INForm w Fifie bo nie ma innej opcji. Świetne zawody w jego wykonaniu
ArsenalFun
Zarejestrowany od: 1179 dni
Ilość komentarzy: 218
Oceny: +1536
Arsenal Londyn Schalke 04
18.10.2014 / 16:54:05
I niech ktoś teraz mi powie że liga hiszpańska jest lepsza od BPL.
sebik34
Zarejestrowany od: 1318 dni
Ilość komentarzy: 502
Oceny: -1235
19.10.2014 / 10:27:03
Oczywiście że jest lepsza, kolejny tego dowód będziesz miał we wtorek (Real vs Liverpool)
18.10.2014 / 16:35:22
Wspaniałe show w wykonaniu Aguero. Zrównał się z Costą, a ten rzekomo ma kontuzje, więc kto wie, może nawet uda mu się oddalić od napastnika Chelsea.
koszu13
Zarejestrowany od: 969 dni
Ilość komentarzy: 7
Oceny: +35
Inter Mediolan
18.10.2014 / 16:27:11
Mecz świetny ,ale faulu Lameli na Lampardzie nie było jak dla mnie karny z kapelusza ,tak samo zreszta jak przy sytuacji z Soldado.
Tomas83
Zarejestrowany od: 1580 dni
Ilość komentarzy: 476
Oceny: +3777
Manchester City Zagłębie Lubin
18.10.2014 / 16:38:28
Faul był,a po drugie taki koleś jak Lampard nigdy by nie uadawał,tak Go wychowali na Stamford Bridge.
koszu13
Oceny: +35
18.10.2014 / 17:07:04
byłł delikatny kontakt ciałem co jak na tą ligę nieco za mało by podyktować wapno,ale to tylko moje zdanie .wiadomo ostatnie słowo ma zawsze arbiter.
okolioza77
18.10.2014 / 18:29:04
no tak alee Lampard dostał kolanko w zgięcie nogi w kolanie, a to jest takie miejsce, że wystarczy lekko stuknąć i noga się zgina. dlatego Lampard sie przewrocił i sędzia miał powód podyktować karnego.
/ -10
Powie mi ktos przeciwko komu i ile bramek strzelał aguero ? Bo jak licze to mi wychodzi 7 a nie 9 w lidze
18.10.2014 / 18:40:11
sorki jednak grali bo wygrali 3:0 . sorki źle liczyłem .
Oceny: +378
18.10.2014 / 18:38:06
Z liverpoolem nawet ni grali w tym sezonie .

18.10.2014 / 21:12:09
I po co odrazu go wyzywać ? Nie można spokojnie napisać że grali z " The Reds " ?
Endy7
Zarejestrowany od: 1065 dni
Ilość komentarzy: 890
Oceny: +10073
Arsenal Londyn Górnik Zabrze Polska
18.10.2014 / 16:05:36
Pisałem kilka komentarzy prędzej żę postawiłem 5 tyś na Aguero że będzie królem strzelców :P podgonił Coste :) zapowiada sie dobra rywalizacja oby Aguero był górą to 5 tysi z przodu..

18.10.2014 / 16:00:45
Ale mecz 4 karne 2 wykorzystane 2 niewykorzystane . A Aguero z jakiej paki ma 10 goli ? Chyba cos sie pomyliło bo jak ja licze to ma 7 , z czego 3 czy 4 z karnych .
bla.alb.12914
Zarejestrowany od: 1123 dni
Ilość komentarzy: 74
Oceny: +995
18.10.2014 / 15:57:30
Pewnie teraz się cieszą ludzie którzy mają Aguero na kapitanie w FPL :) .
kibicxl
Zarejestrowany od: 1507 dni
Ilość komentarzy: 333
Oceny: +1847
Manchester City
18.10.2014 / 15:55:38
Jak ostatnio pisałem że Aguero ma szanse dogonic Coste to kibice Chelsea mnie wysmiali. Ten się smieje kto się śmieje ostatni:)) Mecz PRO!! Spurs super mecz.
Graco15
18.10.2014 / 21:15:20
Weź pod uwagę to że Diego pauzuje przez trzy tygodnie ;/ No ale szacunek dla Aguero zapowiada się ciekawa rywalizacja :) Wgl ciągle Aguero , ale przypomnijcie sobie jakie zawody zagrał Navas i Hart :) Dobry mecz :)
18.10.2014 / 15:46:55
No i pięknie. Świetny mecz, fajnie się oglądało, a do tego taki wynik i świetna gra Citizens. Wróciło stare, dobre City z poprzedniego sezonu :)
KOLA#69
Zarejestrowany od: 1118 dni
Ilość komentarzy: 209
Chelsea Londyn Legia Warszawa Polska Mechanik Radomsko
18.10.2014 / 15:46:30
Co się stało Lampardowi, że zszedł z boiska?
18.10.2014 / 15:44:48
Mecz z tych, które chyba każdy kibic uwielbia. Otwarta gra, masa akcji, gole, karne, czerwona kartka i przede wszystkim fantastyczny spektakl w wykonaniu Aguero. City zasłużyło na zwycięstwo, ale patrząc na wynik ktoś kto nie oglądał meczu może sobie pomyśleć że Totki nic nie grały, ale do czerwonej kartki mecz był bardzo wyrównany.
haladzieci
Zarejestrowany od: 1158 dni
Ilość komentarzy: 1169
Oceny: +3146
18.10.2014 / 15:44:11
takie emocje tylko w Premier League! fantastyczny (i szalony :D) mecz i fantastyczny Aguero!!!! :D Hart jest pieprzonym kocurem!!! :D
18.10.2014 / 16:28:37
nie bron kurczaków :) nie jestem za hejtowaniem miedzy klubami ale dla totenhamu fourspurs czasem mozna :)
Gunners92
18.10.2014 / 16:56:23
dlaczego można ? każdy klub powinien być traktowany równo pod względem szacunku , jeżeli tego nie wiesz nie jesteś fanem piłki nożnej .
wnw45
19.10.2014 / 18:19:13
jestem fanem Arsenalu i to mnie upoważnia do kręcenia bki z czikenow choć to mi nie daje satysfakcji i tak :)
18.10.2014 / 15:41:40
Aguero vs Costa, walka tego sezonu. Może mi ktoś powiedzieć co ile minut ma bramke Aguero po tym meczu ? Poza tym Hart popisowy mecz.
Tomas83
18.10.2014 / 15:41:35
Co za mecz łoł,Tottenham postawił bardzo wysoko poprzeczke dlatego ten mecz był taki zajebi.sty:) Każdy powie że Kun był najlepszy na boisku,ale moim zdaniem to Hart był turbokozakiem meczu!! Obronił dwie setki,a przy stanie 2-1 dla City obronił karnego i wtedy poleciało,jakby nie to mogło być 2-2 i całkiem inny mecz. Brawo za mecz i dostarczone emocje. Brawo City!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Manchester City - Tottenham Hotspur 18.10.2014 wynik: 4:1 z dnia 18.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.