Zarejestrowany od: 1257 dni
Ilość komentarzy: 54
Oceny: +354
20.10.2014 / 00:59:50
Ci co go widzieli co wyczyniał w ataku Piątkowski za czasów gry w Stilonie w I lidze dzisiaj się za głowę łapią co on wyprawia w Ekstraklasie. Facet nie potrafił strzelać bramek, z tego co pamiętam strzelił ich 3 żeby nie skłamać w 20stu paru meczach. A tu facet gra jak z nut, strzela gola za golem i lada moment będzie grać w reprze. Szok i niedowierzanie! Chyba nam wtedy jakiegoś brata bliźniaka koślawonogiego podrzucili bo nie ma innego wytłumaczenia na to zjawisko.
pisztA `
Zarejestrowany od: 1644 dni
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +545
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
19.10.2014 / 14:59:27
Piątkowski długo nie pogra w Jagielonii. Już w zimie może opuścić kolegów z Białegostoku ;).

Jaga pokazała na prawdę bardzo ładny dla oka football.
YNWA1892
Zarejestrowany od: 1250 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +1025
Liverpool FC
19.10.2014 / 11:19:34
Nowy, piękny stadion otwarto z przytupem :)
Sethoss
Zarejestrowany od: 1153 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +27
Liverpool FC Torino Málaga Betis Sevilla
18.10.2014 / 23:22:52
Jaga nie pozostawiła nawet cienia szans portowcom ze Szczecina , wygrywając różnicą 5 bramek potwierdzili siłę i wartość swojego zespołu. Dali w ten sposób innym do myślenia że trzeba się z nimi liczyć
Machorek
Zarejestrowany od: 1379 dni
Ilość komentarzy: 1190
Oceny: +6189
18.10.2014 / 21:47:53
Piątkowski szaleje :]
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 18.10.2014 wynik: 5:0 z dnia 18.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.