Jeszcze jeden punkt i będziemy mieć trzecie miejsce !!!
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +288
AC Milan Lech Poznań
19.10.2014 / 22:58:27
Brawo Milan ! ! ! oby w kolejnych meczach również mogli sie cieszyc z wygranych :)
RickyPoland
Zarejestrowany od: 1449 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +594
Arsenal Londyn AC Milan Polska Śląsk Wrocław Orlando City
19.10.2014 / 21:27:02
Dobry mecz , mamy luki w obronie i to trzeba ćwiczyć na treningach.
W styczniu trzeba zakupić środkowego obrońce , najlepiej jakiegoś młodego , przyszłościowego ale to już zostawię włodarzom klubu ;)
19.10.2014 / 19:19:24
Musimy jeszcze poprawic obrone zdecydowanie to bedzie dobrze bo w atak mamy najlepszy w serie a
19.10.2014 / 18:57:50
Moim zdaniem Milan raczej spokojnie wygrał 3-1.
Hellas miało jakieś okazję ale może 2-3 były groźne.

Szkoda straconej bramki w końcówce i tyle.
Znowu zaczynamy punktować i piąć się w tabeli, za tydzień na San Siro przyjeżdża Fiorentina i mam nadzieję na 3 punkty.

zapsa
Zarejestrowany od: 998 dni
Ilość komentarzy: 435
Oceny: +2437
Arsenal Londyn Anglia Pogoń Szczecin Benfica Lizbona Real Madryt
19.10.2014 / 18:51:31
A kibice Milanu dalej to samo.. przestańcie w końcu porównywać dzisiejszy Milan do tego sprzed kilku lat, bo wtedy to była potęga, a teraz ta potęga próbuje się narodzić na nowo jednak nigdy Milan nie wyjdzie na prostą, jeżeli z ust ich kibiców dalej ta sama śpiewka.. Inzaghi, Maldini, Nesta, Kaka.. te czasy nie wrócą więc weźcie troszkę wyluzujcie matoły.
19.10.2014 / 18:10:16
To nie jest ten sam Milan który 10 lat temu rządził i dzielił w europejskiej i światowje piłce. O ile Inzaghi poprawił o niebo grę w ofensywie, to obrona nadal kuleje. Nie jestem porzekonany czy zawodnicy pokroju Ramiego, Mexesa czy Bonery bedą w stanie nawiązać do czasów Maldiniego, Nesty czy Costacurty. Patrząc na poprzeni sezon, to Inzaghi zrobił ogromną prace z zespołem, ale czeka go jeszcze długa droga. Ja jako kibic Milanu mam nadzieje że ten wspaniały napastnik podoła zadaniu i stworzy defensywe która będzie w stanie zatrzymać Real, Dupe Katalonii czy choćby Bayern. Sęk w tym że aby tak się stało musi mieć wsparcie zarządu. Muszą znaleźć się środki na pozyskanie jakiegoś klasowego środkowego obrońcy (albo najlepiej dwóch). Niech idzie to w takim tępie jak obecnie i za rok Liga Mistrzów nasza:) Forza Milan
SavageCannibal
Zarejestrowany od: 843 dni
Oceny: +674
AC Milan Feyenoord Polska
19.10.2014 / 19:11:28
Mexes w tym sezonie nawet nie powąchał murawy z tego co kojarze, a Bonere na szczęście Inzaghi odstawił od pierwszego składu. Najczęściej gra wspomniany przez Ciebie Rami, Alex i Zapata który pauzował za czerwoną kartkę. W dzisiejszym meczu obrońcy spisywali się nieźle, było jednak widać wyraźnie brak De Jonga w środku, Essien to już nie ten sam piłkarz co kiedyś.
kapis21
Oceny: +65
AC Milan
20.10.2014 / 10:06:31
Zapata i Alex to jest chyba optynalny wybór w tej chwili, ale to nie oznacza że grają na takim poziomie jak powinni. Za dużo babolów puszczają. O ile boki defensywy dają jakieś perspektywy, to środek zdecydowanie trzeba wzmocnić.
Adamken
Zarejestrowany od: 1398 dni
Ilość komentarzy: 544
Oceny: +9660
AC Milan Polska
19.10.2014 / 18:57:36
Dokładnie tak, masz 100% rację. Atak stoi teraz na bardzo przyzwoitym poziomie, Inzaghi świetnie wpoił zawodnikom grę w ofensywie, ale niestety ucierpiała na tym defensywa. Świadczy chociaż o tym bilans bramkowy Milanu - 16 strzelonych (pierwsze miejsce w lidze), ale aż 10 straconych (7 miejsce od końca). Jeżeli tego nie poprawią, to będą tracić dużo pkt w głupi sposób. Bo na pewno będą takie mecze, gdzie trzeba będzie wygrywać defensywą, a nie ofensywą. Idealnym przykładem był mecz z Empoli, gdzie brak koncentracji w obronie był konsekwencją dwóch straconych bramek. Innym przykładem był szalony mecz z Parmą, ale wtedy na szczęście ofensywie Milanu udało się wyjśc obronną ręką. Jeżeli poprawią grę w defensywie, to będzie dobrze, bo cała reszta idzie w jak najlepszym kierunku :) Mam cichą nadzieję, że już w przyszłym sezonie zobaczymy Milan w LM, bo tam jest jego miejsce :)
Adamken
19.10.2014 / 17:44:12
Mecz dosyć wyrównany, zdecydowała skuteczność pod bramką rywali. W Milanie 2 czołowe postaci - Honda i Abbiati, który zaliczył dzisiaj kilka bardzo dobrych interwencji.
bla.alb.12914
Zarejestrowany od: 995 dni
Ilość komentarzy: 74
Oceny: +996
19.10.2014 / 17:27:19
Milan pomalutku wraca na właściwe tory
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Verona - AC Milan 19.10.2014 wynik: 1:3 z dnia 19.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.