Ładny mecz, super forma i Realu i Barcy, nie moge sie doczekać El Clasico :)
Zarejestrowany od: 1379 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: +370
22.10.2014 / 19:13:19
W skrócie można zauważyć że ze wszystkimi groznymi akcjami ajaxu pod bramką barcy miał związek Milik. Szczególnie ładnie sie zachował przy akcji po której została zdobyta bramka. ;D
user24
Zarejestrowany od: 1465 dni
Ilość komentarzy: 875
Oceny: +817
22.10.2014 / 17:25:43
dobry mecz Milika, bardzo aktywny, pod piłką. Widać że Arek mocno się wziął za siebie, nie boi się gry. Jak tak dalej będzie grał to zostanie gwiazdą europejskiego formatu
22.10.2014 / 16:49:49
mam nadzieje że Suarez złapie zgranie z messim i neymarem i będą niszczyć, czekam na El Clásico, niech wygra lepszy!!!
22.10.2014 / 16:03:17
Neymar z Messi zgrani kapitalnie, strach się bać jak wróci Suarez :)
dziurek
Zarejestrowany od: 1120 dni
Ilość komentarzy: 809
Oceny: +5797
Liverpool FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Lech Poznań Real Madryt Śląsk Wrocław
22.10.2014 / 14:33:19
Szkoda mi ajaxu ale barca wygrała zasłużenie
Czopa
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
22.10.2014 / 13:57:25
Chyba najbardziej bramkostrzelny dzień w histori Champions Ligue. W ośmiu spotkaniach padło 40 goli, co daje średnią 5 goli na mecz. Wtorkowy wieczór w Liga Mistrzów był ewidentnie spod znaku ofensywy.... Czekamy, co na to środa :-)
Oceny: +487
Chile Manchester United PSG Juventus Turyn Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Atlético Madryt
22.10.2014 / 11:45:06
Barca gotowa na Real ! Tylko niewiadomo czy Luis gotowy :/ Mam nadzieje że zobaczymy go jakieś 30 min na boisku :/ Oby :D VeB <3
Legendarny
Zarejestrowany od: 998 dni
Ilość komentarzy: 25
Oceny: -485
Manchester City
22.10.2014 / 11:14:43
Brawo Barca! Musicie spiąc poślady na kolejne mecze.
ad_riann
Ilość komentarzy: 8068
Oceny: +32131
22.10.2014 / 10:09:31
Jedyne co mnie martwi przed Gran Derbi to dyspozycja Pique. Koleś takie kiksy ostatnio odpierdala, że masakra ...
Zobaczymy jak to będzie :)
VEB ♥
Geri
Ilość komentarzy: 1012
Oceny: +2405
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
22.10.2014 / 11:04:44
Ja bym dodal jeszcze Pedro...ten gosc nie zrobil absolutnie,zadnych postepow i w takiej dyspozycji odstaje od reszty ofensywy.bardzo wiec licze na Suareza.nie wiadomo tylko czy po takiej przerwie bedzie gral na swoim normalnym poziomie.
niemam12lat
22.10.2014 / 11:45:47
No właśnie i dlatego pod takim względem, lepszy jest Sandro :)
Geri
22.10.2014 / 12:54:28
Sandro gra niezle jak wchodzi, ale do Luisa w normalnej formie to mu jeszcze daleko :-)
PLSD
Zarejestrowany od: 1295 dni
Ilość komentarzy: 396
Oceny: +375
22.10.2014 / 09:59:07
Jak pisałem wcześniej ,PSG gra gówno ,spieli sie tylko na Barce i fartem wygrali bo pewnie obiecali im podwójną premie .Teraz tez wygrali fartem a sama ich gra poprostu mizeria bez śmietany .

22.10.2014 / 01:37:57
Wygrana cieszy po tej przegranej z PSG, bardzo ładnie Barca grała. Teraz fajnie byłoby powtórzyć wtorkowy wynik w sobotę :)
TheDymeR
Zarejestrowany od: 1036 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +348
Pogoń Szczecin
22.10.2014 / 01:31:14
Ale mecz Barcy. Rewelacyjnie znowu się ich ogląda. Milik świetnie utrzymuje się przy piłce, gra agresywnie i z pasją. Ciekawe jak się rozwinie, bo w jego wieku Lewandowski grał w Zniczu Pruszków, a Milik z Zabrza, przez Bayer i Augsburg trafił do Ajaxu. No, ale wiadomo, że nigdy nic nie wiadomo, że tak powiem. Niby Klose też w wieku Arka grał w jakimś FC Homburgu, a potem błyskawicznie się rozwinął. Lewandowsiemu raczej nie dorówna, bo Lewy to gość. Ponad sto bramek dla Borussii. Taki piłkarz trafia się raz na 30-40 lat w naszym przypadku. Jakby Arek strzelił dla Ajaxu z 10-12 w tym sezonie, to byłoby znakomicie.
radko8
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +48
22.10.2014 / 01:14:04
Na Barcelone mi się patrzy fajnie, ale Pique niech wróci na normalny poziom bo czuje się jakbym oglądał drewno.
21.10.2014 / 23:29:34
ciągle słysze że piłkarze się przewracają.to zobaczcie co Iniesta zrobił w tej sytuacji co wszedł w nich jak w masło.jakby chciał to mógł przed strzałem się przewrócić bo był faulowany.......zawsze miałeś u mnie szacunek dziś wiem że się nie myliłem.
DyDs
Zarejestrowany od: 1508 dni
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +544
Liverpool FC Polska
21.10.2014 / 23:23:50
Milik nawet sie pokazał przez te 45min. Cieszy dobra postawa Polaków w LM. Co do Barcy to dobry meczyk, ale chłopaki się do siebie przytulają po bramkach. Trochę to takie ciepłe hehe
21.10.2014 / 23:15:45
widziałem jak suarez oglądał i próbował rozgryźć ten mecz:)
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 2019
Oceny: +28754
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
21.10.2014 / 23:14:23
Super się ogląda jak Ci piłkarze się rozumieją...
Iniesta, Messi, Neymar...

I bardzo fajnie, że Milik wreszcie dostał szansę i sobie pograł...
Oby na stałę się wcisnął do pierwszego składu!
21.10.2014 / 23:09:54
XXIw. Ronaldinho -> Messi -> Neymar. Cały czas wysoki poziom! A współpraca MessiNeymar - poezja. :) Świetnie się rozumieją.
gryfon95
Zarejestrowany od: 1047 dni
Ilość komentarzy: 93
Oceny: +576
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan Napoli Polska
21.10.2014 / 23:01:22
Dzisiejsze Mecze Ligii Mistrzów Przyniosły 40 Pięknych Gooooooooooooli !!!
Oceny: +69
Arsenal Londyn Bayern Monachium Lech Poznań Polska Valencia FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla Hiszpania Poland U19
21.10.2014 / 22:47:33
Cała Barcelona świetnie grała razem i osobno kazdy miał pomysł na gre. A Milik bravo ładna asysta
Barca VeB
Zarejestrowany od: 1184 dni
Ilość komentarzy: 260
Oceny: +2757
21.10.2014 / 22:46:07
Sandro>Munir On powinien dostawac więcej minut.
Geri
22.10.2014 / 13:00:00
Jesli Suarez "zaskoczy" w Barcy, to ani Sandro ani Munir nie pograja w waznych meczach
Endy7
21.10.2014 / 22:43:31
Jeszcze tak niedawno oglądałem Milika na stadionie w Zabrzu jak strzelał bramki dla Górnika a teraz chłopak dostaje połówke z Barceloną niesamowity postęp to może być drugi Lewy :) będziemy mieć pocieche z niego w kadrze już mamy :)

przy bramce dla Ajaxu duża zasługa Milika brawo!
baku9977
Ilość komentarzy: 359
Oceny: +4419
Legia Warszawa FC Barcelona
21.10.2014 / 22:43:23
Jak dla mnie Messi i Neymar są tymi łożyskami które napędzają silnik Fc Barcelony, jeszcze tylko Luis Suarez i bajka. :)
Los_Karlos
Zarejestrowany od: 1124 dni
Ilość komentarzy: 692
Oceny: +3688
Manchester City AS Roma Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska Benfica Lizbona FC Barcelona
21.10.2014 / 22:37:55
Neymar i Messi swietnie się rozumieją :)
pablos2349
Zarejestrowany od: 979 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +136
Juventus Turyn Lech Poznań GKS Bełchatów FC Barcelona
21.10.2014 / 22:37:21
Dobry wynik ale liczyłem że dla Ajaxu trafi Milik.
22.10.2014 / 12:22:58
Wara od Milika! W końcu gramy dwoma napastnikami i chcę żeby ten koleś się rozwijał jak tylko się da.
/ -12
chodziło mi bardziej że nic nie strzelił, a bardzo liczyłem, że strzeli, a on nie strzelił, a ja liczyłem, że strzeli
huberTT1995
21.10.2014 / 22:44:34
Spokojnie, jeszcze postrzela ważne że dostał szanse gry w LM :)
Banialdo
Ilość komentarzy: 18
Oceny: +121
AC Milan Polska FC Barcelona
21.10.2014 / 22:05:04
Podoba mi sie współpraca Messiego i Neymara :)
Oceny: +1479
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Real Madryt FC Barcelona Sevilla
21.10.2014 / 22:01:31
Messi i Neymar napędzają Barcelonę.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Ajax Amsterdam 21.10.2014 wynik: 3:1 z dnia 21.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.