Ilość komentarzy: 1428
Oceny: -746
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Zagłębie Lubin Polska Śląsk Wrocław
24.10.2014 / 17:43:00
F.C Chelsea nie ma bata na Mourinho Drogba Costa i cały kolektyw plus kibice Stamford Bridge 1/8 ligi mistrzów niedosyt porażka
eurynomos
Zarejestrowany od: 886 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +6
Chelsea Londyn
22.10.2014 / 23:47:00
Chelsea wygrywa mecze nawet bez najlepszych zawodników, widać że mają wyrównany skład w drużynie :) Brawo, oby tak dalej !
KKS1922
Zarejestrowany od: 1035 dni
Ilość komentarzy: 966
Oceny: +5352
CA Boca Juniors Argentyna Corinthians Manchester United Tottenham Hotspur Borussia Dortmund Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Polska
22.10.2014 / 16:55:44
Brawo The Blues! Na takie zwycięstwo właśnie czekałem. Kapitalny mecz , co akcja to mega zagrożenie. Cieszy bramka JT , zasłużył. Szkoda Remy'ego oby wykurował sie na mecz z ManUtd.
/ -82
Brawo Cwelsi!! keep the blue penis flying high!

22.10.2014 / 14:14:19
A twoje City zremisowało z właśnie ruskim klubem :)
kamildziedzic99
Zarejestrowany od: 1291 dni
Ilość komentarzy: 187
Oceny: +613
Bośnia i Hercegowina Borussia Dortmund AS Roma Napoli Lech Poznań Polska Real Madryt
22.10.2014 / 13:53:09
ODEZWAŁ SIĘ kibic prawdziwego Angielskiego klubu Manchesteru city prawdziwy angielsko-arabski klub!
HanysCFC
Ilość komentarzy: 124
Oceny: +883
Belgia Chelsea Londyn
22.10.2014 / 10:58:54
Spodziewałem się ,że będzie łatwy mecz ale nie liczyłem aż na 6 bramek .
Świetny mecz w naszym wykonaniu . Szkoda ,że kolejny napastnik dostał kontuzję.
Na mecz z United Drogba na ataku . Będzie ciekawie :)
KarasMaster
Ilość komentarzy: 97
Oceny: +1600
Chelsea Londyn Leicester City FC
22.10.2014 / 10:50:11
Hazard w tym meczy był żądny bramek, mam nadzieje ze Remy szybko wróci,toć to przecież typowy lis pola karnego!

Ps. Asysta młodego Ake genialna, z niego będzie wielka gwiazda :)
Roman Abramowicz
Zarejestrowany od: 958 dni
Ilość komentarzy: 926
Oceny: +7607
Chelsea Londyn Polska Rosja
22.10.2014 / 08:43:24
Super mecz! Drogba moze zacznie strzelac jak Costa, szkoda ze Remy tak malo zagral. Podoba mi sie jego gra
Wniklo
Zarejestrowany od: 944 dni
Ilość komentarzy: 1052
Oceny: +6642
Chelsea Londyn Manchester United Borussia Dortmund Polska Real Madryt
22.10.2014 / 08:08:54
Brawo Chelsea brawo Hazard i Drogba za swietny mecz !
contowsky
Zarejestrowany od: 1005 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +3428
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Deportivo La Coruña UD Las Palmas
22.10.2014 / 01:33:07
A mnie w Chelsea najbardziej cieszą bramki Drogby :)
22.10.2014 / 01:14:19
Mou to geniusz. Nieprawdopodobne jest to ze schodzi fabregas wchodzi młodziutki ake i gra piłę jak cesc :o
22.10.2014 / 00:58:38
Oj eden bracie niebieski for me you arę best of z akcentem na ę. cyfycy so go.
Oceny: +27460
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
21.10.2014 / 23:03:10
Eden Hazard, cały czas wysoki poziom! Ładny wynik, gratulację dla Chelsea!
21.10.2014 / 22:54:32
Man.City powini brać przykład jak się gra w Europie! W ogóle ładne wyniki dzisiaj 6-0 1-7 4-3:) Jutro licze na wygraną Arsenalu,a co do Liverpoolu to licze na przynajmniej remis ale bedzie cholernie ciężko.
21.10.2014 / 22:47:44
Wszystko fajnie, pięknie bardzo dobry, ale męczy w ch.. fakt, że na mecz z Manchesterem United możemy zostać tylko z Drogbą, a Didier udowodnił w kolejnym meczu że to już nie ten poziom, i lepiej aby na tak ważny mecz nie wychodził w 1 składzie. Mam nadzieję że kontuzja Remy'ego nie będzie zbyt poważna.
SidewaysCFC
Ilość komentarzy: 800
Oceny: -15998
Chelsea Londyn Glasgow Rangers FC
21.10.2014 / 23:08:36
/ -20
Drogba już pokazał, że jest w kiepskiej formie w meczu z Schalke, gdzie skopał dwie dobre sytuacje. Myślę jednak, że na MU wróci Costa, ma jeszcze trochę czasu na dojście do siebie po tym jakże ekstremalnie ważnym meczu z Luksemburgiem, na który męczył go ten do reszty zidiociały Del Boske. To przez tego kretyna Costa ma teraz uraz.
M4v3r!ck
21.10.2014 / 23:26:43
No jak najbardziej się z Tobą zgodzę, nie ma to jak wystawiać do 1 składu Coste i innych zawodników zmęczonych po ligowych potyczkach, na "arcy ważny mecz z Luksemburgiem", szczególnie że Diego ewidentnie borykał się z kontuzją, gdyby nie zagrał w tam tym meczu myślę, że na Manchester byłby w 100% zdrów.
Ninja0808
21.10.2014 / 22:57:45
Jeśli nie Drogba to Hazard ,jeśli nie Hazard to Oscar ,jeśli nie on to Schurrle, William lub któryś z obrońców przy stałym fragmencie ,ktoś tam zawsze strzeli ;P Ja się o to nie martwię . Jeśli poprzedni sezon zdołaliśmy skończyć na 2 miejscu z Eto i Torresem na szpicy ;P
SidewaysCFC
21.10.2014 / 23:10:30
/ -20
A ja się martwię patrząc na to, jaką skuteczność była z Schalke, gdy grał właśnie Drogba od początku. Costa albo Remy - jeden z nich (a najlepiej obaj) musi wyzdrowieć, bo będzie ciężko. Hazard zawsze może coś zrobić, ale napastnika nie zastąpi.
21.10.2014 / 22:41:03
HAZARD najlepszym piłkarzem meczu z Mariborem!Brawo EDEN!!!
Graco15
Zarejestrowany od: 1550 dni
Ilość komentarzy: 805
Oceny: +6263
21.10.2014 / 22:40:42
Hazard tak blisko hat-tricka :P Brawo Chelsea i z podniesionymi głowami na Old Trafford :P
lamps
Zarejestrowany od: 1503 dni
Ilość komentarzy: 1158
Oceny: +11348
21.10.2014 / 22:40:40
No to sobie chłopaki urządzili poligon strzelecki. W ogóle patrząc na wyniki to wszyscy zagrali jak świry, tyle bramek a to tylko połowa kolejki, za to się kocha CL!
sprinton
Oceny: +47
21.10.2014 / 22:39:10
Filipe Luis zaliczyl bardzo dobry wystep. Byl bardzo widoczny i widac bylo ze chcial sie pokazac po przecietnej grze w poprzednich spotkaniach. Bravo Chelsea!
21.10.2014 / 22:28:12
Chelsea ma świetnych zmienników . Luis grał w tym meczu wspaniale ,Remy mimo że zagrał tylko kilkanaście minut zdołał zdobyć bramkę ,Zouma bez zarzutu, Ake również . Tego solanke szczerze mówiąc widziałem pierwszy raz na oczy i wyglądał mi trochę na zestresowanego ale nie popełnił żadnego blędu . Drogba to Drogba to nie był jego życiowy mecz ale cóż. A o Czechu nie wspominam bo to powinien być bramkarz numer 1 ! Wiadomo że Maribor to nie drużyna klasy światowej ale mimo to gra cieszy .
SidewaysCFC
21.10.2014 / 22:40:11
/ -20
Solanke ma 17 lat, więc nie rozumiem jak miałby się w ogóle nie stresować występem w LM. Drogba jest daleki od dobrej formy, więc na MU koniecznie musi wrócić Costa i oby uraz Remy'ego nie był zbyt poważny. Jeśli Cech byłby bramkarzem nr 1, to jeden z najlepszych młodych bramkarzy świata znalazłby sobie inny klub, a na to nie można pozwolić. Niestety, ale Petr musi się pogodzić z tym, że Mourinho musi myśleć o przyszłości klubu i odstawienie Courtoisa nie wchodzi w grę, on po prostu odejść nie może.
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
21.10.2014 / 22:11:18
No i wreszcie Drogba sobie pograł! I strzelił gola :)
pietrekop
Zarejestrowany od: 942 dni
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +58
Chelsea Londyn Bayern Monachium Atlético Madryt
21.10.2014 / 22:58:12
Z karnego... Drogba był świetny ale już troche nie te lata. Grupa LM jest na tyle łatwa że na szczęście może se pograć ale w BPL już będzie słabo szczególnie trzeba mieć nadzieje że nie będzie jedynym napastnikiem na ManU
Manchester XD
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - Maribor 21.10.2014 wynik: 6:0 z dnia 21.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.