Niestety włoska piłka schodzi na totalne dno. Po tym co pokazała Roma i wczoraj Juventus nie można być optymistą. Moim zdaniem po raz kolejny zabraknie drużyny z Italii w następnej rundzie
Ilość komentarzy: 2420
Oceny: +15444
AS Roma Juventus Turyn Inter Mediolan Udinese Włochy
23.10.2014 / 10:07:02
Juventus-no słabo grali jak na taki wielki klub,ale nie możemy powiedzieć że nie mieli żadnych szans na strzelenie gola-15 strzałów,9 celnych+bramka ze spalonego to świadczy o braku skuteczności niestety, może w rewanżach będzie lepiej,ale trzeba podkreślić kapitalne interwencje Roberto,głównie dzięki niemu Juventus nie doprowadził do remisu,czy nawet wygranej
juventus1991
Zarejestrowany od: 1077 dni
Ilość komentarzy: 1773
Oceny: +2492
Juventus Turyn Wisła Kraków
23.10.2014 / 12:04:01
Niestety kolejny słaby występ Juve w lidze mistrzów, to już kolejny rok się męczą.
contowsky
Zarejestrowany od: 1003 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +3428
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Deportivo La Coruña UD Las Palmas
23.10.2014 / 01:21:02
Zawiodłem się na Juve, szkoda że nie dali rady chociaż zremisować. No i zjebali mi kupon na dodatek.
Oceny: +4053
CA Boca Juniors CA River Plate Hajduk Split Arsenal Londyn Aston Villa Everton Exeter City FC AS Monaco Nantes Bordeaux
23.10.2014 / 00:37:08
to jest żałosne rozpierdalać w silnej lidze każdego a w Europie przegrywać co i rusz ze średniakami. Liga włoska upada każdego roku coraz niżej. Jakoś ten wynik mnie nie zdziwił
romario11
Zarejestrowany od: 884 dni
Ilość komentarzy: 2
Oceny: -14
Manchester United
23.10.2014 / 08:52:01
hahah Jeżeli uważasz że liga wloska jest silna ligą to się troche ośmieszasz mistrzu.

Ostatnio Roma pokazała jaka to jest potęzna liga włoska a juve w LM to potwierdza.

Włoska Liga to ogórkowa liga taka jest prawda
23.10.2014 / 10:39:44
właśnie to napisałem... heloł!
pawel997402
23.10.2014 / 10:08:35
Liga Włoska jest silną ligą,czy tego chcesz czy nie,jest dużo dobrych zespołów-Juventus Inter Fiorentina czy w tym sezonie Udinese,brak im szczęścia w Europie to fakt,poczekajmy na rewanże
citeq
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +65
24.10.2014 / 23:15:56
"brak im szczecia" smiech. legii w lidze europejskiej rok temu tez zabraklo szczecia
jerzyyyyyy
Ilość komentarzy: 2108
Oceny: +7423
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
23.10.2014 / 00:07:38
Juve musi zacząć grać i zdobywać punkty . Ładnie zaczeli sezon przed nami rewanże
FINOALLAFINE
Zarejestrowany od: 898 dni
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +628
CA River Plate CA Rosario Central AEK Ateny Juventus Turyn Zenit Crvena Zvezda Fenerbahce SK Wydad Casablanca
22.10.2014 / 23:02:40
Coś pięknego <3. 1 połowa ewidentnie dla nas ( Olympiakosu) miazdzylismy juve , nie mogli wyjść ze swojej połowy. 2 połowa na odwrót , pierwsze 5 minut jakieś groźne akcje z naszej strony i niewykorzystana 200% sytuacja kassamiego. Potem Juve się zdenerwowalo + my się cofneliśmy i gdyby nie Roberto to nie świętowalibyśmy tego zwycięstwa. Szacunek dla Juve, może wyjdziemy razem z grupy . Osfp Thrylos Gate 7 .
22.10.2014 / 23:41:55
i po co go minusujecie ? nikogo nie obraża , po prostu wyraża swoją opinie , no tak dzieci... są wszędzie ... dossa się taki bachor 12 letni do kompa i myśli ,że wszystko mu wolno ;/
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 1974
Oceny: +25535
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
22.10.2014 / 22:56:01
Ta akcja bramkowa to masakra jak Juve dało się ograć... :/
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympiakos Pireus - Juventus Turyn 22.10.2014 wynik: 1:0 z dnia 22.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.