Ilość komentarzy: 52
Oceny: +376
Arsenal Londyn Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
22.10.2014 / 22:58:48
Masakra! Ale kartek... Nie oglądałem meczu ale mam nadzieję że kontuzji nie ma :P
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1058 dni
Ilość komentarzy: 4739
Oceny: +29260
Wisła Kraków Polska Real Madryt
22.10.2014 / 22:58:12
to są po prostu jaja ale się udało LvP że Fc Basel który niewątpliwie był faworytem tego spotkania przegrał bo LvP byłoby w trudnej sytuacji a teraz patrząc wstecz na mecze, które Lugodogorets przegrało z Liverpoolem i Realem Madryt gdzie albo po błędzie sędziego albo niepotrzebnym karnym w ostatniej minucie na Anfild mieliby 5 pkt i byliby na 2 miejscu tak niewiele a zarazem tak wiele
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Ludogorets - FC Basel 22.10.2014 wynik: 1:0 z dnia 22.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.