Ilość komentarzy: 15
Oceny: +86
Arsenal Londyn
29.10.2014 / 13:49:41
Arsenal powinien ten mecz wygrać i wygrywa!!! :) Sanchez jak zawsze pełne 100% Gratulacje i do boju Arsenal!!!
27.10.2014 / 00:18:39
Sanchez to był transwer w dziesiątke :) szkoda nie ma jeszcze Griezmanna...... byłby super duet
Perez1
Zarejestrowany od: 1647 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: -12
26.10.2014 / 02:27:24
tak sie sklada ze bylem dzisaj na tym meczu mecz bez szalu ale sanchez klasa pilkarz jak dla mnie najlepszy zakup Arsenalu od kilku lat. I jak zwykle pazdziernik to plaka kontuzji w Arsenalu co sezon tak;/.
Gunners92 nie masz pojecia co mowisz Welbeck dzisaj zaraz za sanchezem 2 najlepszy zawodnik meczu, na zywo inaczje to wyglada krecil dzisaj sunderlandem jak chciall, szkoda tylko ze z dobrymi dryzynami tak nie potrafi;/
25.10.2014 / 19:45:11
Wynik bez sensacji, ale ważne, że są 3 pkt. Już wyobrażam sobie gify z wystającymi korzeniami przy sytuacji z Mannone ;D
artur246810
Zarejestrowany od: 936 dni
Ilość komentarzy: 122
Oceny: +311
Arsenal Londyn Manchester City Bayern Monachium Lech Poznań Polska FC Barcelona
25.10.2014 / 18:58:35
Sunderland drugi mecz pierdzieli i bramkarz znów szmaty , przegrali na własne życzenie :)
ogladaczlfc
Zarejestrowany od: 1121 dni
Ilość komentarzy: 897
Oceny: +4853
Liverpool FC
25.10.2014 / 18:21:49
o Boże... Sunderland przegrał na własne życzenie. A Sanchez zaczyna się spłacać.
mieciumaster
Zarejestrowany od: 930 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +348
25.10.2014 / 18:19:50
każdy zespół przeżywa swoje słabsze momenty, ale każdy wie że trzeba powstać trzeba walczyć trzeba wierzyć ponieważ czasami nie pozostaje nic prócz nadziei. GO GO GUNNERS
Endy7
25.10.2014 / 18:04:25
Boruc grał 7 mecz z czego Bournemouth 6 wygrał jeden remis i 5 meczy z czystym kątem, dziś wygrali wyjazd z Birmingham 8:0 Boruc chyba obronił karnego bo na livesports patrzałem i karny nietrafiony dla Birmingham.
drużyna Boruca ma już 4 miejsce..Boruc to kazak!
Gunners92
Zarejestrowany od: 899 dni
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +2121
Arsenal Londyn Ajax Amsterdam
25.10.2014 / 17:59:06
Welbeck nie pasuje do tego zespołu , tak sraliście sie na Giroud , ale on jest lepszy w tym ustawieniu , potrafi się zastawić , świetnie odegrać i bardzo dobrze gra głową .
Gunners92
25.10.2014 / 18:20:09
nie wiem co za debil to minusuje , ogladałem wszystkie mecze arsenalu w tym sezonie , to chyba wiem coś na ten temat...
Oceny: +965
Arsenal Londyn Olympique Lyon Werder Brema Karlsruher SC Zagłębie Lubin Philadelphia Union
25.10.2014 / 17:55:37
/ -32
Padaka, takiego Arsenalu nie da się oglądać. Gdyby nie Alexis, kto wie gdzie byłby dzisiaj Arsenal.
okolioza77
Zarejestrowany od: 1537 dni
Ilość komentarzy: 798
Oceny: +4876
Juventus Turyn Polska
25.10.2014 / 17:56:46
jakby nie kontuzje, kto wie gdzie byłby teraz Arsenal...
Czacha1886
Oceny: +965
25.10.2014 / 23:03:04
To już druga strona medalu, ale Wenger mając klasowych zmienników, tj. Campbell, Ramsey, Podolski czy w dzisiejszym meczu w końcu Walcott, woli wystawić Cazorlę bez formy lub Flaminiego, przez którego co mecz wpada jakaś bramka.
25.10.2014 / 17:55:28
/ -51
fartsenal
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sunderland - Arsenal Londyn 25.10.2014 wynik: 0:2 z dnia 25.10.2014 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.